3ds max vray سیستم با بودجه 5 تا 7 میلیون

mahdishojaei

New Member
با سلام اگه ممکنه یک سیستم برای وی ری بهم معرفی کنید بین 5 تا 7 تومن و اگر لارمه که بیشتر هزینه کنم بفرمایید

rezazarasvand

کاربر فعال
سلام دوست عزیزم خوش آمدید. من بابت دیر پاسخ دادن معذرت می خوام. با این هزینه می تونید یک سیستم مناسب برای وی ری تهیه کنید. گزینه ها بسیار هستند. ولی تجربه من در این مسیر میگه که یک ابتدا یک سی پی یو قدرتمند انتخواب کنید در مسئله رندر بحث سی پی یو ترید مطرح هست. پس یک سی پی یو با ترید بالا و سرعت مناسب انتخواب کنید. مثلا 5930k یا بهتر ، خوب تا اینجا 2 میلیون هزینه کردیم ولی مهمترین قطعه رو خریدیم حالا وقت اینه که یک بستر مناسب جهت فعالیت این سی پی یو تهیه کنیم بله! مادر برد خوب زیاد رو این قطعه حساس نیستم ولی باید حتما سوکت 2011 رو ساپورت کنه و برند معتبر و قابل قبول باشه asus x99 - a خوبه ، حتما رم 16 گیگ یا بالا تر انتخواب کن مثلا 4 تا 8 گیگ باسش رو هم در نظر بگیر. برای گرافیک هم سری 80 انویدیا رو بگیر با توجه به هزینه ای که می خوای بکنی 680 ، 780 ، 980 برند ایسوس خوبه . خنک کننده مناسب سی پی یو فراموش نشه! . هارد ssd فراموش نشه! . یک کیس بزرگ هم واسش بگیر که مشکل گرما نداشته باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا