یک مشکل در بالا آمدن سایت Vbulletin

rezadavodi

New Member
سلام خدمت اساتید
یه سایت با Vbulletin 3.6.2 ساخته شده و حجمش هم مثل سایتهای مشابه است. ولی موقع بالا آمدن خیلی دیر بالا میاد. اگه کسی بتونم راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم.
اینم آدرس سایته: www.iran-dvb.com
:sad:

IranPardakht

Well-Known Member
والا با اون همه محتوای حجیم که بالای سایت هست و اون "آخرین ارسالها" توقع چه نوع سرعتی دارید؟

rezadavodi

New Member
حجمش تقریبا مثل بقیه اس

دوست عزیز خیلی ممنون که نگاه کردی
حجم صفحه رو اگه ذخیره کنی مثل سایتهای مشابه است. ولی از آنها خیلی دیرتر بالا میاد

IranPardakht

Well-Known Member
والا من شباهتی نمی بینم به خدا... اول از همه اون هک آخرین ارسالها فشار زیادی روی سرور بانک اطلاعاتی شما میاره که باید کاری کنید اینطور نباشه (انجمنهای دیگه هم نصبه اما نه به این فرم)

دوما اون عکسهای بالای هیدر باید کلا حذف بشه.

هاست شما ویندوزه یا لینوکس؟ چه شرکتی میزبانه؟

morsoltany

Active Member
اخرین ارسال ها خیلی حجم بره
در ضمن برای اینکه مای اس کیو ال حجمش نره بالا اواتور ها و ... را به پوشه منتقل کنید

rezadavodi

New Member
اساتید محترم لطفا کمک کنند ...

اساتید محترم تمام کارهایی که پیشنهاد کردید انجام دادیم ولی باز هم سایت در آی ای دیر بالا میاد جالب اینجاست که با فایرفاکس فوق العاده اس. لطفا اگر کسی راه حلی داره بگه ...
:sad:

rezadavodi

New Member
کمک ؟؟؟

دوستان گرامی سایت با فایرفاکس با سرعت خوب و مناسب کار می کنه همانطور که توی پست گفتم پس اشکال از هاست نیست ضمن اینکه مشکل از آی ای من هم نیست چون چند جا تست کردیم :-?

rezadavodi

New Member
تعجب !!!

دوست عزیز خیلی ممنون که جواب دادی منتها این سایت با فایرفاکس راحت بالا میاد پس اشکال از بالای صفحه نیست. بعد هم اول او بالاش میاد بعد چند ثانیه سکته داره و بعد بقیه اش بالا میاد
دوستان اگه کسی راهی به نظرش میرسه بگه :sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا