تغییرات فایل 1 گرفتن خروجی و پخش آن بر روی تلوزیون نوسط usb

jakub

New Member
با سلام

من با نرم افزار Adobe After Effect CS5 کار میکنم
یه فیلم کوتاه ساختم ولی وقتی میخوام خروجی بگیرم هم حجمش خیلی زیاده هم اینکه میخوام فرمت طوری باشه که وقتی داخل USB کپی میکنم به TV که وصل میکنم اجرا کنه
من بیشتر فرمت هارو امتحان کردم ولی وقتی به TV وصل میکنم اجرا نمیکنه
اررور میده که
کدینگ ویدیو پشتییاتی نمیشود

کسی هست بتونه کمک کنه ؟

ببنید دوست عزیز من وقتی خروجی میگیرم با flv
بعد میارم با نرم افزار Wondershare Video Converter Ultimate کانورت میگیرم با فرمت ای وی ای ، بعدش میریزم تو فلش ، قشنگ تو تی وی پخش میکنه
اگه دیدین که پخش نکرد مجددا به فرمت های (دبلیو ای وی) و ( ای وی ای ) و ( ام پی فور ) کانورت بگیرید ، غریب به یقیین درست میشه
یاعلی

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
ببین عزیز دل من با همون خروجی Mov افتر میبرم رو TV Snart پخش میکنم

فقط دقت کن بیت ریت کار اگه خیلی باشه پخش نمیشه که در این صورت میتونی به بار با پریمیر یا ادیوس خروجی بگیری بعد دیگه حل میشه

ولی بهترین راه پاینن آوردن بیت ریت هست چون در هر بار کانورت بخشی از ماهیت فیلم هر چند نامحسوس اما از بین میره

jakub

New Member
معمولا بیت ریت باید رو چند باشه ؟

بعد اینکه حجمش خیلی بالاس

45 ثانیه فیلم شده 4g

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
بزار رو Quick time بعد هم کدک ر, بزار رو Png بعد میتونی Limit کنی بیت ریت رو بزار 10000 مثلا (البته به گفته خود اندرو بهترین گزینه Quick time - Photo jpg هستش که هم حجم مناسبی میده هم کیفیت بسیار بالای داره اما تو این حالت نمیتونی بیت ریت رو محدود کنی)

اینطوری با خروجی مستقیم از افتر تو TV های Lg - Samsung پخش میشه راحت اما اگه به فایلتم دسترسی نداری برای رندر دوباره همون فایل رو که داری و میگی 4 گیگ شده ببر تو ادیس یا پریمیر دوبار ازش خروجی بگیر حل میشه

آخرین ویرایش:

jakub

New Member
من فریم ریت composition رو هم تا 10 پایین آوردم رزولوشن هم رو 1080 گذاشتم خروجی هم AVI گرفتم اما باز به tv وصل میکنم میگه کدینگ ویدیو پشتیبانی نمیشود

jakub

New Member
ممنون مشکلم حل شد من 2 تا مشکل دیگه دارم یک اینکه یه اسلاید شو دارم که 50 ثانیس و تا ثانیه 40 بیشتر رندر نمیکنه ؟؟ و یکی هم تایپ فارسی

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
شاید شما موقع انتخاب اول تا اخر کامپ اشتباه میکنید اول کامپوزیشن b بزنید آخر ثانیه 50 هم n بزنید اینطوری تمامشو انتخاب میکنید

اگه مشکل از این نیست باید ببینید درایو c شما فضای خالیش کم نشده باشه و همچنین درایوی که روش دارید فایل رو رندر میگیرید

اگه باز هم نشد نوع فرمت خروجیتون رو عوض کنید

jakub

New Member
سهیل جان دمت گم این مشکل رندر حل شد این تنظیمات که میگی بزارم رو quicktime و کدینگ رو png از کجا باید تنظیم کنم ؟

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
از اینجا

با این تنظیمات میتونی خروجی آلفا بگیری

پیوست ها

• Alpha Render.jpg
    Alpha Render.jpg
    77.2 کیلوبایت · بازدیدها: 14

جدیدترین ارسال ها

بالا