یک کار نو

quantom

Member
مدتی بود فکر می کردم جای یه برنامه برای جستجو در آیات قرآن با وجود اساتید بزرگی مثل شما دوستان خالیه .
ای کاش دست بکار می شدید و این عمل خیر و خدا پسندانه رو برای استفاده در پروژه های قرآنی آماده می کردید . و ما هم شاگردی می کردیم و یاد می گرفتیم .

موفق و موید باشید

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
مدتی بود فکر می کردم جای یه برنامه برای جستجو در آیات قرآن با وجود اساتید بزرگی مثل شما دوستان خالیه .
ای کاش دست بکار می شدید و این عمل خیر و خدا پسندانه رو برای استفاده در پروژه های قرآنی آماده می کردید . و ما هم شاگردی می کردیم و یاد می گرفتیم .

موفق و موید باشید

دوست عزیز بهتره برای نشون دادن ایات قرآنی از پلاگین های SynEdit یا TRichEditPlugIn یا Epigrap استفاده کنید بعد از قابلیت سرچ این پلاگین ها برای پیدا کردن کلمه مورد نظرتون استفاده کنید بهمین راحتی و اصلا کار سختی ام نیست

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر

موفق و موید باشید
این کارها وقت بسیار زیادی لازم داره و با توجه به امکانات بیلدر گذاشتن این مقدار وقت برای انجام اینکار با بیلدر فقط وقت کشی هستش چون با گذاشتن همین مقدار وقت و کار با زبانهای سطح بالا میتونه نتایج بهتر و قویتری داشته باشه درحال حاضر روشی که محمود گفت بهترین راه به نظر میرسه

جدیدترین ارسال ها

بالا