یک مشکل کاملا عجیب برای ویندوز سیستم من

zanis

Member
کامپیوتر من به ویروس و تروجان آلوده شده بود من از ویروس یاب آپدیت شده مک افی استفاده کردم و اونا رو پاک کردم ولی با کمال تعجب متوجه شدم تعدادی از فولدرهای من در بعضی از درایوها پاک شدن و مقدار زیادی از اطلاعاتم که برام خیلی مهم بودن از دست رفتن . دیروز وقتی داخل یه برنامه برای Ftp بودم متوجه شدم که اون فولدرها رو تو اون برنامه نشون میده ولی توی درایو من نیستن حتی به صورت هایدن هم نیستن .با عوض کردن ویندوز هم مشکل من حل نشد . لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید.

NAKOOT

Well-Known Member
منم چند وقت پیش با همچین مشکلی مواجه شدم ... اشکم در اومد تا فهمیدم ویروسش چیه ...
آنتی ویروسش رو برات آپ کردم می تونی از اینجا دانلود کنی.
اجراش کن، سیستمت رو چک می کنه، خودش همرو پاک می کنه.
موفق باشی.

NAKOOT

Well-Known Member
مشخصات ویروسی که گفتی کاملا مثل همونی بود که pc من گرفته بود ...
در کل نگران نباش، اطلاعاتت پاک نشده و نمی شه، سوپرهیدن شده ...
NOD32 رو امتحان کردی؟

navidba

Well-Known Member
من اعتقادی به آنتی ویروس ندارم...باید آدم به صورتی دستی ویروس رو بکشه....
اولا نگفتی که ویروس هست یا تروجان...
اون فایل هات که می گی رو به نظر من هیدن سیستمی کرده که برای دیدن اون به قسمت folder option>view رفته و بر روی show hidden کلیک کرده و تیک دو تا گزینه پایینیش رو یعنی hidden expension... و پایینی اون رو بر دار بعد برو ببین می مینیش یا نه و یک عکس از محیط تو یکی از درایوات برام بزار مثلا درایو سی که هیدن های سیستمیش هم بتونم از تو عکس ببینم...
عکس و بزار تا دستورات بعدی... .

zanis

Member
آقا نوید مشکل من تا حدود زیادی با راهی که شما پیشنهاد دادین یعنی برداشتن اون دو تا تیک حل شد یعنی فولدرها رو نشون میده و فایل ها همه سر جاشونن ولی از حالت هایدن در نمیان. برا رفع این مشکل چکار کنم؟

navidba

Well-Known Member
از هایدن که نمی خواد در بیاریشون ...همه رو ( بجز فابل های ویندوز ) رو پاک کن...

جدیدترین ارسال ها

بالا