یک اخطار زشت و بی درمان

milad_fs

New Member
درود به همه ی دوستان و مدیران محترم.من حدود 2 ماه هست که یه مشکل بسیار بد با کامپیوترم پیدا کردم.من بعضی از برنامه ها مثل RapidShare.Plus یا chrome رو نمیتونم اجرا کنم.در مورد برنامه اول که هیچ کدوم از نسخه هاش رو نمیتونم اجرا کنم.اخطاری هم که میده اینه:
the application failed to initialize properly(0cx000007b).click ok to terminate the program.
کامپیوترم dell vostro 1510 هست.من اول فکر میکردم که شاید اشکال از dot.net باشه ولی با ریختن نسخه های متفاوت مشکلم حل نشد(حتی 3.5).دیگه فکرم کار نمیکنه برای پیدا کردن راه حل.ویندوز رو هم بارها و بارها عوض کردم اما بازم نشد که نشد،anti virus,anti trojan,anti spy,هر چی که میشد نصب کردم اما هیچ ویروسی پیدا نشد.خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه یه راه حلی پیشنهاد کنه.2 تا ویندوز دارم.xp و vista که توی هیچ کدوم اجرا نمیشه.
البته من کلی ور رفتم و فهمیدم که مشکل از dot.net هست.چون دیروز dot.net رو پاک کردم و دیدم که پیغام تغییر کرد و یه اخطار دیگه میده.(تو اکس پی)(این اخطار رو هم میدهnet framework initialization error .unable to find a version of the runtime to run this application .)و اخطارشم از 7 به 135 تغییر کرد.اما بازم 3.5 ریختم و دوباره همون پیغام اولی.
اما تو ویستا هنوز همون طوریه.من حتی فایل sdk رو هم دانلود کردم اما تغییری پیش نیومد.اگه میشه راهنماییم کنید لطفا.
شاید بگید چرا تو قسمت سیستم عامل این مشکل رو مطرح کردی و در قسمت نرم افزار نگفتی.باید بگم این مشکل از نرم افزارم نیست.چون همین نرم افزار تو یه کامپیوتر دیگه اجرا میشه.
راستی من چند روز قبل یه نسخه دیگه از rapidshare plus رو ریختم و کار میکرد.تا این که از امروز باز هم همون برنامه که تا یکی 2 روز پیش کار میکرد پیغام 0xc000007b رو میده(تو ویستا).خیلی اخطار زشتیه.زشت ترین اخطاری که تا حالا تو کامپیوتر دیدم.دارم دیوونه میشم.من این مشکلم رو چندین جای دیگه مطرح کردم اما هیچ کس نمیدونست.امیدوارم از شما کسی بدونه.منتظر جواب هاتون هستم.شب همه خوش

milad_fs

New Member
درود.من از دیروز یه مشکل جدید دارم.یعنی 2 تا.اول اینکه کانکشن توی ویستا نمیتونم بسازم.پیغام the wizard can not create the connection میده .نمیدونم چه مرگش شده.دومی هم اینه که توی اکس گی نمیره و صفحه آبی میاد و میگه عملیات مربوط به لاگین رو نمیتونه انجام بده.از ریکاوری کنسول هم که خواستم کمک بگیرم وقتی bootcfg/rebuild رو زدم نوشت این دستور رو نمیتونه انجام بده.خلاصه اینکه الان مثل اینه که تو قفسم و نمیتونم به اینترنت وصل شم از خونه.لطفا کمک.خیلی حیاتیه.

Legend

Member
با شرایطی که شما می فرمایید بهترین راه تعویض ویندوز و در صورت حل نشدن .
Fdisk مردن هست ..
البته این فقط یک پیشنهاد هست ..
چرا که مشکل شما بسیار حاد هست ....
و حتی اگر هم درست بشه لتمه ای جبران ناپذیر به ویندوز وارد شده و در آینده هم مشکلات دیگری برای شما ایجاد خواهد کرد .

milad_fs

New Member
درود.من اکس پی رو مجبور شدم عوض کنم.ولی تو ویستا هموز هم نمیتونم کانکشن درست کنم.من خودم هم به fdisk فکر کردم اما گزاشتم برای آخرین راه.اگه راه حل دارین بازم بگید لطفا

Webber

Well-Known Member
سلام
پیشنهاد می کنم در اینترنت دنبال حل مشکل خود باشید.حتما قبل از شما افرادی این مشکل را داشته اند.
مثلا:
http://kb.calyxsupport.com/kb/article.php?id=451
http://www.google.com/search?hl=fa&client=opera&rls=en&hs=ESR&q=the+application+failed+to+initialize+properly%280cx000007b%29.click+ok+to+terminate+the+program&btnG=%D8%A8%D9%8A%D8%A7%D8%A8&lr=

fdisk همیشه راه حلی ایست بعد از آخرین راه حل.

موفق باشید

milad_fs

New Member
درود به همه.از راهنمایی هاتون ممنونم.حتما fdisk رو میزارم برای آخرین راه حل.فقط میشه بگید از کجا data execution رو توی اکس پی غیر فعال کنم؟

Cman.Design

Member
فکر میکنم توی RegEdit باید پیداش کنی و مقدارش رو هر چی که هست بر عکســش توی 0 یا 1 بزاری ! مثلا اگه 0 ــه ! 1 ـش کن ( 0 فکر میکنم روشن باشه ، 1 خاموش ! )

milad_fs

New Member
درود.من تو رجیستری دنبالش گشتم اما پیدا نکردم.کسی تا حالا تو اکس پی dep رو غیر فعال کرده؟
راستی.در مورد مشکلم.م برنامه ی rapidshare plus رو تو اکس پی اگه روی desktop باشه میتونم اجرا کنم.اما اگه همونو کپی کنم توی یه درایو دیگه بازم اون پیغام 0xc000007b رو میده.خیلی جالبه!!!!!!!!!!!!!!!!!یه برنامه تو دو محل مختلف 2 تا عکس العمل مختلف داره.کسی اطلاعی نداره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا