یه نمونه ی دیگه از کار های شبیه سازی من

ea_utopia

Active Member
آقای بلند نظر عزیز
من همیشه منتظر نظرات شما هستم و مطمئن باش هیچی بیشتر از شما نمی دونم
این دفعه اگه اومدی حتما نظر بده

گارت حرف نداره
اگه به جایی رسیده یادت نره که یک ایزانی هستی و می تونی با این هنرت ایران و سر فراز کنی و جواب فیلمهای امثال 300 بدی...

pythoN

Active Member
کارت علیه و بی نقص
فقت من یه کم مشکل رو اون هوله ها دیذم رو متریالش (شاید هم چشمم مورد داره :d )

adeona

New Member
سلام ...
کارت جزء کارای خیلی عالی ای بوده که تا حالا من دیدم ...
تو رندر دوم کیفیت کار و ریزه کاریا خیلی عالی تر شدن , بالاتر رفتن عکس اضافه شدن حوله , طرح فلزی زیر دستشویی , دستمال و سطل زیرش به همراه تغییر نور که اون نور اضافی از روی عکس برداشته شده , همه و همه کار و خیلی جدی تر و حرفه ای تر کرده ... جدا که تبریک میگم ... طرح روی لبه ی کاسه ی دستشویی و تو آخرین رندر که به لیوانام اضافه کردی بیشتر فضا رو واقعی کرده ... پخش شدن نور چراغ تو دوتا رندر آخر رو سطح کاسه دستشویی اون حالت زمختی کاسرو گرفته ... اون فکر میکنم حوله که تو آینه معلومه یه مقدار غیر طبیعی به نظر میاد , یعنی اگه حوله باشه غیر طبیعیه بیشتر به یه عکس شبیهه که به دیوار چسبیده باشه ... خط تا های حوله ی زیر عکس از اون شاهکارای اثره :) ... حالت آلومینیوم پنجره تو رندرای دوم و سوم خیلی خوب شدن .. تو اولی به نظر غیر طبیعی میومد ... فقط یه چیزی که منو خیلی اذیت میکنه طرز واستادن دوتا مسواکه ... مسواک قرمز انگار رو هوا واستاده ... اگه تا جایی که امکان داشت به سمت پایین خم میشد خیلی عالی بود ... به نظر غیر طبیعی میاد ... در نهایت جدا بهتون تبریک میگم ... من خفن ترین کار 3 بعدی ای که تا حالا انجام دادم ساختن کره ی زمین با ulead cool 3D بوده :lol: :lol: :lol: واسه همین این اظهار نظرام و از دید یکی که الان hot box مایاش رفته و نمیدونه چیجوری باید بیاردش نگاه کنین ( می خوام بگم که از نرم افزارای سه بعدی سازی چیزی نمیدونم , خوب از همون اول راحت همینو میگفتم دیگه !!! :D )
به هر حال امیدوارم تو کارای دیگتون از منحنی های بیشتری استفاده کنین ... شاید یه گربه یا یه بچه تو فضای این دستشویی جاش خالی باشه !!! یا حتی یه صندلی بلند ...
خیلی از دیدن این کار لذت بردم ... موفق باشین :)

archintel

Member
سلام دوست من.کارت از لحاظ یک طراحی معماری داخلی و هم از نظر یک کار گرافیکی یک اثر هنری کم نقص و عالی به نظر می رسه.فقط چند نکته است که فکر می کنم رندر اول را بهتر و طبیعی تر از رندر دوم نشون می ده.
یکی این که در جا هایی که سایه ایجاد شده در مرز بین تاریکی و روشنی کمی noise در رندر اول دیده می شه که باعث شده خیلی طییعی تر به نظر برسه.البته در رندر دوم سایه ها بسیار اسموت هستند و این باعث شده مصنوعی تر بشه.
مسئله بعدی این که bump متریال کاشی ها بر روی دیوار در رندر دوم خیلی زیاد شده.
و سوم اینکه متریال کاسه دستشویی در رندر اول رفلکت جالبی داشت که در رندر دوم دیده نمی شه.

همیشه موفق و پیروز باشی.

SADES

New Member
آقا زیباست ،فقط پایه های کشوها کمی نویز داره ، باید کیفیتشو کمی می بردی بالاتر، گیاهت خوبه ولی می تونست بهتر باشه ، در ضمن لوله رادیاتورتم بنظرم کمی باریکه ، بقیش عالیه ، دستتون درد نکنه لذت بردیم . :cool: موفق باشید ، منتضر کارهای بعدیتون هستیم

ghaffardorostan

Active Member
سلام احسان جان
کارت خیلی قشنگه و به دل مشینه نور پردازی و متریال همونطور که دوستان گفتند بسیار استادانه درست شدند ولی با دید منتقدانه باید حجم فریم پنجرهارو بهتر کنی کمی نازک و کاغذی به نظر میاند اگه خواستی دوباره رندر گیری کنی اینمورد هم در نظر بگیر تا همه چی بدون نقص باشه
ضمنا کاش یه توضیح کوچیک هم در مورد نور متریالت میدادی استاد.

Mojtaba.arc

New Member
سلام آقا احسان

کارت خیلی خوب بود. چند تا نکته کوچیکه که اگه اعمال کنی بهتر می شه :
1-نور افتاب باید شدتش یه کم بیشتر باشه تا کنتراست بهتری بده.
2- سایه نور افتاب بهتره area باشه با شعاع کم.
3- متریال فریم پنجره و پایه های میز باید subdivide بیشتری داشته باشه . همچنین متریال کف.
4-رنگ چوب با دیوار کنتراست کمی داره .
موفق باشی

midony

Member
خیلی قشنگ شده
اون چند تا نبش کنج سقف ودیوار اگه بجاش
گچبری یا بقول ما ابزار کنج میبود
یا یکمی بالا تر گجبرییه نور مخفی میبود
خیلی عالی تر میشد

amator-1

New Member
عالیه من که حسابی خوشم اومده.هروقت خیلی پولدار شدم بهتون اطلاع میدم یه دیزاین برا سرویس بهداشتی خونه ای که میخام بسازم بزنید:d

جدیدترین ارسال ها

بالا