بی بی کد exterior fry..فرای رندر....

m.n1362

Member
سلام به دوستان یه کار دیگه زدم ممنون میشم نظر بدید البته مدلش اماده بود من نورو متریال رندر کردم رندر با فرای 1 ساعت طول کشید البته 5 ساعت ور رفتم باهاش دومین رندرم با فرای بود dell 1558رندر زدم وی ری واسه کار بازاری بهتر البته واسه من چون فرای یه سیستم خیلی بالا میخواد ....از همه دوستان ممنونم جای کار خیلی خیلی دارم که تمرین میخواد از دوست خوبم رضا ممنونم از فرشید علی سعید همه اساتید ممنونم بابت راهنمایی:rose::rose::rose:
یه ادیت کردم بک رو درست کردم عارف جان گفت اور شده اونم سعی کردم درست کنم ...و یکمی نویزرو نسبت به قبل کمتر کنم..یه حجم دیگه رو هم گذاشتمچون حجمش اماده بود پست تازه ندادم همین جا گذاشتمش اگه حجمای اماده میزنمشرمنده چون وقت ندارم حجم بزنم ممنون از نظر همه دوستان خوبی که اینجا دارم

پیوست ها

• ggggggg.jpg
    ggggggg.jpg
    86.7 کیلوبایت · بازدیدها: 102
  • m fryy.jpg
    m fryy.jpg
    158.2 کیلوبایت · بازدیدها: 101
آخرین ویرایش:

::reza::

کاربر VIP
سلام آقا مجید
خوبی داداش
میبینم که فرای رو ترکوندی :green:. ایول .

رندر روز:
نور پردازی که عالیه . متریال آب استخر هم خوبه. درخت سمت چپ خوبه اما درختی که به عنوان بک گراند انتخاب کردی زیاد نرمال نشده. اگه تونستی یا عوض کن یا پیشنهاد میکنم بکگراندت رو با مدل درخت پر کنی.
تکسچر زمین اصلا مناسب نیست. تکسچر دیوارها هم از یو وی خوبی برخوردار نیست.
تکسچر دیوار الان صاف به نظر میاد معلومه از بامپ استفاده نکردی.:wink:
در کل رندرت رئال میزنه به شرطی که مواردی رو که گفتم تو رندرت برطرف کنی.:paint:
موفق باشی:rose:

آخرین ویرایش:

m.n1362

Member
سلام آقا مجید
خوبی داداش
میبینم که فرای رو ترکوندی :green:. ایول .

رندر روز:
نور پردازی که عالیه . متریال آب استخر هم خوبه. درخت سمت راست خوبه اما درختی که به عنوان بک گراند انتخاب کردی زیاد نرمال نشده. اگه تونستی یا عوض کن یا پیشنهاد میکنم بکگراندت رو با مدل درخت پر کنی.
تکسچر زمین اصلا مناسب نیست. تکسچر دیوارها هم از یو وی خوبی برخوردار نیست.
تکسچر دیوار الان صاف به نظر میاد معلومه از بامپ استفاده نکردی.:wink:
در کل رندرت رئال میزنه به شرطی که مواردی رو که گفتم تو رندرت برطرف کنی.:paint:
موفق باشی:rose:
سلام ممنون که وقت گذاشتی داداشم به چشمم رعایت میکنم:paint:در کل کارت درسته:rose::oops::oops::oops:

مجید جون خیلی خوشگله دمت گرم خیلی پیشرفت کردی واقعا حال کردم یکی از بهترین رندرای فرای بود که دیدم :rose:
بهم انرژی دادی دوباره دانلودش کنم خیلی قشنگه
فقط چندتا پیشنهاد واسه بهتر شدن
فریم های پنجره اگه مشکی یا سفید بود حرف نداشت
متریال دیوار سایت هم
سنگ مدرن تر باشه مثل آنتیک یا تراورتن عالی میشه
بک گراندت هم کشیده شده
یکم دیتایل صحنه هم زیاد بشه حرف نداره
تو رندر شب چند تا light اضافه میکردی
واقعا خیلی خوشم اومد
اگه روش کار کنی خود تاپ گالری میشه
موفق باشی

arbab_arch

Member
عالیه من هم دارم میرم دانلودش کنم .موتور فوضولی ما رو به کار انداختی دوست من .:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام مجید جان.به عنوان تمرین قابل قبول هست.
خیلی اوربرایت شده کار
عکس بگ گراند به اینجا نمیاد.چون یه درخت از نزدیک عکاسی شده هست.پرسپکتیو عکس با پرسپکتیو کار تناقص داره

m.n1362

Member
سلام مجید جان.به عنوان تمرین قابل قبول هست.
خیلی اوربرایت شده کار
عکس بگ گراند به اینجا نمیاد.چون یه درخت از نزدیک عکاسی شده هست.پرسپکتیو عکس با پرسپکتیو کار تناقص داره
سلام بر عارف گل ممنونم از نظرت..درستش کردم میذارم تو همین جا..:rose::paint:جلو کار و بک رو درست کردم..مرسیی

nightlord

Well-Known Member
چیکار میکنه این فرای . دستت درد نکنه . خیلی خوب شده . فقط یه مقدار اون درختای اون پشت تو ذوق میزنه بقیه خوبه.

مجید جان رندر جدیدت نویز داره و خیلی effect glow زیادی داره ولی خیلی عکس خالص شده
دمت گرم من هر روز می خوام دانلود کنم یادم میره
ولی فرای فقط واسه کارای بزرگ حوبه که ارزش داشته باشه باهاش رندر بگیری

ardavan18

Active Member
آقا منم میخوام فرای رندر یاد بگیرممممممم....بقول arbab arch موتور فوضولی ما رو به کار انداختی!!!!!
خیلی کارت جالب شده.....دعا کن ما هم یاد بگیریممممممم:cry:

.:BehzAd:.

Active Member
تازه اینو دیدم خوب شده دستت درد نکنه و لی یه نکاتی هست که اگه بهش تجه کنی کارت خیلی بهتر میشه.

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
سلام من خوشم اومد مخصوصا از اون بالاکنه چقدر خوب رندرش کردی ..

اونیکی هم خوب شده فقط من نفهمیدم اون درخته چرا حالت پفکی داره؟:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا