یک تیتراژ و بحث در مورد چگونگی ساخت آن با افتر افکت

ALI V8

Active Member
یک تیتراژ و بحث در مورد چگونگی ساخت آن با افتر افکت:

دوستان یک تیتراژ براتون آپ کردم میتونید دانلود کنید و ببینید
و اینکه دوستان و اساتید بحث کنیم که چطور ساخته شده
تا بلکه با تمرین کردنش مهارتمون در کار با افتر افکت بالاتر بره.
ممنون.

Download

carnival-8mb

http://www.rodfile.com/gk1txk1ff6t9/CARNIVALE_(tv_series-2033/2005)-360p.mp4.html

آخرین ویرایش:

massomeh1

Member
دانلود نشد یعنی صفحه باز نشد اگر میشه از طریق خود مجید آنلاین در بخش فایلهای پیوستی آپ کنید ممنون میشم.

ALI V8

Active Member
عذر خواهی میکنم.لینکه موقت جایگزین شده میتونید دانلود کنید.با حجم 8 مگ.

massomeh1

Member
متاسفانه بازهم بعد از کلیک بر روی تب ایجاد لینک مستقیم پیغام ارور میده شما چرا از طریق مجیدآنلاین آپ نمی کنی هم برای خودت آسونه هم برای ما !:shock:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
موقع دانلود این اررو میده

Error happened when generating Download Link.
Please try again or Contact administrator.
(ERROR:sym_create_failed)

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
عزیز شما لینکتو Public کن تو همون Rodfile اگه نشد که باز احتمالاً نمیشه با اینکه ریموت کن جایی دیگه

به عبارتی

دوباره آپ کن

آخرین ویرایش:

ALI V8

Active Member
دوستان نمیدونم چرا اینطوری شده.به هر حال سرور دوم رو هم اضافه کردم.امیدوارم اذیت نکنه.اگر نشد بگید که تو سرور سومی هم آپ کنم.

ALI V8

Active Member
موقع دانلود این اررو میده

error happened when generating download link.
Please try again or contact administrator.
(error:sym_create_failed)
این پیغام خطا برای وقتیه که سرور خیلی شلوغه نمیتونه لینک مستقیم رو ارائه بده.حالا سرور دوم هم اضافه شده.
امیدوارم بتونید دانلود کنید.ممنون.

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام
من دانلود کردم و دیدم
به نظرم خیلی آشنا اومد،این کار یکی از کارهای قوی به حساب میاد و توی یه ویدئو به عنوان معرفی موشن گرافیک ازش استفاده شده
یادش بخیر
این نمونه کاری که توی پیوست گذاشتم فکر کنم مال 2 یا 3 سال پیش باشه
اون موقع ها سعی کردم از این سبک استفاده کنم،به جان همسایمون همش حاصل تراوشات ذهنی خودم بود
حالا که نگاهشون می کنم یه حسی بهم دست میده
ان شاا... دوستان میان و میبینند تیتراژ دوستمون ALI V8 رو و با همدیگه نحوه اجرا کردنش رو بررسی می کنیم:rose:

آخرین ویرایش:

ALI V8

Active Member
سلام
من دانلود کردم و دیدم
به نظرم خیلی آشنا اومد،این کار یکی از کارهای قوی به حساب میاد و توی یه ویدئو به عنوان معرفی موشن گرافیک ازش استفاده شده
یادش بخیر
این نمونه کاری که گذاشتم فکر کنم مال 2 یا 3 سال پیش باشه
اون موقع ها سعی کردم از این سبک استفاده کنم،به جان همسایمون همش حاصل تراوشات ذهنی خودم بود
حالا که نگاهشون می کنم یه حسی بهم دست میده:rose:
ممنون دوست من.میشه نمونه کارتون رو آپ کنید.و همینطور یه توضیحی چیزی در مرود این title و تجربیات خودتون بگید.باز هم ممنونم.

ALI V8

Active Member
توی پیوست پست قبلیم آپ کردم برادر

اون که عکسه دوست من.ویدیوش رو ندارید؟.میشه توضیحاتی هم بدید.البته اگر حوصله اش رو دارید.
در مورد نحو کامپ ساختن و چگونگیه کار با دوربین و فریمهایی که تبدیل به خود فیلم میشه.
ممنون.

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
اون که عکسه دوست من.ویدیوش رو ندارید؟.میشه توضیحاتی هم بدید.البته اگر حوصله اش رو دارید.
در مورد نحو کامپ ساختن و چگونگیه کار با دوربین و فریمهایی که تبدیل به خود فیلم میشه.
ممنون.

قربون صورت مامانیت برم من
یه فایل flv با همون عکس هستش توی پیوست
عرض کردم که بذارید بچه ها هم بیان ببینن،با همدیگه یه همچین کاری میسازیم
دنبال اینم که بیایم یه سری تصویر انتخاب کنیم،اگه قابل بدونن بچه ها دکوپاژش کنم و با درس هایی که با کمک همدیگه میگیم و یاد میگیریم هر کدوم از بچه ها اجرا کنن :rose:

ALI V8

Active Member
قربون صورت مامانیت برم من
یه فایل flv با همون عکس هستش توی پیوست
عرض کردم که بذارید بچه ها هم بیان ببینن،با همدیگه یه همچین کاری میسازیم
دنبال اینم که بیایم یه سری تصویر انتخاب کنیم،اگه قابل بدونن بچه ها دکوپاژش کنم و با درس هایی که با کمک همدیگه میگیم و یاد میگیریم هر کدوم از بچه ها اجرا کنن :rose:

ممنون دیدم.ببخشید خنگ بازی در آوردم.اینطوری چقدر خوبه که یه ویدیو رو ملاک قرار بدیم و همه با هم تجربیاتمون رو در اختیار هم قرار بدیم تا دوستان شما و من خیلی بهتر و بیشتر یاد بگیریم و مهارتمون با نرم افزار بره بالا.این خیلی خوبه.امیدوارم ادامه پیدا کنه و البته دوستان وقت و حوصله اش رو داشته باشن.ممنون.

جدیدترین ارسال ها

بالا