یه اسکریپت پشتیبانی آنلاین لازم دارم

phpweb

Active Member
توی بعضی از سایتها مثل فروشگاه ها، پشتیبانی آنلاین با قابلیتهایی مثل چت صوتی، ارسال فایل و ... وجود داره.

آیا این اسکریپتها بصورت آماده وجود داره؟ اگه هست لطفا محبوب ترینش رو معرفی کنید.

vahab00

Member
بله
بنده هم ليو زيلا رو پيشنهاد ميكنم
سرعت قدرت و امنيت اين نرم افزار و باز بودن دست شما در انجام كارهاي از خصوصيات بارز اين نرم افزار و اسكريپت فوق العادست

موفق و سربلند باشيد
يا حق

phpweb

Active Member
آخرین ویرایش:

phpweb

Active Member
بله
بنده هم ليو زيلا رو پيشنهاد ميكنم
سرعت قدرت و امنيت اين نرم افزار و باز بودن دست شما در انجام كارهاي از خصوصيات بارز اين نرم افزار و اسكريپت فوق العادست

موفق و سربلند باشيد
يا حق
یه آموزش برای نصب لایو زیلا ندارید؟

vahab00

Member
باز هم سلام
یه آموزش برای نصب لایو زیلا ندارید؟
نخير . آموزشي براي ليوزيلا وجود نداره يا حداقل من نديدم . اما يادتون ميدم .
اما نصب ليو زيلا كاري نداره :)
فايل exe را بر روي سيستم خود نصب كرده و سپس برنامه LiveZilla Server Admin را اجرا نماييد
در پنجره باز شده Creat new LiveZilla server (گزينه اول) كليك كنيد و Next بزنيد
در پنجره باز شده مشخصات خود را وارد نماييد (اين مرحله به براي ساخت نام كاربري و رمز عبور ادمين ليوزيلا مي باشد
در مرحله بعد براي گروه پشتيباني اطلاعات مورد نياز را وارد نماييد
در مرحله بعد انتخاب كنيد كه فايل هايي كه بايد رو سرور قرار بگيرند مستقيم از طريق اف تي پي آپلود شوند يا ابتدا بر روي كامپيوتر خود آپلود نموده سپس انتقال مي دهيد
بعد از گذراندن اين مرحله از شما درخواست نوع سرور (localhost) و آدرس آپلود شده ليو زيلا را مي پرسد كه بايد وارد نماييد
در مرحله بعد شما بايد يك ديتا بيس در هاست خود ايجاد نموده و اطلاعات آنرا وارد نماييد
پس از وارد كردن اين اطلاعات كار تمام است
براي دريافت كد براي قرار دادن در سايت دوباره برنامه LiveZilla Server Admin را اجرا نموده و از گزينه آخر (Link Generator - Script Generator) را اجرا نماييد و كد را براي قرار دادن در سايت دريافت نماييد
پس از انجام اين كار ها برنامه LiveZilla Client را اجرا نموده و نام كاربري و رمز عبور خود را وارد نموده و از برنامه و اسكريپت لذت ببريد
هرجا سوالي مشكلي چيزي داشتيد همينجا بپرسيد جواب بدم

موفق و سربلند باشيد

يا حق

vahab00

Member
لایو زیلا رو می شه فارسی کرد؟
باید زبانش فارسی باشه که بتونم توی سایتم از ش استفاده کنم.
بله . محيط كاربري ليو زيلا امكان فارسي سازي داره و در خود نرم افزار در بخش تنظيمات موجوده

vahab00

Member
البته بگم نرم افزار فارسي نيستا . اون بخش مخصوص كاربران اون پنجره كاربران فارسي مي باشد

موفق و سربلند باشيد

يا حق

phpweb

Active Member
باز هم سلام

نخير . آموزشي براي ليوزيلا وجود نداره يا حداقل من نديدم . اما يادتون ميدم .
اما نصب ليو زيلا كاري نداره :)
فايل exe را بر روي سيستم خود نصب كرده و سپس برنامه LiveZilla Server Admin را اجرا نماييد
در پنجره باز شده Creat new LiveZilla server (گزينه اول) كليك كنيد و Next بزنيد
در پنجره باز شده مشخصات خود را وارد نماييد (اين مرحله به براي ساخت نام كاربري و رمز عبور ادمين ليوزيلا مي باشد
در مرحله بعد براي گروه پشتيباني اطلاعات مورد نياز را وارد نماييد
در مرحله بعد انتخاب كنيد كه فايل هايي كه بايد رو سرور قرار بگيرند مستقيم از طريق اف تي پي آپلود شوند يا ابتدا بر روي كامپيوتر خود آپلود نموده سپس انتقال مي دهيد
بعد از گذراندن اين مرحله از شما درخواست نوع سرور (localhost) و آدرس آپلود شده ليو زيلا را مي پرسد كه بايد وارد نماييد
در مرحله بعد شما بايد يك ديتا بيس در هاست خود ايجاد نموده و اطلاعات آنرا وارد نماييد
پس از وارد كردن اين اطلاعات كار تمام است
براي دريافت كد براي قرار دادن در سايت دوباره برنامه LiveZilla Server Admin را اجرا نموده و از گزينه آخر (Link Generator - Script Generator) را اجرا نماييد و كد را براي قرار دادن در سايت دريافت نماييد
پس از انجام اين كار ها برنامه LiveZilla Client را اجرا نموده و نام كاربري و رمز عبور خود را وارد نموده و از برنامه و اسكريپت لذت ببريد
هرجا سوالي مشكلي چيزي داشتيد همينجا بپرسيد جواب بدم

موفق و سربلند باشيد

يا حق
آقا ممنون از راهنماییتون.

با توجه به اینکه پسوند فایلی که باید آپلود کنیم، exe هست این فایل روی لینوکس نصب نمی شه.

آیا فایلهایی که به سرور آپلود می کنیم exeهستن یا فایلهای عادی (مثل js, php, css) که با سرور لینوکس هم اجرا می شن؟

vahab00

Member
من تو اين مواقع يه جمله ميگم :green:
فكر بد نكنيدا . جمله بدي نيس . اما ميترسم بر بخوره به كسي :paint:
بابا اين برنامه رو روي كامپيوتر خودت نصب و اجرا كن و مراحلي كه گفتم رو انجام بده

موفق و سربلند باشي
تو هر مرحله مشكلي داشتي بپرس كمكت ميكنم

يا حق

vahab00

Member
آیا فایلهایی که به سرور آپلود می کنیم exeهستن یا فایلهای عادی (مثل js, php, css) که با سرور لینوکس هم اجرا می شن؟
فايل هايي كه برنامه ميده واسه آپلود php هست . يه اسكريپت كامل ميده براي آپلود پس از انجام مراحل بالا اگه تو قسمت انتخاب اف تي پي يا كامپيوتر خودت اف تي پي بزاري خودش تو هاستت آپلود ميكنه

موفق و سربلند باشي
يا حق

phpweb

Active Member
فايل هايي كه برنامه ميده واسه آپلود php هست . يه اسكريپت كامل ميده براي آپلود پس از انجام مراحل بالا اگه تو قسمت انتخاب اف تي پي يا كامپيوتر خودت اف تي پي بزاري خودش تو هاستت آپلود ميكنه

موفق و سربلند باشي
يا حق

یه آموزش به زبان فارسی برای فارسی کردن لایو زیلا سراغ ندارید؟

vahab00

Member
داداشم ليو زيلا اصلا نياز به فارسي سازي نداره
يعني چيزي نداره كه بخواد فارسي بشه

يا حق

vahab00

Member
اون پيام هاي اول كه براي كاربر مياد رو از تو تنظيمات از تو برنامه فارسي كن
من فارسي سازي براي اين سيستم نديدم
يا حق

phpweb

Active Member
اون پيام هاي اول كه براي كاربر مياد رو از تو تنظيمات از تو برنامه فارسي كن
من فارسي سازي براي اين سيستم نديدم
يا حق
من یه فایل که 6 مگ حجمش بود رو دانلود کردم، وقتی روی فایل دانلود شده کلیک می کنم می گه باید فریم ورک دات نت نصب باشه و چون که این فریم ورک نصب نیست، دوباره از اینترنت یه سری فایل دانلود می کنه. باید این فایل رو دانلود کنم تا بتونم نصب لایو زیلا رو ادامه بدم.

با توجه به اینکه من از پی اچ پی استفاده می کنم و نیازی به فریم ورک دات نت نیست، آیا روش نصبش به همین شکله؟

توی فیلمهای آموزشی هم که توی سایت لایو زیلا گذاشتن اشاره ای به این موضوع نکردن.

آخرین ویرایش:

vahab00

Member
باز هم سلام
بله اين مراحل دانلود براي نصب فريم ورك هستش
يا بايد خودتون نرم افزار فريم ورك 3 به بالا را نصب كنيد روي سيستمتون يا اجازه بديد برنامه فريم ورك رو دانلود كنه
تو فيلم آموزشي سايت لايو زيلا فرض بر اين است كه تمامي پكيج هاي مورد نياز بر روي سيستم شما نصب شده است
موفق و سربلند باشيد

يا حق

phpweb

Active Member
باز هم سلام
بله اين مراحل دانلود براي نصب فريم ورك هستش
يا بايد خودتون نرم افزار فريم ورك 3 به بالا را نصب كنيد روي سيستمتون يا اجازه بديد برنامه فريم ورك رو دانلود كنه
تو فيلم آموزشي سايت لايو زيلا فرض بر اين است كه تمامي پكيج هاي مورد نياز بر روي سيستم شما نصب شده است
موفق و سربلند باشيد

يا حق

آقا الان نصبش کردمو دارم ازش استفاده می کنم. مرسی بخاطر راهنمایتون.

می خوام بدونم که چطور می تونم تنظیماتی انجام بدم که مدیران سایت بتونن با هم در تماس باشن و چت کنن؟

مشکل لایو زیلا اینه که باید یه نرم افزار روی سیستم نصب کرد و اگه مدیر سایت این نرم افزار رو نصب نکنه، نمی تونه چت کنه، آیا این امکان وجود نداره که همه چیز رو تحت وب انجام داد و نیازی به نصب نرم افزار روی سیستم عامل وجود نداشته باشه؟

vahab00

Member
اين امكان وجود نداره دوست خوبم
اسكريپت هاي تحت وب ديگري هستند اما لايو زيلا رو نديدم تحت وب باشه
شما يه سرچي تو نت كنيد شايد بشه تحت نت هم استفاده كرد
يعني چطور مديران باهم چت كنند ؟
مديران تنها امكان چت با بازديدكنندگان را دارند
موفق و سربلند باشيد

يا حق

phpweb

Active Member
اين امكان وجود نداره دوست خوبم
اسكريپت هاي تحت وب ديگري هستند اما لايو زيلا رو نديدم تحت وب باشه
شما يه سرچي تو نت كنيد شايد بشه تحت نت هم استفاده كرد
يعني چطور مديران باهم چت كنند ؟
مديران تنها امكان چت با بازديدكنندگان را دارند
موفق و سربلند باشيد

يا حق
لایو زیلا برای یه کاربر عادی خیلی پیچیده هست. انگلیسی هم هست و دیگه بد تر.

اگه یه اسکریپتی مثل سیستم چت آنلاین یاخو پیدا بشه خیلی مناسب تر هست تا استفاده از لایو زییلا.

اگر نبود باید خودم بنویسم.

شما چنین اسکریپتی برای چت آنلاین سراغ ندارید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا