یکی کمک کنه کامپیوترم ویروسی شده...

majid_163

New Member
سلام ...تا اینترنت اکسپلورر رو باز میکنم یه صفحه به ادرس peyvandha.ir باز میشه که شکل اشم مثل مواقعی که یه سایت فیلتر رو باز میکنیم .....یکی کمک کنه یگه مشکل چیه؟؟؟؟

the_king

مدیرکل انجمن
سلام ...تا اینترنت اکسپلورر رو باز میکنم یه صفحه به ادرس باز میشه که شکل اشم مثل مواقعی که یه سایت فیلتر رو باز میکنیم .....یکی کمک کنه یگه مشکل چیه؟؟؟؟

مربوط به Home Page تنظیم شده نیست؟
داخل برنامه Internet Explorer کلید Alt رو فشار دهید و در منوی Internet Explorer گزینه Tools و داخلش گزینه
Internet Options رو انتخاب کنید. در بخش General آدرس Home Page رو بررسی کنید. اگه همون سایت کذایی است
روی دکمه Use Blank کلیک کنید تا به about:blank تبدیل بشه و سپس با دکمه OK تایید کنید.

majid_163

New Member
نه توی قسمت home page ادرس گوگل رو زدم....مربوط به اونجا نیست...روی سیستمم nod32 اپدیت شده هم هست...ولی فکر میکنم ویروسی شده...حوصله ویندوز عوض کردن ندارم ..نمیدونم چیکار کنم

the_king

مدیرکل انجمن
نه توی قسمت home page ادرس گوگل رو زدم....مربوط به اونجا نیست...روی سیستمم nod32 اپدیت شده هم هست...ولی فکر میکنم ویروسی شده...حوصله ویندوز عوض کردن ندارم ..نمیدونم چیکار کنم

پیشنهاد می کنم یک نسخه جدید از Internet Explorer رو نصب کنید، اگه فایل iexplore.exe آلوده شده باشه جایگزین میشه.

iLove

Active Member
اگه حوصله تعويض ويندوز نداري اول برنامه IE رو حذف كن.سپس ويندوزت رو repair كن بعد آخرين نسخه مروگر مورد دلخواهت رو نصب كن.

Mohammad

Member
دوستان منم اینطوری شدم ، منتهی نه دقیقا همینجوری
مال من فایرفاکس که دارم باهاش کار می کنم ، یه دفعه مثلا هر 5 دقیقه 1 بار ، یه صفحه باز میکنه که مستقیم میره تو پیوندها
به نظرتون ویروس نیست ؟

hoceyn

Active Member
مشکل محمد با پاک کردن cookie حل میشه. و اینکه شاید همون مشکل majid_163 باشه با این تفوت که default browser شما فایرفاکسه!

sepanta_atash

New Member
با سلام خدمت دوست عزيز تو تنظيمات پروكسي ie برو ببين كه آي پي شو فعال نكردي

moslancer2

Member
دوستان این مشکل ویروس نیست یک نوع بد افزار هست که با یک برنامه که در موارد تازه نصب شده همراه با اون نصب شده و باید اون رو از سیستم حذف کرد...
باید ببینید آخرین برنامه ای که نصب کردین چی بوده...
مثلا خودم برای مسنجر یکبار از این شکلکهای اضافه نصب کردم (bandoo) بعد از اون روز به بعد بدون اینکه بدون برای این بوده فایرفاکسم search گوگل رو نمی آورد...
تا اینکه بالاخره فهمیدم مشکل از این برنامه بوده که همراه خودش یک برنامه به یه اسم دیگه نصب کرده که بد افزار بوده...
متاسفانه بد افزارهارو آنتی ویروس ها تشخیص نمی دن و ویروس شناسایی نمیشن...
این تجربه من بود... که بعد از کلی گشتن توی ریجستری و فولدرها بالاخره برنامه هرو پاک کردم چون من هم حوصله ویندوز عوض کردن نداشتم....:rose:
در هر حال خواستم بگم ببینید چه چیزی تازه نصب کردین بعد برید دنبال اینکه چه برنامه هایی با اون نصب شده...

منم با جواب moslancer2 موافقم . این مشکل از آخرین نرم افزاری که نصب کرده ای ناشی میشه . به نظر من اینطوریه

imanomega

New Member
دوست عزیز به آنتی ویروس vba32 vرو پیشنهاد میکنم که هم خیلی کم حجمه و خیلی قدرت منده و میتونه هرنوع بد افزاری رو هم غیر فعال کنه از این سایت میتونی دانلودش کنی و آپدیتش هم سریعه.
http://www.vba32-ir.com/trial-info.htm

nimatasty

New Member
دوست عزیز این روش را هم امتحان کنید شاید جواب داد
tools > internet options >advanced>restore advanced settings va reset...
خوب با این کار همه چیز بر میگرده به حالت اولش و خیلی از مشکلات internet explorer رو حل میکنه

جدیدترین ارسال ها

بالا