هولوگرام **فوری**

babi-esf

Member
درود به همه دوستان :
دوستان اگه در مورد هولوگرام اطلاعاتی دارید لطفا بفرمایید :
1- در اصفهان آیا اصلا جایی برای سفارش هولوگرام هست یا نه ؟(اگه در تهران هست بگید کجا)
2- آیا برای گرفتن هولوگرام مجوز نیاز است ؟
پرسش دیگه هم این که به نوشته های برجسته ی طلایی رنگ و مهرهایی که جای مهر فقط روی صفحه میمونه (بدون کاربرد رنگ) چی میگن و در فتوشاپ یا کورل باید طراحی بشن یا نه ؟
و در آخر . در حال طراحی یک گواهینامه بین المللی هستم میخواستم ازتون خواهش کنم اگه سورسی برای این کار دارید لطفا لینکش را درج کنید .( فقط 3 روز وقت برای این کار دارم)
پیشاپیش سپاس .

babi-esf

Member
یعنی کسی نیست به من کمک کنه ؟
258.gif

Mandana

Active Member
معذرت بابی جان در مورد سوالهای قبلی من اطلاع ندارم چون نه تهران یا صفهان هستم نه در بازار تاحالا کاری انجام دادم.سارا بیاد احتمالا میتونه راهنماییت کنه
در مورد نوشته های طلایی یا همون متنهای طلاکوب هم باید فقط سبک نوشته ات رو انتخاب کنی.یعنی طرح رو می کشی اما طلاکوب کردنش با خود اونهاست
در موراد گواهینامه هم بگو برای چی هست تا اگه بتونم کمکت کنم
موفق باشی

babi-esf

Member
سپاس ماندانا جان که شما حداقل یه سری به این تاپیک زدید :
گواهینامه که دارم طراحی میکنم مربوط به سند اتمام دوره ی تحصیلی مهندسینی ست که روی Iso کار میکنن .
ولی هنوز اون چیزی که میخوام نشده . اگر سورسی از این جور گواهینامه ها دارید لطفا لینک بدید .
راستی در مورد طلاکوب من باید متن طلاکوب رو در طرحم به چه شکلی بذارم (یعنی به رنگ خاصی باید باشه ؟)

Mandana

Active Member
بابی جان متاسفانه در حال حاضر سورسی برای گواهینامه ندارم.میگردم اگه پیدا کردم برات میذارم
در مورد متن طلاکوب هم یه تاپیک در این مورد در انجمن مسائل مربوط به چاپ بود.اگه پیدا نکردی بگو برات لینکشو بیابم
موفق باشی

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اين مطلب رو بخون احتمالا به دردت بخوره:

--------------------------------------------------------------
هولوگرام چيست ؟

هولوگرام يك نشانه تصويري سه بعدي است با تكنولوژي ليزركه به صورت بر چسب توليد مي شود و داراي جلوه هاي بصري منحصر به فرد از نام يا آرم گرافيكي در لايه هاي سه بعدي مختلف مي باشد.
مهمترين ويژگي هولوگرام كه باعث شده است به مطمئن ترين بر چسب روي كالا ها تبديل شود آن است كه اين بر چسب بعد از توليد به هيچ وجه در هيچ جاي دنيا قابل كپي برداري و تكثير نمي باشد .

لذا هولوگرام به عنوان بر چسب اطمينان بر روي كالا مي تواند بهترين ضامن براي اصالت محصول باشد، بطوريكه مصرف كننده با ديدن هولوگرام شركت توليد كننده بر روي كالا ، با خيال آسوده اقدام به خريد مي نمايد . گذشته بر ايجاد امنيت،جلوه زيباي هولوگرام باعث شده است كه برخي از آن استفاده نمايند .

بطور كلي هولوگرام را مي توان بر روي كليه كالاهاي مصرفي ، قطعات و لوازم يدكي ، اوراق بهادار، بر چسب يا اوراق گارانتي ، كارت شناسايي ، كارتهاي اعتباري ، انواع گواهينامه هاي عضويت ، نمايندگي و ... براي اثبات اصالت كالا و نيز جلوگيري از كپي برداري غير مجاز بكار برد.

hologram.jpg

انواع هولوگرام :

هولوگرامهاي شماره سريال دار :

در اين نوع هولوگرام براي ايجاد امنيت بيشتر و همچنين مديريت و كنترل اجناس و مدارك ، شماره سريالهايي بر روي برچسب به كار گرفته مي شوند.

هولوگرامهاي نقش برگردان :

اين نوع هولوگرامها تصوير يا متن خاصي را هنگام كنده شدن از خود به جاي مي گذارند. برخي به صورت طرحي از بر چسب جدا شده و بر روي سطح قرار مي گيرند و برخي ديگر نيز بصورت چاپي و با رنگهاي مختلف بر روي سطح باقي مي مانند.

هولوگرامهاي مخصوص كارت شناسايي :

هولوگرامهاي شفافي هستند كه بر روي كارتهاي شناسايي و يا ساير مدارك حاوي نشانه امضاء و ... قرار مي گيرند كه علاوه بر افزايش طول عمر كارت ، از جعل و كپي كردن كارت جلو گيري مي نمايد.

رنگها و ضخامتهاي انواع هولوگرام :

اين هولوگرامها در سه رنگ نقره اي ، طلا يي و آبي عرضه مي گردند كه با توجه به مورد استفاده ، هر يك از اين رنگها مي تواند استفاده شوند. ضخامت هولوگرامها نيز معمولا در سه اندازه 25 ، 36 و 50 ميكرون مي باشد.

برخي ازخصوصيات اين نوع برچسبها عبارتند از:

حساسيت بالا و مخدوش شدن در صورت دستكاري

غير قابل انتقال از روي كالايي به كالاي ديگر حتي با استفاده از روشهايي همچون حرارت و ...

مقاومت در برابر حرارت براي كالاهايي كه در معرض حرارت مي باشند

غير قابل كپي برداري و تكثير توسط ساير توليد كنندگان

دارار بودن ظاهري بسيار زيبا و شكيل

قابليت توليد در اندازه و طرحهاي گونا گون

منبع: BinaBazar

bahman.psd

Member
اگر سه روز وقت داری قید هولوگرام رو بزن
شاید اگه زود اقدام کنی فقط بتونی یه چیزی شبیه هولوگرام درست کنی چاپ سیلک رو ورق آلمینیوم مخصوص (هولوگرام تقلبی ) هولوگرام واقعی انواع مختلفی داره مثلا هولوگرام دو بعدی یا سه بعدی که کار تهیه مستر و چاپ اون متاسفانه تو ایران انجام نمیشه . چند تا شرکت تو تهران هستند که سفارش می گیرند و کار رو میفرستن کشور چین برای تولیدش هم یه درخواست روی سربرگ شرکت کافیه آرم هولوگرام هم باید ارتباطی با نام شرکت شما داشته باشه (من منبع این اطلاعات نیستم قبلا پیگیری کرده بودم و به این نتایج رسیده بودم )

babi-esf

Member
سپاس سارا جان .
پس با اين اوصاف از فكرش بايد بيام بيرون .
راستي مهرهایی که جای مهر فقط روی صفحه میمونه (بدون کاربرد رنگ) چی میگن و در فتوشاپ یا کورل باید طراحی بشن یا نه ؟
سارا شما آيا گواهينامه طراحي كرديد ؟(بالا توضيح دادم چه گواهينامه اي) اگه بله لطفا منو راهنمايي كنيد .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
والا طراحي گواهينامه فرقي با طراحيهاي عادي نداره. شما بايد ببيني مشتري ازت چجور طرحي خواسته. معمولا اينجور كارا طرح كليشون يه چيزه. آرم وسط ميخوره و زير اسم و مشخصات و ... و بعد هم متن اصلي و جا براي نوشتن اسم طرف و ...

جدیدترین ارسال ها

بالا