feather quill and inkwell

moslancer2

Member
دوست عزیزم تبریک... من منتظر ادامه هستم شرمنده کم حرف میزنم... کاری جز زدن دکمه تشکر ندارم چون شما کارت عالی هست و نیاز به گفتن نیست و من چیزی نمیگم که تاپیک پر نشه... اما واقعا منتظرم ببینم قلم در کنار این شیشه زیبا با چه محیطی بناس قرار بگیره... میدونم که کاری برای تاپ گالری میشه... موفق باشید و پاینده :rose:
یا حق :rose:

::reza::

کاربر VIP
نه مدل میع درون مرکب رو میگم .چجوری میسازن؟
اون مایع درون مرکب هم مدل شده.

آقا رضا شما کارت درسته خیلی عالی شده استاد
سلام سعید جون چطوری ؟
ممنون شما لطف داری. ضمنا استاد خودتیا:green:

اااااااااااااااااااااااااااااا
یه دقیقه از این رضا غافل می شی میاد تاپیک و می ترکونه :green:
عالیه
ادامه ادامه............. :clap::clap:
به به سلام سوین،
مرسی دوست خوبم. خواهش میکنم. :rose: دنبال یه سناریو یا سوژه خاصی میگردم. حتما ادامه کار باید تو فضای خاصی باشه.
ممنوون:rose:
دوست عزیزم تبریک... من منتظر ادامه هستم شرمنده کم حرف میزنم... کاری جز زدن دکمه تشکر ندارم چون شما کارت عالی هست و نیاز به گفتن نیست و من چیزی نمیگم که تاپیک پر نشه... اما واقعا منتظرم ببینم قلم در کنار این شیشه زیبا با چه محیطی بناس قرار بگیره... میدونم که کاری برای تاپ گالری میشه... موفق باشید و پاینده :rose:
یا حق :rose:

ممنون. خیلی خوشحالم که کار رو دنبال میکنید. منم عذر خواهی میکنم بابت تاخیر در به روزرسانی تاپیک.(سرم شلوغه)
خیلی خوشحال میشم تو بحثها شرکت کنید و نظرات خودتون رو عنوان کنید. هر نظر دارید بگید ، دوست دارم نظراتتون رو بشنوم.(بهانه هایی مثل پرشدن تاپیک هم نیارید خواهشنا :green:)
موفق باشید:rose:

آخرین ویرایش:

کاربر VIP
ممنون علی جون
شما لطف داری داداش. خیلی خوشحالم که پیگیر کار هستی. امیدوارم کار خیلی خوبی از آب در بیاد .(البته با کمک شما دوستان گل):rose:
موفق باشی.

سلامرضا

بس یار عا لی بود. استاد سریع ال پی کر ! زیبا و هیجان بر انگیز.
از اونا که منم دوست داشتم رندر عجیب بگیرم ازش!
بازم خوشم اومد رضا. درست و حسابی ...
البته اینا تملق نیست و به مسابقه هم ربطی نداره!
:rose:
چه سناریویی میخوای؟
حقیقتش متون و صفحات به قدر یه مجله شده نمیتونم همشو بخونم!
گفتی یه داستان عاشقانه؟
... اون جوهر میتونه جوهر حیات باشه ...
اون دو تا مدل زیبا رو میتونی تو حوض رنگ عرق کنی.
میشه یه پرنده مدل کنی داره با قلم به خدا نامه مینویسه
میشه توی گلدون (جوهردون) قلم ریشه و ساقه بده و صفحه و کادر رو پر از گل یا کلمه کنه
میشه بارون بیاد و توی این بارون قلم در کنار یه تخته سنگ آروم جون بده
میشه قلم توی جوهردون زندانی شده باشه (نمای داخلی بگیری) و ازش داره به یه قلم تو اون جوهر دون نگاه میکنه
میشه برای قلم پا و بال بذاری و شبیه سنجاقک یا حتی یه بابا سنجاقک بشه که اومده شربت بخوره
میشه چند تا قلم گرسنه باشن که میخوان به جوهردون حمله کنن (اینو کار نکن روحم خط میفته)
میشه به یه کاریکاتور انتقادی تبدیلش کنی مثلا قلمی که مثل تیر خورده توی پهلوی جوهر دون و اونو زخمی و خونی کرده
مثلا آدمی که روی جوهردون نشسته و داره با قلم پارو میزنه
مثلا صحنه ای که بچه ها دور پدربزرگ خسته جمع شدن
مثلا جوهردون خالی و کج شده و شکسته و قلمی که تا زانو در جوهر فرورفته
مثلا یه کیبورد که به جای کلید های چپ و راست یه جای قلم و لیقه و جوهردون و کاغذ ابرو باد داره
مثلا یه قلم و جوهردون که توی آینه ای که بخشی از اون جوهر ریخته دارن به خودشون نگاه میکنن
... خشکسالی و قحطی
... خستگی دو یار و پیروزی بر تمام اون صد کتابی که تو کادر هست
... زنبورهای عسلی که برای شهد افشانی دارن به گلها سرمیزنن
...
ارادت
یا علی

ssevil

Well-Known Member
qr5k00a71t651dq3rf75.jpg

xvdwz4so4m0qhtcdwirx.jpg

کاربر VIP
سلام
مرسی از دوست خوبم برهانیجون. ایده هات عالیه :rose: مرسی. خدایی عجب ایده هایی تو ذهنت هستش.
راستی یه شمع خیلی وقت بود تو ذهنم بود. امروز نشستم زدم. رندرش هم با فرای ستش. همینطوری زدم. شاید تو سناریو استفاده نکنمش و یا شاید هم استفاده کنم. متریال شمع از نوع sss خود فرای هست.

پیوست ها

• Candle.jpg
    Candle.jpg
    118.1 کیلوبایت · بازدیدها: 71
آخرین ویرایش:

.:BehzAd:.

Active Member
شمع خوبی رو درست کردی حتما ازش استفاده کن رضا جون.

یه حسی خاصی بهم داد وقتی نگاهش کردم وقتی یه شمع کوچیک با نور کمش رو تویه فضای بزرگ و تاریک دیدم ......

جدیدترین ارسال ها

بالا