Amin4D/Majid Online Modern castle/Cinema 4D

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
از همگی بابت نظرات ممنون.
یه کم روی طرحم کار کردم و دایتلش رو بردم بالاتر، یه کم دیگه روی جزئیاتتش کار می کنم و رندر نهایی رو تا فردا یا پس فردا براتون می ذارم.
در مورد دو تصویر زیرم باید بگم اولی رندر اصلی Cinema 4D است که حدودا یه ساعتی رندرش وقت برده، با GI و Physical Sky و Anti-Aliasing. دومی رو هم توی Corel Photo Paint یه کم دستکاری کردم. البته این اولین باری بود که با این نرم افزار کار می کردم، و اگه کار ایراد داره منو ببخشید.
در مورد کار اگه نظر، پیشنهاد یا انتقادی دارید حتما بگید آخه می خوام رندر نهایی رو بذارم دیگه.
راستی بابا یه نفر اینجا نیست که یه تصویر از روبروی پروانه مجید آنلاین به ما بده تا اونم مدلسازیش کنم توی کار ازش استفاده کنیم. لطف کنید یه تصویر با کیفیت از روبرو از پروانه مجید انلاین بذارید اینجا یا آدرس بدید خیلی بهش نیازمندم.
با اجازه ی همگی، بای.

پیوست ها

• Finel 11.jpg
    Finel 11.jpg
    197.9 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • Finel 11_0004.jpg
    Finel 11_0004.jpg
    156.6 کیلوبایت · بازدیدها: 35
آخرین ویرایش:

Amin 4D

بازم سلام به همه.
بالاخره کارو به پایان رسوندم. این اولین پروژه سنگینم بود. از تموم کسانی که باعث برگذاری این مسابقه شدن تشکر می کنم، توی گیر و دار این مسابقه و کار روی پروژه ام برای این مسابقه خیلی چیزها یاد گرفتم.
چهار تا عکس می ذارم. اولی رندر اصلیه Cinema 4D هست، بیست و هشت دقیقه برای رندرش زمان برده. بقیه رو توی Corel Paint Shop روتوش کردم و برای مسابقه گذاشتم. کارهای اصلی همون سه تا روتوش شده هستند که برای مسابقه می ذارمشون.
از همه کسانی که با نظراتشون بهم کمک کردن ممنون.
در مورد کارها هم نظر یادتون نره.
با اجازه همگی بای.

پیوست ها

• Finel 13_0002.jpg
    Finel 13_0002.jpg
    210.7 کیلوبایت · بازدیدها: 30
  • Finel 13_0004.jpg
    Finel 13_0004.jpg
    257.8 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • Finel 13_0006.jpg
    Finel 13_0006.jpg
    268.3 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • Finel 13_00013.jpg
    Finel 13_00013.jpg
    399.9 کیلوبایت · بازدیدها: 21

hellboy3d

Member
سلام
خسته نباشی کار قشنگی شده
فط یه چنتا اشکال داره که اون چون بار اولت تو مسابقه شرکت می کنی طبیعیه
موفق باشی

Amin 4D

hellboy3d جان ممنون، اگه کارم مشکل نداشت که نمی گفتم نظر بدید شما دوستان، ممون می شم اگه مشکلاش رو بگی تا بتونم اونا رو رفع کنم.

shayanboy

Active Member
طرحات باحالن :دی من دوست دارم از این طرح ها :oops:
اگر بتونی طرح های اهورایی هم طراحی کنی عالی میشه
موفق باشی

شایان

Dr.xyz

Well-Known Member
سلام
طرح جالب بود هميطور اجرا (احساس سرما خوب لمس ميشه)
اما يكم رندرش بي كيفيت هست
در كل خسته نباشى

سلام امین جان .
کار خیلی زیبایی شده .
در عین شلوغی کار صفحه شسته رفته ست . اینو نه به عنوان عیب کار و نه به عنوان مزیت کار میگم . جنس کار اینجوریه و هویجوری میگم !

قضا تخیلیه و خیلی دوست دارم . (مثل عکس بعضی کتاب داستانهاست . )
قشنگه که رندر هات رو تک رنگ کردی ولی کاش رنگارنگ ترش رو هم امتحان میکردی .
خط افق خیلی صافه و توی چشم میزنه شاید اگه fog هم امتحان میکردی بد نبود.
ابر هایی که دریا رو به آسمون وصل کرده گیج میکنه آدمو ! خیلی هم صافن !
اگر ابره پس ابرای توی آسمون چیه ؟ اگه چیز دیگس پس چیه ؟ :shock:
خلاصه من که از رندر اولی همون رنگیه بیشتر خوشم اومد . کاش بازم وقت بذاری روش . :oops: خیلی خوبه از این بهتر هم حتما میشه :paint:

Amin 4D

به به قدم داداش Moralist-Boy جان هم به این تایپک باز شد. خوش اومدی داداش. خوشم اومد از انتقادهات، Fog رو براش گذاشتم همونایی که پای کوهه و انعکاس دریا رو ناپدید کرده، می خواستم جوری باشه که لبه افق رو ناپدید کنه ولی یه کم پایین تر قرار گرفت و افق همون طوری پیداست و موجب خشمگینی شما شده. روش وقت نذاشتم داداش Moralist-Boy و همین جوری با یه سری تنظیمات پیش فرض اونو رندر گرفتم آخه این آخریا خیلی سرم شلوغ بود و حالا هم که دیگه وقت تمومه ولی زیاد مهم نیست. انشا ا... دفعه های بعد.
یه گله هم از شما داداش Moralist-Boy جان، اگه زودتر اومده بودی ما تازه کارها رو راهنمایی کنی الان یه کار خیلی بهتر تحویل مسابقه می دادم تا شاد بشی ولی الان بدون کمک تو ولی با کمک دوستان دیگه اونو تکمیل کردم.
امری بود در خدمتیم.
بای فعلا داداش.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
امين جان كارت قشنگ شده
تبريك ميگم
تصوير دومي رو بيشتر ميپسندم، چون يه سري از مشكلات كار مثل تكسچر كوه رو كه خيلي جالب نبود بهبود ببخشيده
ولي كار اولي هم كه بدون تغيير هست خوبه
تو اولي دريا و آسمون بهتر جلوه ميكنن، كاش ميشد قسمتهاي با كيفيت ترو با هم يكي كني و اون بشه كار نهاييت
موفق باشي

amin2001

Active Member
دوست عزیز آخرین مهلت ارسال کار نهایی تا 12 شب همین روز میباشد
چنان چه تغییری در کار پایانی خود میخواهید انجام بدید و یا هنوز روی کار پایانی کار میکنید . لطفا تا ساعت 12 شب در تاپیک خود ارسال کنید
هر ارسالی بعد از ساعت 12 شب مورد قبول نمیباشد و آخرین کار ارسالی شما که قبل از 12 شب بوده برای رای گیری قرار داده میشه

دوستانی که چند رندر نهایی قرار دادن لطفا همه را در یه فایل قرار بدن چون از هر فرد تنها یک عکس برای رای گیری قرار داده میشه

(پست ارسال شده به تمامی تاپیک ها )

Amin 4D

سلام به همه، اینم کار آخر ما. بابت کم و کاستی از همه عذرخواهی می کنم.
موفق باشید، بای.

پیوست ها

• SS 02.jpg
    SS 02.jpg
    279 کیلوبایت · بازدیدها: 41

جدیدترین ارسال ها

بالا