Fa گرفتن mp3 tag و version info, file type

blue_rays

Member
سلام خدمت دوستان

بعد از يه غيبت طولاني و دوري از ام ام بي دوباره برگشتم! و خيلي خوشحالم كه دوستان بازم مثل قبل فعال هستن.

3 سوال داشتم:

1- قبلآ چنتا پلاگين بود كه tag فايل هاي mp3 رو برگشت ميداد و ميشد تغيير داد. منم دارم چند تاشو البته خود ام ام هم زمان پخش ميتونه اين مقادير رو بده ولي من ميخام بدون پخش آهنگ و سريع از يك ليست آهنگ اين مقادير رو بگيرم.

ميخواستم آخرين ورژن يكي از پلاگين هاي سبك و سريعي كه براي اين كار هست معرفي كنيد.:)

2- سوال دومم اينه كه آيا پلاگين يا ترفندي هست كه بتونه از يك فايل exe بعضي از version information هارو برگشت بده؟:neutral:
مقاديري مثل Product Name و Product version و شركت سازنده و ....

3- پلاگيني براي تشخيص نوع فايل وجود داره؟ يعني فايل رو آناليز كنه نوعش رو بگه. من خودم يه برنامه نوشته بودم كه چند خط اول فايل رو آنايز ميكرد و نوع فايل رو تشخيص ميداد مثلآ MZ براي فايل هاي Exe
ولي در مورد فايل هاي سنگين قفل ميكرد.:shock:

ميخواستم ببينم چنين پلاگين يا برنامه كمكي هست يا نه؟ يادمه يه PE sniffer براي تشخيص پكر بود ولي فقط براي امضاي فايل هاي dll و exe بود.

ممنون:rose:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
1- قبلآ چنتا پلاگين بود كه tag فايل هاي mp3 رو برگشت ميداد و ميشد تغيير داد. منم دارم چند تاشو البته خود ام ام هم زمان پخش ميتونه اين مقادير رو بده ولي من ميخام بدون پخش آهنگ و سريع از يك ليست آهنگ اين مقادير رو بگيرم.

ميخواستم آخرين ورژن يكي از پلاگين هاي سبك و سريعي كه براي اين كار هست معرفي كنيد.:)
من پلاگین MediaBox رو بخاطر دارم فقط، براتون پیوستش کردم MediaBoxPlugIn.ziphttp://forum.majidonline.com/attachment.php?attachmentid=61313&stc=1&d=1308133424
2- سوال دومم اينه كه آيا پلاگين يا ترفندي هست كه بتونه از يك فايل exe بعضي از version information هارو برگشت بده؟:neutral:
مقاديري مثل Product Name و Product version و شركت سازنده و ....
یه پلاگین سبک برای اینکار پیوست کردم، گرچه فکر کنم پلاگین MFilesAndFolders هم توانایی انجام اینکار رو داره. file_version.zip

برای سوال سومتون هم فکر کنم پلاگین DetectExt بتونه بهتون کمک کنه: پلاگین DetectExt

پیوست ها

• MediaBoxPlugIn.zip
    868.5 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • file_version.zip
    2.7 کیلوبایت · بازدیدها: 7

blue_rays

Member
ممنون از راهنماييتون. خيلي كمكم كرد.

ولي Media Box يكي از پلاگين هايي هست كه خيلي سنگين و بد قلقه و من هميشه باهاش مشكل داشتم. با پلاگيني كه جناب m javad معرفي كردن كار مينم يا دنبال پلاگين ديگه مي گردم

DetectExt هم چند نوع محدود از پسوند هارو پشتيباني ميكنه. برنامه اي كه بدون پلاگين نوشته بودم از اين بيشتر ساپورت مي كرد:green:

تشكر مجدد:rose:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا