بی بی کد close up view

سلام سعید جان چطوری؟

از این ورا رد شدم گفتم باز این کارت رو ببینم چون دوسسش دارم حسی خوبی داره.

در جواب اینم بگم که:
هی کم تا ببیش هستیم ولی خوب درگیر کارو درس.

منم خیلی دوست دارم کار تو گالری بذارم ولی حیف نمیشه مگه اینکه برای دل خودم کار بزنم که دیگه از این کارای سکرتی نباشه.

موفق باشی و برات آرزوی موفقیت میکنم معمار.
مرسی بهزاد جان کاراتو بزار بقیه بهره ببرند معلومه الان حسابی ترکوندی ولی رو نکردی
سعید همون طوری که بهخ خودتم گفتم عالیی شده واقعا خوبه
مرسی مهندس
اگه امکان داره به من یه پیام بزنید برای کار .
نتونستم بزنم .
سلام مرسی پروفایلتون مثل اینکه بستست
سعید آقا خیلی نوکریم من ناشناخته هستم حق داری اصلا نشناسی ولی واقعا عاشقت شدم خیلی کار باحالی شده فقط اگه امکان داره یه لطفی کن واسه من بگو اهل کجا هستی میتونی واسم ایمیل بزنی ازت ممنون میشم من دنبال یه نفر مثل شما میگردم اگه امکان داره خواهش میکنم ..... [email protected]
سلام بهنود جان نظر لطفته مرسی
سلام سعید اقا خوبی من بهنود هستم واسم میل زدید به جا اوردید داشتم نظر دوستانو راجع به کارات میدیدم یکی از دوستامون نظرش این بود که اگه نور پس زمینه سفید تر بودش بهتر میشد البته به نظر من ترکیب نورهای داخال گر چه باید منطقی و قانونی باشه ولی مقداری هم شخصی میتونه باشه شاید اصلا به روحیات درونی شخص ربط داشته باشه میتوان گفت نور پردازی به مراتب مهمتر و قدرتمند تر از رنگ آمیزی در دکراسیون هست و همیچنین با توجه به رابطه بین رنگ و نور شاید بعضی از دوستان درست راهنمایی میکنن ولی نظر شخصی من نور کار شمارو میپسنده و کارت و دوست دارم من دوست دارم همیشه در نو سفید یه مقداری زد هم قاطیش بشه البته نه زیاد سفید خالص به نظر من اصلا جالب نمیشه موفق باشید....
سلام بهنود جان مرسی آره نور خیلی خیلی مهمه بعضی ها کلا نور رو نمی بیننن و فکر میکنن رنگ مهمه فقط من میگم از خرجای الکی بزنین نور رو اهمیت بدین ولی کیه که بشنوه میرن لامپ کم مصرف میگرین تالار درست میکنن رنگ سفید کامل با نورپردازی صحیح زیبا میشه مثل بعضی نمایشگاهها که نورپردازیشون صحیحه چون چند نوع نور سفید وجود داره
آقای مکس سلام خوبی من تازه عضو شدم کارهات کجاست خیلی دوست دارم ببینم واست میل میزنم جوابمو بده ....
سلام :green: منتظرم
من دیگه عمرا پامو تو این بخش بزارم. الان انچنان دارم میزنم تو صورت خودم که فکر کنم تا 2 دقیقه دیگه اینجا باشم بینیم از پشت سرم بزنه بیرون.

در واقع میتونم بگم من الان باید برم اون خونه ی رو که تو پیش دبستانی میکشیدیم رو برم بکشم شاید احساس ارامش کردم. آره اینا چین دیگه. همش مزخرفه. (جهت دلداری به خودم. :( )
:green:دوش مارا اتشی دست داد
نام تو بردم لبم آتش گرفت
به اعصابت مسلط باش دادا طراحی کردن آسونه یکم وقت بزاری راحته

parh

Member
سلام من یه بار راجع به این کارن نظر داده بودم ولی چون خیلی عالیه نتونستم جلوی خودمو بگیرم و بازم میخوام بگم خیلی نوکرتم عالیه دوست دارم خیلی زیاد شما هنر مند بسیار توانایی هستی موفق باشی عزیز ...!!!!!!

parh

Member
راستی این امیل منه من رضا هستم واست میل هم زدم راجع به کار جدیدت که بعضیها توش موندنو هنگ کردن ازجمله خودم ... جوابمو بده منتظرم [email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا