Audi S8 2013

SinaTR

Well-Known Member
سلام
سال نوتون مبارک، عيدتون مبارک، ظرفاتون پر از پسته، پارکينگاتون پر از پرايد!!!!
انتخابات هم که نزديکه به به! ... سرفه سرفه! ... بگذريم!
ماشين بعدی که دارم مدل می کنم اين آئودی هست، ممکنه مثل فراری يکم زياد طول بکشه ولی سعی می کنم کامل مدل کنم...
از الآن بگم کلا 2تا 3 ضلعی داره که هردوش رو صندوقه و کنترل شدس.
همين ديگه، توضيح ديگه ای نياز نيست...!

پیوست ها

• Audi S8 2013.jpg
    Audi S8 2013.jpg
    41.6 کیلوبایت · بازدیدها: 111
  • w5 Audi S8 2013.jpg
    w5 Audi S8 2013.jpg
    500.2 کیلوبایت · بازدیدها: 117

Ali_CG

Well-Known Member
سینا جان مدلسازیت نسبت به قبل تمیزتر شده . . .
ایشیالا همیشه رو به پیشرفت باشی
به امید پیروزی :green:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
یک بار نظر دادم اما بازم میگم :
واقعا کارهای اتومدلینگت معرکست مثل مدل های hd ـــه
فقط تو رندر ها کار رو خراب میکنید ...
موفق باشی

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
خوب ببین واسه این رندر ها وقت میزاری ، یکم بیشتر کار کن الان اگه واسه مدلینگ گذاشتی که چیزی معلوم نیست اگه واسه رندر گذاشتی باز هم ...
و درضمن من که مشکلی ندارم اما خوب نیست فقط کسایی که ازت تعریف میکنن رو "تشکر" بزنی و جواب بدی ، چون نقد که میسازت نه تعریف ، تعریف یا تشویق فقط واسه دادن انرژی بیشتره اما نقد خیلی مهم تره ...
این یک جور بی احترامی به شخصی که وقت میزاره و کار رو نقد میکنه ، من دیدم شما با کسایی که کوچکترین نقد رو از کارت میکنن بد برخورد میکنی و یا محل نمیدی ...
اما در هر حال که عالیه
موفق و پیروز باشی:rose:

آخرین ویرایش:

SinaTR

Well-Known Member
خوشم مياد از تازه واردا که زياد پست می زنن و در هر زمينه ای صاحب نظر هستن و جنبه نقدشون بالاست
:rose:

::reza::

کاربر VIP
سلام
بعضی وقتها از خودم میپرسم چرا ما آدما خیلی زود رنجیم، شاید دلیلش خیلی چیزا میتونه باشه اما حداقل بیام ببینم جوی که توش زندگی میکنم عاری از بحثهای بیخودی باشه. من چند سالی در این سایت به عنوان کاربر کاملا ساده و تازه وارد بودم. خدایشش هم چیزی بلد نبودم اما همین دوستان و اساتید بالا سریم منو کشوندن بالا. کسایی که در عرصه سه بعدی واقعا بهشون مدیونم.
بارها سر کارهام نقد شدم ، نقدی که واقعا به پیشرفتم کمکم کرد . باورتوم میشه حتی اصلا به ذهنم نیومد که نقد تند بوده یا نه. و حتی به این فکر باشم که طرف نقد کننده تازه وارد بوده یا ارشد. اینجا همش مثل یه کلاس درس بوده برام توی تک تک لحظاتش هم تو بحث سه بعدی و هم اخلاق دوستان. .
دلیل گفتم از این حرفها اینه که کمی بردبار باشیم. با حرفهای تند آزرده خاطر نشیم و یا با حرفهامون باعث آزرده خاطر کسی نباشیم . همگی با هم دوستیم و دلیل بودنمون در این سایت هم یکیش همین دوستیه. ماها هم هرچقدر هم تو کارمون پیشرفت کنیم تنها چیزی که از میان این پیشرفت کاری میمونه دوستیه.
امیدوارم تو این سایت و مخصوصا تو بخش سه بعدی دوستان کمی بردباری و صبر در برابر حرفهای همدیگه داشته باشیم. و سعی کنیم راههای پیشرفت رو برای خودمون و جامعه مون باز کنیم.
sina , linking for ever , bubo جان من از هر سه عزیز میخوام که دیگه این بحثها رو ادامه ندن. پستی رو هم ویرایش نمیکنم اختیار ویرایش با خودتونه. در صورت تمایل به اخلاق نیک خودتون ویرایش کنید تا حسن نیت به هم رو فراموش نکنیم. ممنون از همگی.:rose:

آخرین ویرایش:

Mosoly

Member
سید مرتضی!

خیلی باحال شد...امیداوارم همیشه موفق باشی...ای کاش آخر کارت یه Making Of هم میذاشتی برای دوستات!!!
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا