■ درخواست و معرفی هر نوع اسکریپت - Script ■

امین تری دی

Active Member
سلام

یک اسکریپت می خواستم که بشه باهاش لاستیک های یک ماشین رو به صورت اتوماتیک به حرکت در بیاره

به توری که با حرکت اتومبیل ماشین در همون جهت شروع به حر کت کنه

ممنون

D.Abedi

Member
فکر نکنم نیاز به اسکریپت باشه. با یه wiring ساده میتونی این کار را بکنی. به این ترتیب که حرکت در جهت x ماشین رو به حرکت x چرخها و چرخش حول محور عمود بر x انها و viewport (مثلا y) وایر کنی. البته باید از ضرایب صحیح موقع وایر کردن استفاده کنی تا حرکت چرخ غیر عادی نباشه ودر یک دور چرخیدن به دور خودش به اندازه محیطش جلو بره.

البته این رو بگم که این موضوع (بخصوص اینکه ضرایب چی باشند) برای من و یک از دوستان (مجید انلاینی) هم سوال بوده که امیدوارم ایشون جوابش رو پیدا کرده باشند

D.Abedi گفت:
فکر نکنم نیاز به اسکریپت باشه. با یه wiring ساده میتونی این کار را بکنی. به این ترتیب که حرکت در جهت x ماشین رو به حرکت x چرخها و چرخش حول محور عمود بر x انها و viewport (مثلا y) وایر کنی. البته باید از ضرایب صحیح موقع وایر کردن استفاده کنی تا حرکت چرخ غیر عادی نباشه ودر یک دور چرخیدن به دور خودش به اندازه محیطش جلو بره.

البته این رو بگم که این موضوع (بخصوص اینکه ضرایب چی باشند) برای من و یک از دوستان (مجید انلاینی) هم سوال بوده که امیدوارم ایشون جوابش رو پیدا کرده باشند

نكته خوبي بود مرسي .موفق باشين

امین تری دی

Active Member
D.Abedi گفت:

این روشی رو که دوست عزیزم بهش اشاره کرد رو بلدم اما من دنبال چیز دیگه ای هستم

من می خوام که مثلا :یک ماشین اسباب بازی که در دست یک بچه هست و اون رو به هر طرف که بخواد

بچرخونه و لاستیک ها هم در همون جهت شروع به حرکت کنند .

با Reactor هم امتحان کردم بازم خوب از آب در نیومد

اگه کسی می دونه که باید چکار کنم

به من کمک کنه .

ممنون امین

arb3d

New Member
سلام،دنبال یک Script می گردم که مشخصات PRS و همچنین NAME تمام آبجکتهای یک فایل مکس رو توی یک فایل Note اکسپورت بگیره.کسی سراغ داره یا می تونه برام بنویسه.فکر نمی کنم برای کسایی که مکس اسکریپت کار می کنن کاره سختی باشه.ممنون می شم کمکم کنین.

3dmahdi

New Member
کشیدن نمودار

سلام آفا میشه یه اسکریپت بذاری که نمودار سه بعدی بکشه با دادن ضابطه مثلا x^2+8*y^2+z^2=2 مرسی

amin.net

Member
با سلام
من اسکریپتهایی برای مدلینگ می خواهم مثل
1. برای ایجاد انواع صورت انسان
2- برای ایجاد انواع ستون و سرستون ( مکانهای تاریخی و مکانهای جدید)
3- برای ایجاد انسان کامل
4- برای ایجاد اشکال پیچیده
با تشکر

geo_vahid

Member
با سلام
این چیزایی که شما میخاین کم چیزی نیستند و میشه گفت شما دنبال پلاگین هستید تا اسکریپت. در واقع اسکریپت یک برنامه کمکیه و نباید انتظار داشت که همه کارها رو با یک دکمه انجام داد. به هر حال اگه یک همچین اسکریپتی پیدا کردین برای ما هم لینکشو بذارین.

roohollah

Banned
با سلام
من اسکریپتهایی برای مدلینگ می خواهم مثل
1. برای ایجاد انواع صورت انسان
2- برای ایجاد انواع ستون و سرستون ( مکانهای تاریخی و مکانهای جدید)
3- برای ایجاد انسان کامل
4- برای ایجاد اشکال پیچیده
با تشکر
منم داشتم دنبال یک ماژول میگشتم که:
برنامه حساب داری بنویسه. بازی سه بعدی بسازه. سیستم عامل هم ساخت دیگه چه بهتر !!!:cool:

geo_vahid

Member
اگه منظو رتون bend هستش شاید اسکریپت زیر کمک کنه.

البته من خودم تریدی نصب ندارم امتحانش کنم. امیدوارم درست باشه

a=box()
b=bend()
addModifier a (b)
b.angle = 90
b.direction =50
b.center = [10,20,50]
ببخشید بهم ریختس. نتونستم اینجا درستش کنم. ولی اگه کپی کنی تو notepad مرتب میشه.​

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا