2 گیگابایت قالب رایگان سایت !

nopnet

Member
temp-logo.gif

نه شما اشتباه نکردید ! 2 گیگابایت قالب رایگان و بی نظیر سایت انتظار شما را می کشند .
8O 8O
این بار هم شبکه نپ ( www.NopNet.com ) با دست پر آمده است ! پس از خدماتی چون هدر های فلش ، انواع ماژول و بلاک برای انواع cms ها ، آموزش نرم افزار های گوناگون به صورت مولتی مدیا از جمله فلش 8 ، فتوشاپ 9 و دریم ویور 8 و ... این بار تصمیم گرفتیم تا با ایده ی نویی دیگر شما را متعجب کنیم !
با توجه به این که یکی از نیاز های اساسی وب مستر ها و علاقه مندان به اینترنت داشتن یک سایت زیبا است و اکثرا در طراحی ، آن چنان که باید و شاید حرفه ای نیستند گروه گرافیکی شبکه نپ تصمیم گرفت تا مجموعه ای از بهترین و رویایی ترین قالب های سایت را برای شما عزیزان به طور کاملا رایگان قرار دهد تا در زمینه اینترنت خدمتی دیگر کرده باشد . این مجموعه حجمی برابر 2 گیگابایت دارد که در حدود 200 قسمت تقسیم شده است و کاربران محترم می توانند در صورت داشتن اینترنت پرسرعت آن ها را دانلود کنند یا این مجموعه را در 2 سی دی خریداری کنند .

برای کسب اطلاعات بیشتر ، دانلود یا خرید به لینک زیر مراجعه نمایید :

http://www.nopnet.com/article670.html

شبکه نپ
www.nopnet.com
7 دی 1385 خورشیدی
28 دسمابر 2006 میلادی .
با تشکر .

bahy_my

Active Member
سلام
واقعاً عالیه.
اما به نظرتون از صد درصد افراد چند درصدشون اینترنت پرسرعت دارن ؟
من که خودم خیلی خوشم اومد.
اما امکان دریافت وجود نداره.
به هر حال تبریک می گم.
موفق باشین

nopnet

Member
bahy_my جان
سلام.
خوب چاره ای نبود دیگر کاری نمی توانتیم بکنیم !
در ضمن ما این مجموعه را روی سی دی هم عرضه می کنیم !

bamshad

Well-Known Member
ممنون
با اینکه Adsl دارم ولی ترجیح میدم سی دی این مجموعه رو تهیه کنم!!
قیمت چنده؟؟؟

nopnet

Member
دوستان عزیز لطفا متنی را که نوشتم در پست اول بخوانید !
قیمت : 3500 تومان
در 2سی دی
در ضمن این سی دی حاوی دیگر اجزا نیز برای طراحان حرفه ای سایت هست !
برای خرید به http://www.nopnet.com/article670.html مراجعه کنید و اطلاعات خواسته شده را به [email protected] میل کنید .

nopnet

Member
سی دی برای دوستانی که سفارش داده بودند فرستاده شد .
با تشکر از استقبال شما عزیزان .

3tigh

New Member
یه سوال؟
شما با چه پستی این سی دی ها رو ارسال می کنید، چقدر طول می کشه تا به دست ما برسه ؟ لطفا توضیح دهید...

nopnet

Member
دوست عزیز ما سی دی ها را با پست پیشتاز می فرستیم و حداکثر در طی 20 ساعت به دست شما خواهد رسید .
با تشکر .

جدیدترین ارسال ها

بالا