بی بی کد close up view

martin eco

Well-Known Member
سعید جان میخوای مارو سکته بدی آیا؟!!!!!!
چه خبره بابا..اون از عارف این از تو....اصن حسودیم میشه مگه بهتون:sad:
صد در صد تاپ گالرییییییییییییییی

maxpin206

Well-Known Member
سلام اقا سعید
واقعا رندراتو میبینم میخوام پیرینت بگیرم تو خونه قاب کنم
برای کارای بازاری انقدر وقت میگذاری؟
100 درصد معلومه واسه دل خودته که میخوای از کارت راضی باشی در غیر این صورت نیازی نیست با این کیفیت و جزئیات کار دست مشتری بدی
اون فرش کرک دارو با چه تنظیماتی به این شکل در میاری؟اگه میشه یه شات اسکرین بگذارید اگه مقدوره!

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
کار ارسال میشه به تاپ گالری... بابت تاخیر به وجود آمده عذرخواهی میکنم
من 1 هفته مشکل لاگین شدن داشتم

سعید جان میخوای مارو سکته بدی آیا؟!!!!!!
چه خبره بابا..اون از عارف این از تو....اصن حسودیم میشه مگه بهتون:sad:
صد در صد تاپ گالرییییییییییییییی
مرسی محمد رضا
درود بر سعید پاکزاد
کاری زیبا بعد از مدت ها دیدم خلاقیتت منو تحت تاثیر قرار داد
پیشنهاد برای تاپ گالری
مرسی افشین جان نظر لطفته
سلام اقا سعید
واقعا رندراتو میبینم میخوام پیرینت بگیرم تو خونه قاب کنم
برای کارای بازاری انقدر وقت میگذاری؟
100 درصد معلومه واسه دل خودته که میخوای از کارت راضی باشی در غیر این صورت نیازی نیست با این کیفیت و جزئیات کار دست مشتری بدی
اون فرش کرک دارو با چه تنظیماتی به این شکل در میاری؟اگه میشه یه شات اسکرین بگذارید اگه مقدوره!
مرسی داوود جان اون فرش رو هم با hair fur مکس براحتی میشه ساخت عارف قبلا آموزششو رو ساخته اون رو حتما نگاه کن مرسی
کار ارسال میشه به تاپ گالری... بابت تاخیر به وجود آمده عذرخواهی میکنم
من 1 هفته مشکل لاگین شدن داشتم
مرسی فرشید جان لطف کردی :rose:
بسیار زیبا شده سعید جان آفرین بر شما

سپاس از نظرت سعید جان

سلام سعید جان کارت عالی ست.تقریبا صاحب سبک شدی و از رندرات میشه تشخیص داد کاره تو هست.
سلام بهزاد مرسی کجایی کم پیدایی؟
:cool: آفرین سعید . حال کردم با کارت
سلام مرسی منم باهات حال کردم :d
مرسی عالی بودن فقط 1کمی شدت نور زیاده
مرسی
افرین سعید جان
مبل رو خودت مدل کردی؟
نورپردازیت 20

سلام مرسی سعید جان آره مبل و تخت وخیلی عناصر دیگه مدل شده

30min

Banned
وای پسر فوق العاده است .
آفرین آفرین . خیلی طبیعی و عالی شده به نظرم .
خسته نباشی

Hamed

Active Member
سلام
استاد خیلی خوب شده...مراولوس....براوو...لذت بردم

علی علی

آخرین ویرایش:

.:BehzAd:.

Active Member
سلام سعید جان چطوری؟

از این ورا رد شدم گفتم باز این کارت رو ببینم چون دوسسش دارم حسی خوبی داره.

سلام بهزاد مرسی کجایی کم پیدایی؟

در جواب اینم بگم که:
هی کم تا ببیش هستیم ولی خوب درگیر کارو درس.

منم خیلی دوست دارم کار تو گالری بذارم ولی حیف نمیشه مگه اینکه برای دل خودم کار بزنم که دیگه از این کارای سکرتی نباشه.

موفق باشی و برات آرزوی موفقیت میکنم معمار.

parh

Member
سعید آقا خیلی نوکریم من ناشناخته هستم حق داری اصلا نشناسی ولی واقعا عاشقت شدم خیلی کار باحالی شده فقط اگه امکان داره یه لطفی کن واسه من بگو اهل کجا هستی میتونی واسم ایمیل بزنی ازت ممنون میشم من دنبال یه نفر مثل شما میگردم اگه امکان داره خواهش میکنم ..... [email protected]

parh

Member
سلام سعید اقا خوبی من بهنود هستم واسم میل زدید به جا اوردید داشتم نظر دوستانو راجع به کارات میدیدم یکی از دوستامون نظرش این بود که اگه نور پس زمینه سفید تر بودش بهتر میشد البته به نظر من ترکیب نورهای داخال گر چه باید منطقی و قانونی باشه ولی مقداری هم شخصی میتونه باشه شاید اصلا به روحیات درونی شخص ربط داشته باشه میتوان گفت نور پردازی به مراتب مهمتر و قدرتمند تر از رنگ آمیزی در دکراسیون هست و همیچنین با توجه به رابطه بین رنگ و نور شاید بعضی از دوستان درست راهنمایی میکنن ولی نظر شخصی من نور کار شمارو میپسنده و کارت و دوست دارم من دوست دارم همیشه در نو سفید یه مقداری زد هم قاطیش بشه البته نه زیاد سفید خالص به نظر من اصلا جالب نمیشه موفق باشید....

parh

Member
آقای مکس سلام خوبی من تازه عضو شدم کارهات کجاست خیلی دوست دارم ببینم واست میل میزنم جوابمو بده ....

Milad-S

New Member
من دیگه عمرا پامو تو این بخش بزارم. الان انچنان دارم میزنم تو صورت خودم که فکر کنم تا 2 دقیقه دیگه اینجا باشم بینیم از پشت سرم بزنه بیرون.

در واقع میتونم بگم من الان باید برم اون خونه ی رو که تو پیش دبستانی میکشیدیم رو برم بکشم شاید احساس ارامش کردم. آره اینا چین دیگه. همش مزخرفه. (جهت دلداری به خودم. :( )

جدیدترین ارسال ها

بالا