DDOS Attach به vps

salam_ali

Member
سلام

من یک ماهی بود که از یک به اصطلاح شرکت یک vps گرفتم که متاسفانه بعد از یک ماه اذیت و آزار امروز به من اطلاع دادن که سرور مجازی شما مورد حمله DDOS Attach قرار گرفته و اگه درست گفته باشم os از بین رفته ...

خب از دوستان کسی هست به من بگه این یعنی چی ؟؟؟ و می شه مشکل رو حل کرد ؟؟؟ در ضمن من کلی پول هم واسته امنیت این سرور مجازی به این شرکت دادم که خودشون می گفتن مشکل پیش اومده از طرف ما نیست و به برنامه نویسی سایتتون ربط داره ؟؟؟

کسی از دوستان می تونه منو راهنمایی کنه و یه جوری بفهمه واقعا سره سایت من چه بلایی اومده ؟؟؟ واقعا DDOS Attach شده یا اصلا این شرکت دنبال اذیت و ... ؟؟؟

دوستان عزیز لطفا یک تلفن تماس به من بدن

erroring

Member
ماهم VPS امون هميشه مشكلات داشت كه شركت مربوطه ميگفت ممكنه به خاطر حملات DDos باشه. اما مشكل به خاطر نوع مجازي سازي و پانل مديريت بود. شما بفرمائيد از چه پانلي استفاده ميكنيد براي مديريت ؟ ما هم با DirectAdmin مشكل داشتيم هم با lxadmin
ولي با cPanel مشكلي نبود.

erroring

Member
احتمالش زياده كه مشكل از DDos نباشه!! دوستان با تجربه بايد نظر بدن.

4pc

Member
سلام

من یک ماهی بود که از یک به اصطلاح شرکت یک vps گرفتم که متاسفانه بعد از یک ماه اذیت و آزار امروز به من اطلاع دادن که سرور مجازی شما مورد حمله DDOS Attach قرار گرفته و اگه درست گفته باشم os از بین رفته ...

خب از دوستان کسی هست به من بگه این یعنی چی ؟؟؟ و می شه مشکل رو حل کرد ؟؟؟ در ضمن من کلی پول هم واسته امنیت این سرور مجازی به این شرکت دادم که خودشون می گفتن مشکل پیش اومده از طرف ما نیست و به برنامه نویسی سایتتون ربط داره ؟؟؟

کسی از دوستان می تونه منو راهنمایی کنه و یه جوری بفهمه واقعا سره سایت من چه بلایی اومده ؟؟؟ واقعا DDOS Attach شده یا اصلا این شرکت دنبال اذیت و ... ؟؟؟

دوستان عزیز لطفا یک تلفن تماس به من بدن

با سلام

حملات ddos یا بهتر بگم Denial-of-service attack اگر شدید باشه و جلو حملات گرفته نشه باعث مشکل برخی سرویس دهنده ها میشه که 100 % قابل حا هست و نیازی به Reload OS نیست !

شما که بابت امنیت vps هیزینه پرداخت کردید , شرکت میبایست لا عقل به نصب فایروال و آنتی dos روی سرور شما اقدام می کزد ! درسته نمیشه به کل جلو این حملات گرفت . اما تا حدی از ایجاد اختلال در سرویس دهنده ها جلو گیری می کرد !

شاید هم اصلا مشکل از ddos نبوده ! اگر دسترسی به vps دارید . موقعی که می بینید سرعت vps به شدت پایینه این دو دستور بزنید و خروجی اینجا کپی کنید .

1 -

netstat -ntu | awk '{print $5}' | cut -d: -f1 | sort | uniq -c | sort -n

2 -

نیاز به کمک داشتید به من Pm بدید !

موفق باشید

Mozafary

Member
ddos attack یا حملات اختلال در سرویس که در این نوع حمله با ارسال تعداد زیادی درخواست غیرواقعی و بیهوده به سرویس دهند باعث ایجاد ترافیک زیاد میشن و سرویس دهنده قادر به پاسخگویی به درخواستهای زیاد نیست و down میشه.
هیچ ربطی به os نداره ! بی ربط بهت گفتن.
شرکت رو عوض کن :)
در ضمن باید بدونی که ddos در سطح کوچک قابل کنترل هست ولی اگر وسیع باشه (مثل هفته‌ی پیش روی regiter.com ) هیچ راه کاری نداره(register.com باج داد به طرف تا مشکل حل شد!)

saeedesign

Member
احتمال اینکه ddos باشه خیلی زیاده ولی می تونه مسئله دیگه ای باشه...

جدیدترین ارسال ها

بالا