یک پلاگین میخوام برای ایجاد ......

هخامنش

New Member
با سلام خدمت بچه های مجید آنلاین
کسی پلاگینی سراغ داره که توانایی ایجاد فولدر با نام ممنوعه رو داشته باشه (منظورم نام های con , lpt , lpt1 , lpt2 , .... )
با تشکر

Aref_Alikhani

Well-Known Member
سلام دوست من
به راحتی این کار با cmd امکان پذیره و نیازی به پلاگین نیست:
برای ساخت پوشه:
کد:
[LEFT][B][COLOR=navy][FONT=Courier New]Run[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#010101][FONT=Courier New]("<[/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Courier New]System[/FONT][/COLOR][COLOR=#010101][FONT=Courier New]>\cmd.exe","WAIT,HIDE /C md f:\con\")[/FONT][/COLOR][FONT=Courier New][/FONT][/LEFT]
برای حذف پوشه:
کد:
[LEFT][B][COLOR=navy][FONT=Courier New]Run[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#010101][FONT=Courier New]("<[/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Courier New]System[/FONT][/COLOR][COLOR=#010101][FONT=Courier New]>\cmd.exe","WAIT,HIDE /C rd f:\con\")[/FONT][/COLOR][FONT=Courier New][/FONT][/LEFT]

هخامنش

New Member
سلام دوست من
به راحتی این کار با cmd امکان پذیره و نیازی به پلاگین نیست:
برای ساخت پوشه:
کد:
[LEFT][B][COLOR=navy][FONT=Courier New]Run[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#010101][FONT=Courier New]("<[/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Courier New]System[/FONT][/COLOR][COLOR=#010101][FONT=Courier New]>\cmd.exe","WAIT,HIDE /C md f:\con\")[/FONT][/COLOR][/LEFT]
برای حذف پوشه:
کد:
[LEFT][B][COLOR=navy][FONT=Courier New]Run[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#010101][FONT=Courier New]("<[/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Courier New]System[/FONT][/COLOR][COLOR=#010101][FONT=Courier New]>\cmd.exe","WAIT,HIDE /C rd f:\con\")[/FONT][/COLOR][/LEFT]

با تشکر از عارف جان من این کد ها رو داشتم اگه ممکنه یه پلاگین معرفی کنید ممکنه تو یه کامپیوتر cmd به دلیل ویروسی بودن جواب نده من اکثر پلاگین ها رو چک کردم اما نشد

Shahim

Active Member
می تونید cmd رو روی فایل اجرایی بگذارید و اسمش رو برنامه‌های مختلفی که در این زمینه هست عوض کنید تا ویروس شناسایی نکنه و از cmd خودتون استفاده کنید

هخامنش

New Member
می تونید cmd رو روی فایل اجرایی بگذارید و اسمش رو برنامه‌های مختلفی که در این زمینه هست عوض کنید تا ویروس شناسایی نکنه و از cmd خودتون استفاده کنید

پیشنهاد خیلی جالبی بود دوست عزیز ولی خیلی دوست دارم با یه پلاگین این کار رو انجام بدم
بازم ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا