Babooly تست انیمیشن

hamed-ddd

Well-Known Member
سلام علي جان خوبي ...شايد هيچکس ندونه ولي علي آقا تو مواردي سوالاي منو جواب داد که تقريبا نا اميد شده بودم...و هنوزم خودمو مديونش حس ميکنم
حالا جداي تمام حرفا کاري ندارم به مشکلاتش که خود علي جان بهتر ميدونه کجاي کارش ايراد داره و نيازي به چند باره گفتن نباشه ...ميرم روي يه سري جزئيات اگه علي آقا افتخار بده
1.موتور رندر چي بوده؟چون نکته که توجه منو جلب کرد ريپ نزدن رندر و سايه ها بود .علي جان اين رندر که گرفتي يه رندر معمولي نيست و احتملا کامپوزيت هم شده درسته؟
2.زمان رندري که گرفتي نسبت به يه رندر عادي چقدره ؟يعني اين رندر در چه سطح کيفيتي تو مايا قرار ميگيره؟
3.در مورد انيمشين بگم که کارت درسته و تمام اصولي که من بلدم که هيچ !!!تمام اصولي هم که بلد نيستم توش رعايت کردي يعني کارت بيست
من که خودم هيچ ولي اميدوارم از دوستام کسي پيدا بشه بياد کاري در حد انيميشن شما بسازه!!!

از نظر جذابيت کارت جذابه حقيقتا ميگم جذابه يه مقدار ياد انيميشنهاي کوتاه yeah the movie افتادم
موفق و مويد باشي
مثل هميشه

arminAnim

کاربر متخصص
علی آقا شما که کارت درسته اگر هم کار می گذارم واسه اینه که شما هم کار بذاری تا ازت چیزهای بیشتری یاد بگیرم
راستی ببخشید که اینجا مطرح می کنم ولی خوشحال می شم که بعنوان یه حرفه ای راجع به آموزشهایی که تا حالا گذاشتم نظر بدی علی جان...
اشکالاتشون رو هم حتما بگو . ازت ممنونم.
اگرم شده یه کار الکی بسازم بذارم , تا بازم کارهای خوبت رو ببینم حتما این کار رو می کنم ! تا انیمشن از تکاپو نیفته در ضمن کاملا باهات موافقم... تو این سالها ما تو همه چی در cg پیشرفت داشتیم بجز خود انیمیشن که پیشرفتش نسبت به تکنیک cg لاکپشتی بوده... امیدوارم هر چه زودتر تغییری اتفاق بیفته

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
سلام علي جان خوبي ...شايد هيچکس ندونه ولي علي آقا تو مواردي سوالاي منو جواب داد که تقريبا نا اميد شده بودم...و هنوزم خودمو مديونش حس ميکنم
حالا جداي تمام حرفا کاري ندارم به مشکلاتش که خود علي جان بهتر ميدونه کجاي کارش ايراد داره و نيازي به چند باره گفتن نباشه ...ميرم روي يه سري جزئيات اگه علي آقا افتخار بده
1.موتور رندر چي بوده؟چون نکته که توجه منو جلب کرد ريپ نزدن رندر و سايه ها بود .علي جان اين رندر که گرفتي يه رندر معمولي نيست و احتملا کامپوزيت هم شده درسته؟
2.زمان رندري که گرفتي نسبت به يه رندر عادي چقدره ؟يعني اين رندر در چه سطح کيفيتي تو مايا قرار ميگيره؟
3.در مورد انيمشين بگم که کارت درسته و تمام اصولي که من بلدم که هيچ !!!تمام اصولي هم که بلد نيستم توش رعايت کردي يعني کارت بيست
من که خودم هيچ ولي اميدوارم از دوستام کسي پيدا بشه بياد کاري در حد انيميشن شما بسازه!!!

از نظر جذابيت کارت جذابه حقيقتا ميگم جذابه يه مقدار ياد انيميشنهاي کوتاه yeah the movie افتادم
موفق و مويد باشي
مثل هميشه

سلام بر آقا حامد. بابا این حرفا چیه . جلو جمع مارو سرخ و سفید میکنی . :)
در مورد رندر والا من خودم رندر مایا رو کار نکردم . همونطور که گفتم کار رندر رو دوست خوبم جواد اورگنجی انجام میده. تا جایی که اطلاع دارم رندر با منتال ری هست و لایه گذاری هم داره ولی نه در اون حد. فقط فکر کنم لایه آمبیانت اکلوژن بهش اضافه شده. اگر هم پر خوردن داره بزارید به حساب کم تجربگیمون توی مایا. آخه سه چهار ماه بیشتر نیست که پاره وقت کار میکنیم و اینها تجربه های اول هست . هنوز خم و چم نرم افزار دستمون نیومده. :)
و بعد هم اینو بگم من این کارو نذاشتم که بگم کسی نمیتونه مثل من اینیمیت کنه ها ... دوست داشتم بچه ها علاقه مند بشن روی انیمیت هم وقت بزارن. که امیدوارم اینطوری بشه :wink:
امیدوارم بتونم کارای بهتری انجام بدم.
شما هم موفق باشی دوست عزیز. :)

ehsan_3dmax

Active Member
wowww
خيلي باحال بود پسر.
به نظر من حركات دست و صورت بهترين قسمتهاي انيميشنت بود كه تسلطتو نشون ميداد.
طراحي كاراكتر هم فكر كنم تركيبي بود از دو شخصيت كه خواستي پشت تلفن ميگم كيا!
راستي اين كار چرا تو تاپ گالري نرفته؟ آيا؟
موفق باشي عزيز.

آخرین ویرایش:

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
wowww
خيلي باحال بود پسر.
به نظر من حركات دست و صورت بهترين قسمتهاي انيميشنت بود كه تسلطتو نشون ميداد.
طراحي كاراكتر هم فكر كنم تركيبي بود از دو شخصيت كه خواستي پشت تلفن ميگم كيا!
راستي اين كار چرا تو تاپ گالري نرفته؟ آيا؟
موفق باشي عزيز.

به به .. چه سعادتی :) ازین طرفا احسان جان. راه گم کردی... نکنه... ؟؟ دیگه وقت نداری ... ها؟ :wink:
ممنون بابت نظرت. اون دوتا رو هم فهمیدم دیگه نمیخواد بگی . :)
بازم بیا اینطرفا خوشحال میشیم.
به امید دیدار. موفق باشی.

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
سلام به همه.
خب بنا به درخواست چندتا از دوستان گفتم یکمی در مورد این کارم توضیح بدم . نگن به حرفمون گوش نکرد .:)
طرح اولیه کار یک شیطان فانتزی بود که به مقدار زیادی احمق بود. ولی خب نمیدونم چی شد که در مسیر ساخت کلا تغییر کرد. چندتا طرح اولیه گذاشتم.
یک عکس هم که مربوط به لایه گذاری هست. لایه خاصی نداشت فقط آمبیانت اوکلوؤن داره که توی نرم افزارهای مختلفی مثل after effect یا Fusion و انطور چیزها با لایه اصلی رندر ترکیب میشن. اینجا تاثیر لایه فقط در مورد سایه ها هست. مثلا دور گردن کاراکتر رو دقت کنید میبینید که روی سایه ها تاثیر گذاشته.
یک فایل ویدئو هم از نمای مایا گرفتم که یکمی هم rigge کاراکتر رو نشون بدم.
سوال دیگه ای هم بود در خدمت هستم.

دانلود فایل تصویری.
http://www.4shared.com/file/57894145/a7589e68/2_online.html
حجم 4 mg .

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    54.6 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • sktch1.jpg
    sktch1.jpg
    61.7 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • sktch3.jpg
    sktch3.jpg
    178.1 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • sktch-2.jpg
    sktch-2.jpg
    68.5 کیلوبایت · بازدیدها: 10

roohollah

Banned
ای بابا، شما دیگه چرا، من تازه تونستم دانلودش کنم، آقا این چرا صدا نداره، یک زحمتی که میکشی، اکسپوز ها رو انقدر خوب در میاری، حد اقل یک صدا هم بزار روش:-? کار حیف شده...
خوب
نظر بدم؟--یکی نیست بگه چیزی هم بلدی که نظر بدی حالا:lol: تابلوئم ها--
قدمهای سمت راستش یکمی در بازخودشون ایراد داره، پایین خوب نمیره، که بتونه بالا بیاد، پایین رفتنش مشکل داره سمت راستیا...
قطر پا زیاده، برای همین اون قدم آخرش که روی هوا میمونه، خیلی معلق در نیومده...
موقع برگشت از جلو به عقب،برای دیدن دوربین وقتی که پاش روی هواست،باید یک دور بیاد روی پاشنه پا بعد برگرده روی پنجه تا سنگینی کاراکتر رو در عین سبک راه رفتنش رو برسونه....
موقعی که میخواست پایین رو ببینه، به جعبه اولی نگاه کنه، بهتر بود اول حالش جا میومد، مثلا با یک حرکت سر، بعد صاف میشد پایین رو میدید..
اگر قبل از نگاه به جعبه اول، یک نگاه به اطراف هم مینداخت که ببینه کی زده، طبیعیتر میشد...
آخرش رو عالی در آوردی، چهره خیلی خوب حالت رو میرسونه و خیلی هم باحاله...
رندر هم که آقا احسان گفتن.
در کل خوب دیگه، اسمش روشه، کار آقا علی دیگه:D

آخرین ویرایش:

animations

Active Member
به به... عالیه.
من عاشق کاراکترهای فانتزی ام. این کارت هم محشر شده. خوشم می یاد که ادعای زیادی نداری. کارت نشون می ده که واقعا می شه بهت گفت انیماتور قوی.

اینطوری که بچه ها ایراد می گیرن، اگه کارهای پیکسار رو هم بذاری جلوشون راضی نمی شن. (به کسی برنخوره ها، ولی بیشتر ایرادهایی که گرفتن سلیقه ایه)

به نظر من هم راه رفتنش یه کم تیک داره. ولی من هم دارم سلیقه ای برخورد می کنم. به دل نگیر. آدم اگه دنبال ایراد باشه، توی بهترین کارها هم کلی ایراد پیدا می کنه.

انیمیشنت که حرف نداره. قبلا مدل سازیت رو هم دیده بودیم. ایول. امیدوارم کلی اسم در کنی، پیشرفت کنی و هر چی که دوست داری...

roohollah

Banned
امیدوارم کلی اسم در کنی
بابا دست خوش، نشناختی، ایشون تو مشهدیا که خیلی مشهورا، دقیقا اسمشون هم مشهوره. اون خانومه که ساخته هنوز داره تلفات میده:D
افراد شاخص مشهدی که اسمشون زیاد شنیده میشه:
احسان دهقانی / علی جلالی / فرهاد عظیما / روح الله زینالپور:)lol:) /و ....

Mandana

Active Member
آره مخصوصن روح الله زینالپور توی مشهد خیلی مشهوره .شنیدم اسپمر روی دستش نیست
onion059.gif

پیشده.اسپم نکن
4zul1t.gif
:دی

animations

Active Member
بابا دست خوش، نشناختی، ایشون تو مشهدیا که خیلی مشهورا، دقیقا اسمشون هم مشهوره. اون خانومه که ساخته هنوز داره تلفات میده:D
افراد شاخص مشهدی که اسمشون زیاد شنیده میشه:
احسان دهقانی / علی جلالی / فرهاد عظیما / روح الله زینالپور:)lol:) /و ....

روحی جان، منظورم از معروف بودن اینه که همونقدر که خیلی ها جان لستر و دیزنی رو می شناسن، دوستمون رو هم بشناسن.
شما که ماشاله از همه معروفتری. فکر کنم به زودی به شما بگن: معجزه انیمیشن ایران.

آره مخصوصن روح الله زینالپور توی مشهد خیلی مشهوره .شنیدم اسپمر روی دستش نیست
onion059.gif

پیشده.اسپم نکن
4zul1t.gif
:دی

:lol: ماندانا خانم ایول... کلی خندیدم :D

آخرین ویرایش:

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
به به... عالیه.
من عاشق کاراکترهای فانتزی ام. این کارت هم محشر شده. خوشم می یاد که ادعای زیادی نداری. کارت نشون می ده که واقعا می شه بهت گفت انیماتور قوی.

اینطوری که بچه ها ایراد می گیرن، اگه کارهای پیکسار رو هم بذاری جلوشون راضی نمی شن. (به کسی برنخوره ها، ولی بیشتر ایرادهایی که گرفتن سلیقه ایه)

به نظر من هم راه رفتنش یه کم تیک داره. ولی من هم دارم سلیقه ای برخورد می کنم. به دل نگیر. آدم اگه دنبال ایراد باشه، توی بهترین کارها هم کلی ایراد پیدا می کنه.

انیمیشنت که حرف نداره. قبلا مدل سازیت رو هم دیده بودیم. ایول. امیدوارم کلی اسم در کنی، پیشرفت کنی و هر چی که دوست داری...

خیلی ممنون. به هر حال نظر دوستان مهمه واسه بهتر شدن کار.
امیدوارم چیزهایی که امیدوارین عملی بشه :) مخصوصا اون قسمت هر چی که دوست داری... :wink:

روحی جان شما هم لطف داری. ممنون.

مانی این اسمایلی که زدی آخر خندست . به جمله قبلشم خیلی میاد . :)

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
ايول علي جان خيلي قشنگ شده
حركت كراكتر واقعا نرم و عالي درومده
فقط كاش يكم زمانش بيشتر بود

تشکر. این تست بود واسه همین از اول ایده خاصی نداشتم و این شد که زمانش دست خودم نبود.
ممنون.:)

کار خیلی قشنگی شده. از همه نظر عالی بود.

با اجازه میذارمش تو تاپ گالری.

خیلی ممنون.
بابت تاپ گالری هم متشکر.
:wink:

واه واه ... الآن به این خوبی و نازی چرا آبی دیگه ؟ :sad:
والا . :)
آخه خودم آبی دوست دارم . :) . تست میکنم اگر قشنگ نشد همین رنگی میزارم باشه.
مرسی.

DANG3R

Member
علی جان ... آبی زیاد خوب نمیشه اینجور که تصور می کنم ... اینطوری خیلی با نمکه ...
شیطون چه نقشه هایی واسش داری ؟ :d

HamidSHS

Active Member
به به
سلام
خیلی جالب بود
آفرین
واقعا آفرین به این همه استعداد بچه ها
راستی اون تابلوی فلکسی بزرگی که واسه سوپر کامپیوتر هست (مشهد) شما طراحی کردی ؟
آخه اون کاراکترش مثل همین آواتار خودته
در ضمن چرا صدا نداشت این؟
خلاصه بیست بود
موفق باشی
یاعلی

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
DANG3R >>> باشه شاید همینطوری بزارم باشه.
راستش فکر که زیاد دارم واسش ... فعلا موقعیت عملی شدن نیست متاسفانه.

HamidSHS>>>> تشکر.
صدا رو قبلا بچه ها سوال کردن. یک بار صدا گذاری کردم دیدم جالب نشد. بی خیالش شدم. در ضمن اگر کسی توی مشهد جایی یا کسی رو برای کار افکت گذاری حرفه ای میشناسه خبر بدید. چون با این افکتهایی که توی بازار هست نمیشه کار کرد. همشون قدیمین و تکراری و کار ساده ای هم نیست.
والا اون سوپر کامپیوتر رو من فقط مدلینگش رو انجام دادم کار نورپردازیش با کس دیگه ای هست.

جدیدترین ارسال ها

بالا