دوره های آموزشی آکادمی هنرهای دیجیتال مجید آنلاین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره های آموزشی با شماره 021-88350136 تماس بگیرید
نتایج 1 تا 3 از 3

موضوع: کم کردن حجم pdf

فعالیت کل: 0%
    آواتار 1
    امتیازها
    5,625
    سطح
    48
    دفعات تشکر از دیگران
    11

پیش فرض کم کردن حجم pdf

دوستان من یه فایل دارم به حجم 5 مگابایت و میام اونو با Infix PDF Editor 4.05 en ویرایش می کنم . یعنی دو تا کلمه توش هست که پاکش می کنم و وقتی میام ذخیره می کنم حجمش میشه 13 مگابایت . تو برنامه هم هرچی گشتم جایی پیدا نکردم که لااقل رزولوشن رو بیارم پایین . بی زحمت راهنمایی بفرمایید . آخه این کتاب ها رو باید بذارم توی سایت برای دانلود و تعداشون هم 200 تا هستش و اگه قرار بر این باشه که اینجووری افزایش حجم داشته باشه توی ادیت من نمی تونم آپلودشون کنم
    با تشکر
    |----------------------------------------------------------------------------------------|
    ملتی که کتاب نمی خواند باید تمام تاریخ را تجربه کند ....
    |----------------------------------------------------------------------------------------|

امتیازها
    5,506
    سطح
    47
    دفعات تشکر از دیگران
    43

سلام
    تو این دیزاین وقتی فایلی رو اکسپورت می کنید و مثلا می خواید که pdf خروجی بگیرید یه همچین قسمتی هست .بگردید پیدا نکردید من تصویرشو براتون می ذارم.

3. 2 کاربر زیر، به خاطر این نوشته مفید از yaran-777 تشکر کرده اند:

مکان
    Tehran
    امتیازها
    4,107
    سطح
    40
    دفعات تشکر از دیگران
    4

نقل قول در آغاز توسط david2 پست شده است مشاهده پست
    دوستان من یه فایل دارم به حجم 5 مگابایت و میام اونو با Infix PDF Editor 4.05 en ویرایش می کنم . یعنی دو تا کلمه توش هست که پاکش می کنم و وقتی میام ذخیره می کنم حجمش میشه 13 مگابایت . تو برنامه هم هرچی گشتم جایی پیدا نکردم که لااقل رزولوشن رو بیارم پایین . بی زحمت راهنمایی بفرمایید . آخه این کتاب ها رو باید بذارم توی سایت برای دانلود و تعداشون هم 200 تا هستش و اگه قرار بر این باشه که اینجووری افزایش حجم داشته باشه توی ادیت من نمی تونم آپلودشون کنم
    با تشکر

دوست عزيز فايل پي دي اف رو اگه با آكروپات پروفشنال باز كنيد . توي منوي advance يه قسمت optimazie ‌داره . اونجا ميتونيد حجم عكس ها رو كم كنيد .... اميدوارم به دردت بخوره

5. 3 کاربر زیر، به خاطر این نوشته مفید از Vespoher تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربران در حال مرور این موضوع

اکنون1 کاربر در حال مرور این موضوع است (0 عضو و 1 میهمان )

اشتراک ها

مجوزهای ارسال پست

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید پاسخ ارسال کنید
  • نمی توانید پیوست ارسال کنید
  • نمی توانید پست هایتان را ویرایش کنید
  •