autorun کردن یک فایلword در cd

شروع موضوع توسط yusufbabazadeh ‏18 ژانویه 2006 در انجمن مقالات و آموزش‌ها و ترفندها

1. yusufbabazadeh

yusufbabazadeh New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    به نام خدا
    با سلام و عرض خسته نباشید به همه ی کسانی که در ارتقائ سایت مجید آنلاین تلاش میکنند

من یک پروژه ی دلفی نوشته ام و آن را روی سی دی رایت کرده ام . یک فایل word آماده هم دارم که در مورد قسمت های مختلف پروژه توضیحاتی نوشته ام.
    می خواستم کاری کنم که به محض اینکه cd را داخل CDROM میگذارم این فایل WORD من به صورت خودکار پخش شود.
    از شما میخواستم که چگونگی تبدیل این فایل WORD به یک فایل AUTORUN را برایم بنویسید.
    از کمک شما یک دنیا تشکر ائلیر ه م.

نوشته شده توسط yusufbabazadeh در ‏18 ژانویه 2006
  2. yusufbabazadeh

yusufbabazadeh New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    به نام خدا
    با سلام و عرض خسته نباشید به همه ی کسانی که در ارتقائ سایت مجید آنلاین تلاش میکنند

من یک پروژه ی دلفی نوشته ام و آن را روی سی دی رایت کرده ام . یک فایل word آماده هم دارم که در مورد قسمت های مختلف پروژه توضیحاتی نوشته ام.
    می خواستم کاری کنم که به محض اینکه cd را داخل CDROM میگذارم این فایل WORD من به صورت خودکار پخش شود.
    از شما میخواستم که چگونگی تبدیل این فایل WORD به یک فایل AUTORUN را برایم بنویسید.
    از کمک شما یک دنیا تشکر ائلیر ه م.

نوشته شده توسط yusufbabazadeh در ‏18 ژانویه 2006
  3. ARTA_ADOBE CO

ARTA_ADOBE CO Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    فایلشو برات درست کردم با نت پد بازش کن قبل از exe باید نام فایل خودتو بزنی در root اصلی سی دی خودت اون رو رایت کن البته اگه فایل وردتو بقلش باید بندازی و گرنه آدرس فایلتو باید در این فایل که گذاشتم بنویسی .

پیوست ها:

• AUTORUN.zip
      اندازه فایل:
      156 بایت
      نمایش ها:
      19
    نوشته شده توسط ARTA_ADOBE CO در ‏18 ژانویه 2006

به اشتراک بگذارید