BMW Series 6 2012

XEXIDGE

Member
سلام دوستان ... !

یه کار جدید رو شروع کردم ، میخوام Detail ش بالا باشه ، سعی میکنم ...

با مکس 2009 کار میکنم .:green:

آپدیت شد :

پیوست ها

• 12.jpg
    12.jpg
    87.5 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • 14.jpg
    14.jpg
    62.9 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • 13.jpg
    13.jpg
    48.1 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • 15.jpg
    15.jpg
    52.3 کیلوبایت · بازدیدها: 15
آخرین ویرایش:

HOSSEIN.D

Well-Known Member
سلام.
مدل رینگ عالی شده.
خیلی حال کردم باش.
نوشته های روی تایر بامپه دیگه.آره؟
مدل بدنه هم خیلی توپ نیست.
یکم موج توش دیدم.
ولی جالی از آب در اومده.
یکم بیشتر روش کار کن.
منتظر ادامه هستیم.
موفق باشی دوست من.

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
کارتون تا اینجا خیلی خوب شده چراغ ها هم خوب شده ولی به نظرم توی چراغ ، اون دوتا گردی باید بزرگتر باشن به عکس زیر نگاه کن.

موفق باشی:rose:

پیوست ها

• 2012-BMW-6-Series-Coupe-m.jpg
    2012-BMW-6-Series-Coupe-m.jpg
    471.9 کیلوبایت · بازدیدها: 18
آخرین ویرایش:

XEXIDGE

Member
اینم جلو پنجره : (مثل اینکه اینجا زیاد بازدیدکننده نداره نه ... ؟ )
attachment.php

پیوست ها

• 7.jpg
    7.jpg
    117.8 کیلوبایت · بازدیدها: 69

ardavan18

Active Member
اینم جلو پنجره : (مثل اینکه اینجا زیاد بازدیدکننده نداره نه ... ؟ )
سلاممممم.خسته نباشید.....آقا واقعاً کارت درسته.....بازدیدکننده ها میان اینجا عظمت کارو میبینن...هنگ میکنن...مثال:خود من........مشالا داداششششش...خیلی خوبه...میگم اگه تونستی یه توتاریالم بسازو زحمت استادی مارو بکش......موفق باشی دوست عزیز:rose::rose:

آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
واقعا توی چراغا قدرت مدلینگت رو نشون دادی آفرین.حالا میمونه بدنه که بایدروش بیشتر کار کنی.چون وسط کاپوت جلو ایراد داره موج توش دیده می شه.
بین چراغ های عقب یه تو رفتگی دیده می شه خوده مدل اینجوریه یا اینکه ایراده؟
پایین جلو پنجره جلو هم یه موج دیده می شه.
همین ایرادای جزئی رفع بشن خود خوده مدل می شه.البته ببخشیدجسارت کردیما.شاید من چشام اشتباه می بینه.:wink:

XEXIDGE

Member
سلاممممم.خسته نباشید.....آقا واقعاً کارت درسته.....بازدیدکننده ها میان اینجا عظمت کارو میبینن...هنگ میکنن...مثال:خود من........مشالا داداششششش...خیلی خوبه...میگم اگه تونستی یه توتاریالم بسازو زحمت استادی مارو بکش......موفق باشی دوست عزیز:rose::rose:
ممنون دوستم ، هندونه زیربغل نذارین دیگه ... :paint: من فکر کنم کارام در حد شما ها نیست ، زیاد طرفدار نداره ...
والا برای Tutorial هم بهتره که در حیت انجام کار ساخته بشه که الان کار از کار گذشته ، ولی دارم یه Tutorial رو ترجمه میکنم ، خیلی آموزش دقیقی هست ، اگه آماده شد حتما میذارمش ... :wink:

سلام
واقعا توی چراغا قدرت مدلینگت رو نشون دادی آفرین.حالا میمونه بدنه که بایدروش بیشتر کار کنی.چون وسط کاپوت جلو ایراد داره موج توش دیده می شه.
بین چراغ های عقب یه تو رفتگی دیده می شه خوده مدل اینجوریه یا اینکه ایراده؟
پایین جلو پنجره جلو هم یه موج دیده می شه.
همین ایرادای جزئی رفع بشن خود خوده مدل می شه.البته ببخشیدجسارت کردیما.شاید من چشام اشتباه می بینه.:wink:
آقا واقعا از نگاه ریزبینانتون ممنون ، فکر نمیکردم کسی اینا رو بفهمه ... :shock: درستش میکنم ... :green:

XEXIDGE

Member
اینم ادامه ، سعی کردم اشکالاتو برطرف کنم ، یه سری چیزا هم اضافه کردم :

attachment.php

attachment.php

پیوست ها

• 10.JPG
    10.JPG
    29 کیلوبایت · بازدیدها: 29
  • 9.jpg
    9.jpg
    134.5 کیلوبایت · بازدیدها: 27

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
این خیلی خوبه که تواتاقشم می خوای بسازی.اما الان تفاوتی که الان تو مدل شما و مدل واقعی است می دونین چیه ؟
کاپوتشه.حیفه بازم روش کار کنین چون ماشین به این تمیزی اونم مدل2012 حیفه مثل خودش نشه.خوب به نظرم ایراد کاپوت تو قسمت جلوی کاپوت است.این عکسی که گذاشتم رو نگاه کن اون درزهای کاپوت نباید فرورفته باشه.یه عکسی از ماشین گذاشته بودم تو صفحه قبل اونرو نگاه کن متوجه می شی.البته می دونم ایراده الکی گرفتم ولی کاپیوت خیلی تاثیر داره تو ماشین.دوست دارم اتاقشم مثل بیرونش توپ بشه.
موفق باشید:rose:
attachment.php

پیوست ها

• 9.jpg
    9.jpg
    10.9 کیلوبایت · بازدیدها: 30

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
همچنان منتظر دیدن تو ماشین هستم.اگر داری روش کارمی کنی لااقل یه مرحله ای از کار رو بزار که تو کفنمونیم:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا