گالری نمونه های صفحه آرائی

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
اميدوارم ادامه پيدا كنه
من براي يه مجله كودك ايده مي خوام
راستي تو سايت زير صفحه اول بعضي از مجلاتش با فرمت PDF‌قرار دادن شايد به دردتون بخوره
http://itf.org.ir/

موفق باشيد
مهدي

همیلا

New Member
در مورد صفحه آرایی در In Design من چیزی بلد نیستم خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید

aminaee

Member
بپرسید

سلام
کسی اینجا با پابلیشر کار میکنه؟
سبز باشید
گلنار
من یه مدت کوتاه پابیشر کار کردم.سوالی باشه در خدمتم.معمولا به یاهو مسنجر سرمیزنم.amin_aminaee

نویسنده همیلا:
در مورد صفحه آرایی در In Design من چیزی بلد نیستم خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید
خب شما قراره با این نرم افزار چه کاری انجام بدید؟ ایندیزاین یه نرم افزار فوق العاده قوی در زمینه صفحه آرایی هست که آخرین نسخه اون cs4 me هست که به طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی میکنه.
شما برای یاد گیری اون میتونید از محصولات آموزشی شرکت پارسیان افزار استفاده کنید.اما هیچ چیز مثل کار عملی و ور رفتن با نرم افزار نمیتونه به شما کمک کنه. سوالی باشه در خدمتم.

آخرین ویرایش:

همیلا

New Member
من ویراستاری و صفحه آرایی یک کتاب را برعهده گرفته ام که البته تایپ این متن در word انجام شده می خواستم راهنماییم کنید که چگونه این کار را انجام دهم البته باید بگویم که من اصلاً تا بحال با برنامه Indesign کار نکرده ام. در ضمن خود این برنامه را ندارم آیا می شود آن را از جایی download کرد یا خیر؟ اگر می شود از چه سایتی؟

همیلا

New Member
لطفاً مرا کمک کنید. برای طرح روی جلد کتاب از چه نرم افزاری می توان استفاده کرد که بهتر باشد؟ برای دیدن نمونه هایی از طرحهای روی جلد کتابهای علمی به چه سایتی می توان مراجعه نمود؟ از کمک و یاری شما ممنون هستم.

aminaee

Member
جواب همیلا:
بهتر هرچه زودتر کار رو شروع کنید.یا اینکه کار رو به یه نفر اینکاره بسپرید.

چون اینجا گالری کارهای صفحه آراییه و جای این بحثا نیست بهتره یه تاپیک جدید ایجاد کنید.یا بحث رو در اینجا دنبال کنیم:
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=73837&page=15

/دانلود ایندیزاین
برنامه ایندیزاین رو بهتره از بازار بخرید(چون حجمش حدود 500 مگابایته). به هر حال برای دانلود هم میتونید در گوگل جستجو کنید.
در بازار میتونید چیزی به اسم adobe suite بخرید که شامل indesign , illustrator , photoshop , font ,incopy ,.... میشه.
//طراحی جلد
برای طراحی جلد میتونید از ایندیزاین یا فوتوشاپ استفاده کنید.البته خیلی از دوستان به صورت ترکیبی از چند نرم افزار برای این کار استفاده میکنند.
///نمونه طراحی جلد
دقیقا نمیدونم.میتونید مجله و کتابهای علمی رو بخرید و ببینید و این کار بسیار بسیار مفیده.اما اگه منظورتون فایل طراحی هست باید بگم نمیدونم و پیدا کردنش کمی سخته. در انجمنهایسایتهای مختلف بگردید.به انجمن های سایت پی سی ورلد سری بزنید.
///مسنجر
من در ورود به این سایت و سایت p30world جدیدا مشکل دارم.ممکنه نتونم لاگین کنم.اگه لازم بود به آی دیم آف بفرستید:amin_aminaee

آخرین ویرایش:

alireza-sh71

New Member
سلام

به نظرم کار خوبیه که بچه هایی که صفحه بندی انجام میدن نمونه کارهاشون رو بزارن اینجا تا بقیه هم نظر بدن و هم ایده بگیرن و مشکلاتشون رو رفع کنن.

خوب اینم چند صفحه از مجله قرآنی بصائر ، این اولین کار من برای صفحه بندی بود و خودم شک داشتم که قبول کنم یا نه یعنی نمیدونستم که از پسش بر میام یا نه چون تا اون موقع دستم به ایندیزاین نخورده بود و این هم یک کاری بود که خیلی زود میخواستن ببندنش.

به هر حال قبول کردم و نتیجش این بود ،به نظر خودم زیاد حرفه ای نیست ولی برای اولین بار بد نبود.

مشخصات:

برنامه ها: کرل - فتوشاپ - ایندیزاین - ایل
سایز: A4
رنگ: 2 رنگ ( زرد y- مشکی k )خ
تعداد صفحه:40

آقا سلام من هم براي يک موسسه مذهبي نشريه مي زنم البته في سبيل الله
اگر ميشه سورس فايلت رو براي من ايميل کن.

tichismor

Member
سلام به همه دوستان
من هم یک کار انجام دادم که نشریه دانشگاهییه
جلدش رنگی بقیش هم سیاه و سفید
با کورل زدم
اینم چند نمونه

2affdba111ea4fe5dd1c136171b8c7bc.jpg

9032a87138e677c9ff8b9c4e0aa070f6.jpg

8b644e6425f31ca3977de285c2e9103a.jpg

آخرین ویرایش:

Legend

Member
دوست گرامی شما نرم افزار مورد نظر خود را تعیین کنید تا بگویم چگونه ...
با چه نرم افزاری تمایل به طراحی دارید ؟

در ضمن جارستا می بایست برای طرح سئوال در بخش مربوطه یک مبحث جدید ایجاد نمایید تا به نتیجه مطلوبتری برسید ..

چگونه مي توان صفحات را شماره گذاري كرد ؟

با سلام
مي خواستم بدونم اگر بخواهم نمونه كار چاپي داشته باشم ولي از هر كدام چند عدد به عنوان نمونه ( كارت ويزيت، پوستر و ... ) چاپ كنم چگونه بايد اين كار را انجام داد . زيرا كارت ويزيت معمولا زير 1000 عدد چاپ نمي كنند؟

tichismor

Member
با سلام
مي خواستم بدونم اگر بخواهم نمونه كار چاپي داشته باشم ولي از هر كدام چند عدد به عنوان نمونه ( كارت ويزيت، پوستر و ... ) چاپ كنم چگونه بايد اين كار را انجام داد . زيرا كارت ويزيت معمولا زير 1000 عدد چاپ نمي كنند؟

اگه چاپگر توی خونه داری بهترین روش و ارزون ترین روش
اگر که نه می تونی به جای چاپخونه بری به دفاتر فنی یا مغازه های چاپ دیجیتال
البته توقع نداشته باش که کارت ویزیت رو روی سلفون یا کتون بزنن نهایت روی کوتد بزنن
ولی پوستر رو می تونی روی گلاسه سنگین بزنی a4 نهایت بشه 500 تومان

Legend

Member
دوست عزيز ..
چيزي كه شما ميگيد واقعا به صرفه نيست و همچنين با هم جور هم نيست ...
مثلا جنش يك كاتالوگ يا بروشور با كارت ويزيت و ... خيلي متفاوت هست ...
چاپ خانه فكر نمي كنم چنين كاري رو انجام بده اما به دفاتر تبليغاتي سري بزنيد ..
شايد بتونند بيشتر كمكتون كنند ..
البته با توجه با گفته دوست عزيز با چاپگر خانگي تا حدودي مي توانيد كار كنيد اما يك كار حرفه اي قطعا نيازمند يك چاپ حرفه اي است ..
شاد باشيد ...

مائده2020

New Member
صفحه آرايي

يكسري از كارهاي صفحه آرايي بسيار قوي از تمام هنرمنداي دنيا ميخواهم:paint:

samira_f81

New Member
help

ممنون از لطفتون

مشرقی جان نظر لطفتون هست.
خودم که فکر نمیکردم که زیاد خوب شده باشه و کسی خوشش بیاد.

بله مهدی جان مال دارالقرآن الکریم هست.
ااین اولین شمارش بود که 2 رنگ کار کرده بودن ،من شماره 3 و 4 رو دیدم ولی شماره یک رو ندیدم اگر نمونش رو داری لطف کن و بزار تا ما هم فیض ببریم.

خلوتیش هم به خاطر این بود که وقت هیچ کار اضافی رو نداشتیم این کار با تمام دنگ و فنگ تایپ و غلط گیری و ویراستاری و صفحه بندی و طراحی جلد و ... فقط 4 روز شبانه روزی طول کشید.

الان جلد هاش دم دستم نیست ولی حتما میزارم.

سلام به همگی
خسته نباشید.من به تازگی وارد انجمن شدم و شدیدا نیاز به مباحث آموزشی در مورد ایندیزاین دارم اما تمام پستهای سما مربوط به 2 یا 3 سال پیش هست و دیگه قابل دانلود شدن نیست اگه میشه خواهشا برای من حتی شده مطالب در مورد ایندیزاین رو به صورت pdf به ایمیلم بفرستید واقعا ممنون میشم.با تشکر سمیرا
[email protected]

seghanoon

New Member
سلام

اگر ما با استفاده از اصول طراحي كاري را صفحه آرايي كنيم متفاوت با اصول صفحه آرايي مي شود

آيا اصول طراحي مثلا ايجاد حركت توسط رنگ و طرح در يك طراحي براي ميل نگاه به سوي جهت اصلي يا موضوع اصلي در طراحي مي تواند با نحوه و استاندارد صفحه آرايي متفاوت باشد؟
آگر تفاوتي در اين موارد است
اصول طراحي را با اصول صفحه ارايي بيان كنيد
آيا در صفحه ارايي نوشته هاي شعاري و تبليغي جايگاهي بعد از اسم و مورئ اصلي دارد ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا