بی بی کد exterior

m.n1362

Member
سلام به همه ..... مدل:کپی رندر:وی ری نور:تارگت لایت وی ری پلان دوربین:وی ری شاتر 75 متریال آب:بامپ نویز 25 rail clone+itoo+guruware+scate jبسم مناسب پیدا نکردم واسش.....زمان رندر :1ساعت core i5i

پیوست ها

• hg.jpg
    hg.jpg
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 97
  • fnl1.jpg
    fnl1.jpg
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 104
  • MAJID KIYANFRFF.jpg
    MAJID KIYANFRFF.jpg
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 101
آخرین ویرایش:
سلام به همه ..... مدل:کپی رندر:وی ری نور:تارگت لایت وی ری پلان دوربین:وی ری شاتر 75 متریال آب:بامپ نویز 25 rail clone+itoo+guruware+scate jبسم مناسب پیدا نکردم واسش.....زمان رندر :1ساعت core i5i

کارت قشنگه......یه سوال ؟
این گیاههای رو دیوار رو با چی میزنید میشه توضیح بدید؟؟

hamed max

کاربر فعال
سلام دوست عزیز .........اول از همه بهت خسته نباشید میگم........نمیدونم چرا بعضیا هیچ ارزشی برای کار دیگران هر چند ضعیف قائل نمیشن....................کارتون کار خوبیه اما یه چند تا نکته میگم که اگه رعایت کنی کارت خیلی بهتر میشه........اول از همه کار کردن با دیرت مپ ها است .....بهتره از یه دیرت مپی استفاده کنی که توی ao وinvert normal رفلکس بهتری از خودش نشون بده ........به معماری کار و ایرادهای مقیاسی کاری ندارم اما اگه خودت یه نگاه بهتر به نوع استفاده از نرده های itoo توی کارهای قویتر بندازی متوجه ارتفاع و ضخامت نرده ها تو مقیاس صحیح میشی.......یه چند تا ایراد مربوط به تکسچر و شیدر گذاری توی کارت دیده میشه....از جمله شیشه ها و آب.......این نوع متریال ها حتما بابد طبق iorمخصوص خودش ساخته بشه........به این موضوع که چه متریالی کجا و با چه نوع دیرت و اندازه ساخته بشه دقت کن........توی پست پروداکت یه لایه ی bloom or glowتوی قسمت های روشن کارتو بهتر جلوه میده......یه آسمون بهتردرنظر بگیر برای کارت و سعی کن کارتو از زاویه های بهتری بگیری ..........استفاده از passesمیتونه بهت کمک کنه.................در کل موفق باشی...........امبدوارم کارهای بعدی ات بهتر باشه........

madmaster_3d

Well-Known Member
به نظرم کاره قشنگ و تقریبا واقعی شده. فقط آسمون و شدت نور تو آسمون خیلی خیلی زیاده. انگار فضایی ها حمله کردن. یک تکسچر آسمون بدی و یکمی شدت نور رو کمتر کنی خیلی عالی میشه. از نکات مثبت کارت این آب استخرت هستش که خیلی 20 شده. موفق باشی

m.n1362

Member
سلام دوست عزیز .........اول از همه بهت خسته نباشید میگم........نمیدونم چرا بعضیا هیچ ارزشی برای کار دیگران هر چند ضعیف قائل نمیشن....................کارتون کار خوبیه اما یه چند تا نکته میگم که اگه رعایت کنی کارت خیلی بهتر میشه........اول از همه کار کردن با دیرت مپ ها است .....بهتره از یه دیرت مپی استفاده کنی که توی ao وinvert normal رفلکس بهتری از خودش نشون بده ........به معماری کار و ایرادهای مقیاسی کاری ندارم اما اگه خودت یه نگاه بهتر به نوع استفاده از نرده های itoo توی کارهای قویتر بندازی متوجه ارتفاع و ضخامت نرده ها تو مقیاس صحیح میشی.......یه چند تا ایراد مربوط به تکسچر و شیدر گذاری توی کارت دیده میشه....از جمله شیشه ها و آب.......این نوع متریال ها حتما بابد طبق iorمخصوص خودش ساخته بشه........به این موضوع که چه متریالی کجا و با چه نوع دیرت و اندازه ساخته بشه دقت کن........توی پست پروداکت یه لایه ی bloom or glowتوی قسمت های روشن کارتو بهتر جلوه میده......یه آسمون بهتردرنظر بگیر برای کارت و سعی کن کارتو از زاویه های بهتری بگیری ..........استفاده از passesمیتونه بهت کمک کنه.................در کل موفق باشی...........امبدوارم کارهای بعدی ات بهتر باشه........

منظور اول حرفتو متوجه نشدم که چرا بعضیا ارزش قایل نمیشن....؟؟؟دیرت مپ رو قبول دارم امتحان میکنم...نرده ها ضخیم باشن فک کنم بهتر شه اما این نرده ها اماده بوده که rail clone....شیشه . اب ior استاندارده که از کجا متوجه شدی درست نیست از help مکس استفاده کردم.مرسی بابت نظراته خوبت.

behrang2

Member
خییییییییلییییی عالیه ..فقط اون قسمت پایین کناره آب اون متریال جسمتت اصلا رفلکتی نداره ...اما فوق العادستااا کلا

Ultra3D

Well-Known Member
پست پروداکتی که بعدا ویرایش کردی دوست دارم کنتراست و غلظت رنگ رو خوب تنظیم کردی ... فقظ باید روی unwrapping و به طبع dirt maps کار کنی و همین طوری یک مپ رفلکت یک فلز کثیف رو برای dirt یک ساختومن استفاده نکنی

hamed max

کاربر فعال
منظور خاصی نداشتم دوست من.......................در کل گفتم نه اشاره به تو.............................................موفق باشی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام مجید جان.منظور حامد کاملا شبیه منظور منه.رک میگم.چرا از این کار به این قدرتمندی و خوبی اینقدر نظر تشکر و بازدید کمه ! حرف اینه. البته یه مدتی هست سایت کم بازدید کننده شده. اما خب در حق بعضی کارها مثل این که هم قوی هستن هم تکنیکی بی مهری میشه.منظور حامد این هست.
اما کار زاویه دوربین خیلی مناسب هست. تقریبا یه فضای عالی رو معرفی کردی
نور پردازی نمره کامل میگیره. مشکلی توش نیست.
کیاهان عالی در اومده.باشه مدل آماده اما اینقدر قشنگ و جالب چیدمان شدن به اصطلاح چشم نواز هست.
کلیت عمومی فضا خیلی دوست داشتنی و قشنگ شده.
پینشهاد میکنم یه خورده سایز بزرگ تر بگیر.حتما جلوه caustic رو توش نشون بده.برای بهتر شدن کار آب رو شیشه ای بکن که زیرش دیده بشه و caustic قوی خودنمایی کنه
پست پروداکشن ها هر 3 تا خوب شده. به نظرم کار کاملی هست.
موفق باشی

m.n1362

Member
از همتون ممنونم از کسانی هم که ایرادات رو گفتن دوچندان ممنون مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا