دوره های آموزشی آکادمی هنرهای دیجیتال مجید آنلاین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره های آموزشی با شماره 021-88350136 تماس بگیرید
نتایج 1 تا 10 از 10

موضوع: کمکککک...ارور Windows explorer has stopped working

فعالیت کل: 0%

امتیازها
    838
    سطح
    15
    دفعات تشکر از دیگران
    18
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض کمکککک...ارور Windows explorer has stopped working

سلام دوستان تورو خدا مشکل ویندوز لپ تاپ من رو هم بررسی کنید و کمکم کنید.
    من دو روزی میشه با اینترنت پرسرعت ویندوزم و بایوس و سخت افزارهای لپ تاپم رو آپدیت کردم. بعد یه سری اهنگ و کلیپ تصویری هم گرفتم بعد فرداش مرورگر اینترنتم باز بود و همزمان داشتم با ای دی ام دانلود میکردم و داشتم تو document ویندوزم که سون هست .کارامو انجام میدادم که یهو این ارور رو صحه نشون داد و بعد از چند ثانیه داکیومنت رو بست و کل دسکتاپ برا یک چندثانیه خالی خالی شد و دوباره ایکن ها و مرورگر و دیگرپنجره هایی که باز بودن رو آورد ولی داکیومنت بسته بودو بعد متوجه شدم تو پارتیشن ویندوز هم که میرم تا میخام یه فولدر باز کنم این مشکل پیش میاد این فلدر خاص هم نیست هر فولدری باشه فرقی نمیکنه یکباره همین ارور میاد که ویندوز اکسپلورر متوقف میشه .نمیدونم مشکل جیه هر چی بررسی هم کردم آنتی ویروسم هم آپدیت شده همست فکر نکنم ویروسی داشته باشم . این مشکل فقط تو پارتیشن ویندوزم روش نصب هست وجود داره دیگر پارتیشن ها اینچور نیست از خیلی از سایت های انگلیش زبان و فارسی هم کمک گرفتم اما بی نتیجه بود
    دوستان میشه راجبSFC/scan nowهم بگید ببینم چحوری تو ویندوز سون میشه اجراش کرد
    خواهش میکنم کمکم کنید
    ممنون میشم.
    آخرین ویرایش توسط the_king; یکشنبه 28 خرداد 1391 در 15:33. دلیل: فونت درشت، قانون عمومی D12 مجید آنلاین

مکان
    اسلامشهر
    امتیازها
    3,220
    سطح
    35
    دفعات تشکر از دیگران
    103

CCleaner.exe را نصب کن و رجیستری ها را اصلاح کن . امیدوارم که مشکل شما حل بشه.
    Bahram Ghiyasi
    رشد انسان در زمینه های مختلف خیلی شبیه رشد گیاه است.برای تبدیل یک دانه به درختی تنومند راهی بسیار طولانی درپیش است.دانه ارزش چندانی بجز امکان رشد ندارد ولی درباره ارزش درخت هر چه بگوییم کم است .سفارش من به جوانترها این است "هر روز کمی رشد کنید". رشد انفجاری محال است و می توان با تلاش و پشتکار و حرکت اصولی کمی به سرعت رشد افزود.daneshmand.net

3. کاربران زیر به خاطر این نوشته مفید از sport414 تشکر کرده اند :

مدیرکل انجمن
    آواتار 1
    مکان
    تبریز
    امتیازها
    40,113
    سطح
    100
    دفعات تشکر از دیگران
    3,538

نقل قول در آغاز توسط ELAHEH65 پست شده است مشاهده پست
    سلام دوستان تورو خدا مشکل ویندوز لپ تاپ من رو هم بررسی کنید و کمکم کنید.
    من دو روزی میشه با اینترنت پرسرعت ویندوزم و بایوس و سخت افزارهای لپ تاپم رو آپدیت کردم. بعد یه سری اهنگ و کلیپ تصویری هم گرفتم بعد فرداش مرورگر اینترنتم باز بود و همزمان داشتم با ای دی ام دانلود میکردم و داشتم تو document ویندوزم که سون هست .کارامو انجام میدادم که یهو این ارور رو صحه نشون داد و بعد از چند ثانیه داکیومنت رو بست و کل دسکتاپ برا یک چندثانیه خالی خالی شد و دوباره ایکن ها و مرورگر و دیگرپنجره هایی که باز بودن رو آورد ولی داکیومنت بسته بودو بعد متوجه شدم تو پارتیشن ویندوز هم که میرم تا میخام یه فولدر باز کنم این مشکل پیش میاد این فلدر خاص هم نیست هر فولدری باشه فرقی نمیکنه یکباره همین ارور میاد که ویندوز اکسپلورر متوقف میشه .نمیدونم مشکل جیه هر چی بررسی هم کردم آنتی ویروسم هم آپدیت شده همست فکر نکنم ویروسی داشته باشم . این مشکل فقط تو پارتیشن ویندوزم روش نصب هست وجود داره دیگر پارتیشن ها اینچور نیست از خیلی از سایت های انگلیش زبان و فارسی هم کمک گرفتم اما بی نتیجه بود
    دوستان میشه راجبSFC/scan nowهم بگید ببینم چحوری تو ویندوز سون میشه اجراش کرد
    خواهش میکنم کمکم کنید
    ممنون میشم.
    ترکیب کلیدی کلید R + کلید ویندوز را فشار دهید تا پنجره Run باز بشه، عبارت SFC /SCANNOW
    رو داخلش بنویسید و OK کنید تا اجرا بشه.

بهتره که Internet Explorer رو Uninstall کرده و نسخه جدید اش یا همون نسخه قدیمی رو مجددا نصب کنید :

مشکل در ie
    علی سعید

5. 2 کاربر زیر، به خاطر این نوشته مفید از the_king تشکر کرده اند:

امتیازها
    838
    سطح
    15
    دفعات تشکر از دیگران
    18
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

Question windows explorer has stopped....

نقل قول در آغاز توسط sport414 پست شده است مشاهده پست
    ccleaner.exe را نصب کن و رجیستری ها را اصلاح کن . امیدوارم که مشکل شما حل بشه.
    سلام بسیار ممنونم از پاسختون فقط این که فرمودی نرم افزاری هست؟ و باید از نت بگیرم یا خود ویندوز داره؟
    و میشه بگید مشکلش بخاطر چی بوده؟ و این نرم افزار کارش چیه؟
    بازم ممنونم

آواتار 1
    مکان
    اصفهـــــــــان
    امتیازها
    6,295
    سطح
    51
    دفعات تشکر از دیگران
    633

سلام بسیار ممنونم از پاسختون فقط این که فرمودی نرم افزاری هست؟ و باید از نت بگیرم یا خود ویندوز داره؟
    بله هم توی نت و هم توی پک های نرم افزاری مث لرد و... موجود هستش...
    موفق باشید
    دکتر شریعتی : تو می دانی و همه می دانند که زندگی از تحمیل لبخند بر لبان من عاجز است حوادث انسانهای بزرگ را متعالی و آدمهای کوچک را متلاشی می کند

8. کاربران زیر به خاطر این نوشته مفید از +Mohammad+ تشکر کرده اند :

امتیازها
    838
    سطح
    15
    دفعات تشکر از دیگران
    18
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

Unhappy پاسخ:

نقل قول در آغاز توسط the_king پست شده است مشاهده پست
    ترکیب کلیدی کلید R + کلید ویندوز را فشار دهید تا پنجره Run باز بشه، عبارت SFC /SCANNOW
    رو داخلش بنویسید و OK کنید تا اجرا بشه.

بهتره که Internet Explorer رو Uninstall کرده و نسخه جدید اش یا همون نسخه قدیمی رو مجددا نصب کنید :

مشکل در ie

سلام ممنونم از پاسختون
    ولی من از اینترنت اکسپلورر که هیچ وقت استفاده نمیکنم. صلا بازش نمیکنم همیشه از فایرفاکس استفاده میکنم و فکر نمیکنم از این باشه آخه اینترنت اکسپلورر مدتهاست که رو سیستمم هست ولی هیچوقت با این مشکل مواجه نشم
    و بازم باید بگم دستور sfc/scannow رو انجام دادم تو ران اما فقط در عرض یه چشم به هم زدن یه پنجره نشون میده و بسته میشه.
    شما میفرمایید چیکار کنم؟

مدیرکل انجمن
    آواتار 1
    مکان
    تبریز
    امتیازها
    40,113
    سطح
    100
    دفعات تشکر از دیگران
    3,538

نقل قول در آغاز توسط ELAHEH65 پست شده است مشاهده پست
    سلام ممنونم از پاسختون
    ولی من از اینترنت اکسپلورر که هیچ وقت استفاده نمیکنم. صلا بازش نمیکنم همیشه از فایرفاکس استفاده میکنم و فکر نمیکنم از این باشه آخه اینترنت اکسپلورر مدتهاست که رو سیستمم هست ولی هیچوقت با این مشکل مواجه نشم
    و بازم باید بگم دستور sfc/scannow رو انجام دادم تو ران اما فقط در عرض یه چشم به هم زدن یه پنجره نشون میده و بسته میشه.
    شما میفرمایید چیکار کنم؟
    Explorer ویندوز خودش اگه خراب باشه مشکل اش همیشه هست و فرقی بین درایو ها نیست، نه اینکه
    ایراد فقط در پارتیشن ویندوز باشه، شما یا به خاطر دسترسی خاص اون پارتیشن مشکل دارید، یا محتویاتی
    داخل اون درایو هست که مشکل موقع نمایش شون بروز می کنه. احتمالا باید مشکلی شبیه خراب بودن Codec و ایراد
    در Thumbnail ساختن برای فایل ها یا بلایی سر ساختار فایل اون پارتیشن اومده.

اول ساختار فایل رو بررسی کنید، ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R را فشار دهید، عبارت CHKDSK /F
    را در پنجره Run نوشته و OK کنید تا بررسی اش کنه. چون موقع اجرای ویندوز قاعدتا امکان اش نیست، یک
    پیغام Y/N خواهید دید که آیا بعد از Restart شدن ویندوز این بررسی انجام بشه یا خیر. با Y پاسخ مثبت دهید و
    ویندوز رو Restart کنید و کاری نکنید تا درایو پیش از بالا آمدن ویندوز بصورت خودکار بررسی بشه.

بعد نصب کردن یک Codec کامل رو امتحان کنید :
    مشاهده خطا هنگام باز کردن فولدر حاوی فایلهای ویدیویی
    علی سعید

11. کاربران زیر به خاطر این نوشته مفید از the_king تشکر کرده اند :

امتیازها
    838
    سطح
    15
    دفعات تشکر از دیگران
    18
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام بازم بابت پاسختون ممنونم
    من کارایی که فرمودید انجام دادم از چک دیسک موارد زیر رو بعد از ریستارت کامپیوتر و قبل از بالا آمدن ویندوز چک کرد .اطلاعات زیر رو در جواب اسکن درایو ویندوزم داده.
    478 large file records.
    0 bad file records.
    0 EA records proccessed
    76 reparse records proccessed
    و تا اونجایی که میدونم مشکلی نداشته.
    و بعد از این هم طبق فرمده شمااز بین لینکcodec ها این را K-Lite_Codec_Pack_880_Full را نصب کردم و لی باز هم موثر نبود باز هم همین ارور میده .و متوجه شم که بیشتر شده یعنی جدیدا تو پارتیشن دیگه هم باشم این ارور میاد یا هنگام اجرای برنامه.
    خدایی خیلی کلافم کرده..تورو خدا روش مطمئن و کا رآمدی به من بدید .فقط نمیخامویندوز عوض بشه چون تازه همچی رو آپدیت کردم.

امتیازها
    838
    سطح
    15
    دفعات تشکر از دیگران
    18
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

تورو خدا یکی جواب من رو بده...

آواتار 1
    مکان
    ایران- تهران
    امتیازها
    5,775
    سطح
    49
    دفعات تشکر از دیگران
    155

به نظر من برو ویندوزت رو عوض کن و انقدر هم سخت گیر نباش
    مادر بزرگ عزیزم همیشه به یادت هستم
    با یک صلوات شادی را به از دست رفتگانمان هدیه کنیم

اطلاعات موضوع

کاربران در حال مرور این موضوع

اکنون1 کاربر در حال مرور این موضوع است (0 عضو و 1 میهمان )

اشتراک ها

مجوزهای ارسال پست

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید پاسخ ارسال کنید
  • نمی توانید پیوست ارسال کنید
  • نمی توانید پست هایتان را ویرایش کنید
  •