دوره های آموزشی آکادمی هنرهای دیجیتال مجید آنلاین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره های آموزشی با شماره 021-88350136 تماس بگیرید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نتایج 1 تا 10 از 30

موضوع: صبانت ( ندا گستر صبا ) کلاه بردار است sabanet

فعالیت کل: 0%

مکان
    تهران
    امتیازها
    7,134
    سطح
    55
    دفعات تشکر از دیگران
    29

پیش فرض صبانت ( ندا گستر صبا ) کلاه بردار است sabanet

با سلام خدمت دوستان
    ازتون می خواهم همتون این را بخوانید تا در مورد صبا بیشتر بدانید .
    من حدودا 1 ماه پیش به خاطر قطعی های آسیاتک و ضعیف شدن سرویسشان مجبور شدم تغییر شرکت بدم به صبا
    بعد از اینکه تمام صحبت ها را با این شرکت کردم و ok را ازشود گرفتم به شرکت آسیاتک رفتم و تسویه حساب کردم و برگه باز شدن پرت را گرفتم تا خودم به مخابرات ببرم .
    بعد از این موضوع وقتی به شرکت صبانت رفتم گفتن که همین امروز قانون را عوض کردیم که باید مودم را از خود ما بخرید و چون من 2 تا مودم داشتم گفتم نیازی به مودم ندارم و اونا گفتن که ما باید مودم هامون را بفروشیم تا ضرر نکنیم و ...
    گفتم خوب پس من از نمایندگی شما بگیرم مشکلی نداره و اونا تایید کردن و من رفتم از یکی از نمایندگی هاشون سرویس بگیرم .
    بعد از اینکه پول را واریز کردم و صحبت ها را کردم نمایندگی این شرکت گفت که اگر خودت به دنبال کارت بری 2 روزه اینترنتت وصل می شه . منم قبول کردم ولی ...
    ولی اینکه بعد از اینکه پول را گرفتن شروع کردن به اذیت کردن من ، تمامی مدارک من در صبانت بود ولی اون ها حاضر نمی شدن نامه پرت را آماده کنن . بعد از 3 هفته دوندگی و خواهش ، نامه پرت من را به مخابرات فرستادن ( وقتی ازشون می پرسیدم چرا نمی فرستید و اذیت می کنید می گفتن شما از نمایندگی ما گرفتید و به ما ربطی نداره هر چه قدر دوست داریم طول می دهیم )
    بعد از اینکه نامه به مخابرات رفتم برای پیگیری خودم به مخابرات رفتم و دیدم این ها شماره بختی که برای من فرستادن ، فبلا برای یک خط دیگر هم همین بخت را فرستاده بودن و نامه من ابطال خورد .
    خلاصه چون من در مخابرات آشنا داشتم و مخابرات به این شرکت فشار آورد که اینترنت را وصل کنه یک هفته بعد از ابطال نامه ، دوباره برام نامه فرستادن که با توجه به فشاری که مخابرات به کارکنان این شرکت آورد مجبور شدن اینترنت من را وصل کنن . ( البته این را هم بگم تمام کارکنان این شرکت از مدیر تا مسئول رانژه و ... همشون آدم های بی ادب و بی شعوری هستن که جز بی ادبی و فحش دادن به کاربر های ریسلر کار دیگری بلد نیستن )
    روز دوشنبه این هفته ( 14 آبان ) اینترنت من وصل شد و با 1000 خواهش و التماس پسوردم را گرفتم و به اینترنت وصل شدم .
    دیروز چهارشنبه 16 آبان وقتی خواستم به اینترنت وصل بشم دیدم چراغ لینک خاموش شده و وقتی به واحد پشتیبانی زنگ زدم بهم قول دادن تا فردا صبح ( 5 شنبه 17 آبان ) مشکل من را برطرف خواهند کرد .
    امروز بعد از اینکه دیدم مشکلم برطرف نشده به شرکت تماس گرفتم و اون ها گفتن چون شما از نمایندگی ما گرفتید مشکلتون به ما مربوط نمی شه و براتون حل نمی کنیم . ازشون پرسیدم باید چی کار کنم گفتن که باید به نمایندگی ما تماس بگیرید و بگید براتون اعلام خرابی کنند . من به نمایندگی این شرکت تماس گرفتم و اون ها گفتن اسم شما را از لیست مشتری ها در آوردن ( که کار صبا نت بود ) و ما هر چی می زنیم اینجا اسم شما را پیدا نمی کنیم .
    من هم که دیدم هیچ کدومشون بهم جواب درستی نمی دن بلند شدم و به مخابرت رفتم . آنها هم به شرکت تماس گرفتن و بهشون گفتن کار من را انجام بدن .
    الان دوباره اینترنت من قطع شده و شرکت صبانت به من گفته 4 روز دیگر درست می کنم که این واقعا مسخره است .
    این را هم بگم وقتی با مسئولین مخابرات صحبت می کردم همشون بد این شرکت را می گفتن و از این امر که کارشون ضعیفه و همه ما نیز از دستشون شاکی هستیم ( می گفتن از هر 10 نامه که می فرستن 9 تاش ابطال می خوره ) شاکی بودن .
    این را هم بگم من حتی بهشون گفتم که اگر نمی توانید درست کنید ( 2 هفته پیش که هنوز کاری نکرده بودن ) پولم را پس بدید و اون ها گفتن ما پولت را پس نمی دیم .

یک بار هم که به شرکتشون زنگ زدم مسئولشون بهم می گفت من دارم بهت لطف می کنم جوابت را می دهم وگرنه به من ربطی نداره کارت راه بیافته یا نه
    از مدیران این شرکت و تمامی کارکنان این شرکت می خوام از خودشون دفاع کنن چون تمامشون با کلی ادب و ... از من استقبال می کردن .
    ادرس سایت : sabanet.ir
    راستی این مشکل را فقط من ندارم چند وقت پیش که به دبیرستان موعود رفته بودم برای یک کار کامپیوتری ، بهم گفتن که ما اول مهرماه درخواست اینترنت به این شرکت دادیم و هنوز وصل نکردن :blink:

از دوستان می خواهم موقع خرید عین من گول رتبه های الکی که این شرکت ها با دادن رشوه می گیرن را نخورند .

موفق باشید
    سلطانی
    امام علی (ع) : به خاطر بسپار : به آنچه داري شاکر باش و به آنچه مي خواهي داشته باشي مشتاق

2. 4 کاربر زیر، به خاطر این نوشته مفید از morsoltany تشکر کرده اند:

آواتار 1
    مکان
    طهران
    امتیازها
    5,638
    سطح
    48
    دفعات تشکر از دیگران
    124

دوست عزیز من خودم مشترک آسیا تک هستم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم نمی دونم شما چرا به مشکل برخوردید

4. کاربران زیر به خاطر این نوشته مفید از Dr_King تشکر کرده اند :

مکان
    تهران
    امتیازها
    7,134
    سطح
    55
    دفعات تشکر از دیگران
    29

نقل قول در آغاز توسط Dr_King پست شده است مشاهده پست
    دوست عزیز من خودم مشترک آسیا تک هستم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم نمی دونم شما چرا به مشکل برخوردید
    منطقه ما یکی از شلوغ ترین مناطق adsl است .
    من خودم 1 سال و نیم است که از آسیاتک دارم حتی موقع تسویه حساب می گفتن پرونده شما جز اولین مشتری های ما است و تا این تابستان از سرویسشان راضی بودم ( با اینکه خیلی بی نظم بودن و 2 بار برام فاکتور 50 هزار تومانی به جای 10 هزار تومان فرستادن )
    این تابستان با توجه به زیاد شدن مشتری هاشون سرویسشان خیلی ایراد پیدا کرد روزی بود که من هر 10 دقیقه disconnect می شدم که واقعا قابل توجیه نبود ولی چون تابستان به علت های مختلف نتوانستم تعویض کنم و این کار را به اوایل مهر واگذار نمودم .
    امام علی (ع) : به خاطر بسپار : به آنچه داري شاکر باش و به آنچه مي خواهي داشته باشي مشتاق

6. کاربران زیر به خاطر این نوشته مفید از morsoltany تشکر کرده اند :

آواتار 1
    امتیازها
    3,080
    سطح
    34
    دفعات تشکر از دیگران
    27

از اینکه این موضوع رو برای روشن شدن اذهن همه اعلام کردید ممنون :d

آواتار 1
    امتیازها
    7,526
    سطح
    57
    دفعات تشکر از دیگران
    27

من شنیدم مخابرات چون روی فیبر نوری رفته، صبا نت اصلا قادر به ارائه خدمات نیست کلا...!؟

مدیر کل سایت
    آواتار 1
    امتیازها
    85,812
    سطح
    100
    دفعات تشکر از دیگران
    15,334

لول
    می هم با آسیاتک به مشکل برخورد کرده بودم، ینی مدتی برای من سرعتش پایین بودش.برای همین گفتم یکماه 512 از صبانت بگیرم.وقتی وصل شد، دیدم سرعت دانلو اش از 20 بالاتر نمی ره!!!! بهشون تماس گرفتیم و گفتن منطقه ی شما اجازه نمیده بالاتر از 256 داشته باشین.ینی ماکزیمم سرعتتون همین قدر هستش.گفتم آقا من ماه پیش از آسایتک گرفتم سرعت دانلودم هم مینیمم 40 بوده.چه اوامری است می فرمایید
    خلاصه بعد از یک هفته دوندگی، در آخر قانع شدند که مشکل از سرویس افتضاح خودشون هستش
    بعد گفتند شما نصف مقداری که می تونستید رو در این یک هفته دانلود کردید!!!! گفتم آقا خودتون بشینین با اون سوادتون حساب کنین، ظرف یک هفته، با این سرعت افتضاح چجوری می تونم نصف محدودیتم رو دانلود کرده باشم
    برای من لیست آوردن که بله بفرمایید.اینهم لیست کارکرد شما
    و فقط نصف مبلغ رو برگردوندند!!! در صورتی که از اول بهشون گفته بودم 512 میخوام و فکر کرده بودند که با آدم خنگ طرف هستند! گفته بودند با خودشون که 256 بهش میندازیم و نمی فهمه!
    بهر حال خواستیم شکایت کنیم، اما برای کمتر از 100000 تومن نمی صرفه آدم بخواد از یک شرکت شکایت کنه.برای همین بی خیال شدیم
    و من هنوز که هنوزه اندر کف این قضیه موندم که چجوری ظرف 7 روز، با ماکزیمم سرعت 20 ( که اکثر موارد کمتر هم بود) چطور تونستم اونهمه دانلود داشته باشم!!!!!

در کل درسته بعضی وقتها گلدنت کمی اذیت داره.ولی حداقل از این مطمئنم که پولی که میدم، به همون نسبت هم خدمات بهم داده میشه
    موفق باشید

آواتار 1
    مکان
    مشهد
    امتیازها
    12,508
    سطح
    73
    دفعات تشکر از دیگران
    620

اینا همه کنار من خودم 2 ساله نیمه با آسیاتک یا همون گلدنت کار می کنم

از کیفیت کاریشون در کل این 6 ماه اخیر اصلا راضی نبودم

ولی در مورد صبانت من با تحقیقی که کردم کاملا بر خلاف صحبتهای شما دوستان هستش

با سرعت 128 دانلودش 40 کیلوبایته و قیمتش از آسیاتک خیلی پایین تره + ساپرتشم تا حدی خوبه و هر روز داره بهتر میشه و افرادی مثل من هم داره به طرف خودش می کشه و فکر کنم تا یکسا آینده خیلی قوی تر از اینی که هست بشه

+ دوست عزیز از همون اول بعنوان یک آدم بی طرف می تونم بگم تقصیر خود شماست که از این ور به اون ور راهتون رو عوض کردید

یک ضرب المثل هست می گه آدم وقتی فکر می کنه داره زرنگی می کنه همون لحه اوج حماقت یا اشتباهشه

کارهای اداری همیشه باید از مبدا تا مقصد از یک راه شروع و تموم بشه

در هر صورت به نظر شخصی من بهتره برای مشکل تون بجایی باز کردن یک تایپک که اعتبار یک شرکت به این شکل رو برای هیجی زیر سوال بردن به دفتر مرکزی مراجعه بکید و با مدیر ارشد در میون بگذارید مطمن باشید اونا از شما عجله اشون برای راه اندازی اینترنت شما بیشتره چون شما استفاده کننده هستین و اونا فروشنده

موفق و پیروز باشید
    ...
    طراحی و برنامه نویسی وب سایتهای فول داینامیک (PHP & MY SQL ) و فول فلش داینامیک ( www.MasterDesign.Ir )

دانلود فارسی ساز OpenX یا OpenAds قدیم به صورت رایگان از سایت رسمی

طراحی انواع سی دی کاتالوگ و طراحی سایت و برنامه نویسی پی اچ پی ایمیل : Info@MasterDesign.Ir

11. کاربران زیر به خاطر این نوشته مفید از YTERROR تشکر کرده اند :

مدیر کل سایت
    آواتار 1
    مکان
    تهران
    امتیازها
    73,562
    سطح
    100
    دفعات تشکر از دیگران
    1,202

من الان توي شركت از آسيا تك استفاده مي كنم و سرويسشون عالي كه نه اما خوبه... بزرگترين مزيتي كه داره اينه كه دقيقا سر ماه كه ميشه اكانت رو قطع نميكنن كه بيا پولت رو بده ... تا بحال شده كه 5 ماه هزينه اكانت رو پرداخت نكردم و بعدش يكجا پرداخت كردم و اونها هم دسترسي من رو قطع نكرده بودن ! نميدونم شايد شانس من اينطوري بوده كه قطع نكردن آخه ما هم يكي از اولين مشتريان اونها بوديم..
    در مورد صبا نت هم برادرم براي خونشون گرفته و توي محل كارش هم داره و تعريف ميكنه و ميگه خوبه مخصوصا اكانت نامحدود شبانش كه ظاهرا سرعتش خيلي خوبه.. البته علي الظاهر بستگي خيلي زياد به منطقه مخابراتي هم داره.. من فعلا براي خونه صبا سفارش دادم اما حدود 3 هفته گذشته هنوز يك سري مشكلات بوده كه وصل نشده

مخلصيم

مجيد

13. 3 کاربر زیر، به خاطر این نوشته مفید از Majid تشکر کرده اند:

آواتار 1
    امتیازها
    7,526
    سطح
    57
    دفعات تشکر از دیگران
    27

سرویس های 384 و 512 شرکتها ها کلاً خیلی کم پیدا بشه که واقعا خوب باشن... قیمت زیاد مهم نیست. هیچ کدوم ما حاضر نیستیم بهای کمی پرداخت کنیم اما کیفیت بد هم تحویل بگیریم چون به اعصاب خوردیش نمی ارزه.

15. کاربران زیر به خاطر این نوشته مفید از IranPardakht تشکر کرده اند :

آواتار 1
    مکان
    ساري
    امتیازها
    6,066
    سطح
    50
    دفعات تشکر از دیگران
    59

خوشا به سعادتتون.
    اينجايي كه ما هستيم (شهرستان) از اين چيزا خبري نيست.
    به شركت‌هاي مربوطه سر ميزنيم و ازشون ميخوايم، جواب نميدن.
    خوش به حالتون.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربران در حال مرور این موضوع

اکنون1 کاربر در حال مرور این موضوع است (0 عضو و 1 میهمان )

اشتراک ها

مجوزهای ارسال پست

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید پاسخ ارسال کنید
  • نمی توانید پیوست ارسال کنید
  • نمی توانید پست هایتان را ویرایش کنید
  •