کی میدونه این کار با چه برنامه ای ساخته شده(تروخدا کوتاهی نکید)

unknown_i3oy

Well-Known Member
Boujou + Cinema 4D + After Effects

فرقی نداره شما با خود 3Dsmax و After Effects و پلاگین Camera Tracker هم میتونید انجام بدین
یکی از کارهای ساده و پیش پا افتادس ....

arash-marami

New Member
boujou + cinema 4d + after effects

فرقی نداره شما با خود 3dsmax و after effects و پلاگین camera tracker هم میتونید انجام بدین

مرسی دوست گلم

راستش من تازه با افتر افکت اشنا شدم میخواستم بپرسم که این برنامه به درد کلیپ های عروسی میخوره؟

کلیپ های پارک و اتلیه؟؟؟؟

واقعا از لطفت ممنونم

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
ورودتون رو از طرف خودم و همه کابر ها تبریک عرض میکنم:rose:
بله سهیل جان کاربر همین سایت هستند،بهتر از خودتون هم نباشند انسان بسیار شریف و با اخلاقی هستند:پاچه خواری سهیل
این که چه مدت طول میکشه بستگی به خودتون و درکتون از این مباحث داره
اینکه طوطی وار یه تکنیک را یاد بگیرید اصلا کمک نمیکنه بهتون
به نظرم از آموزش های پایه شروع کنید و پله به پله پیش برید و توی آموزش دیدن اصلا عجله نکنید

arash-marami

New Member
ورودتون رو از طرف خودم و همه کابر ها تبریک عرض میکنم:rose:
بله سهیل جان کاربر همین سایت هستند،بهتر از خودتون هم نباشند انسان بسیار شریف و با اخلاقی هستند:پاچه خواری سهیل
این که چه مدت طول میکشه بستگی به خودتون و درکتون از این مباحث داره
اینکه طوطی وار یه تکنیک را یاد بگیرید اصلا کمک نمیکنه بهتون
به نظرم از آموزش های پایه شروع کنید و پله به پله پیش برید و توی آموزش دیدن اصلا عجله نکنید

خیلی ممنون شما لطف دارید

خب شما که تجربه شو دارید میشه راهنماییم کنید از پایه یعنی از کجا؟؟؟

مثلا من که میخوام این برنامه رو یاد بگیرم اول باید چیکار کنم؟؟؟ رو چه چبزایی کار کنم؟؟؟

من در حال حاظر با primier و swish max کار میکنم

اگه راهنماییم کنید لطف بزرگی در حقم کردید

ممنون

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام دوستان اینجا چه خبره :rose:

امیدوارم حال همتون خوب باشه ببخشید من این فایل رو جای دیگه آپ نکردم چجوری کارش به جاهای دیگه رسیده

:-?

محمد جان بابا خودت که میدونی ما مخلص شما هستیم از این حرفا نزن بچه ها فکر میکنن چه خبره

آخرین ویرایش:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
و اما دوست عزیز arash-marami

همونطوری که اشاره شد این کار با نرم افزار های بوجو برای ترکینگ فوتیج سینما 4d برای ساخت لوگو و مچ کردن پوینت های بدست آمده از بوجو با صحنه و در نهایت افتر افکت برای قرار دادن لایه آلفا و اصلاح رنگ و . ... و کامپوزیت نهایی در ضمن دوستانی که باید خودشون میدونن مه این یه تست بوده و رو کامپزیتش اصلا کار نشه فقط هدف مچ موینگ بوده

Boujou + Cinema 4D + After Effects

فرقی نداره شما با خود 3Dsmax و After Effects و پلاگین Camera Tracker هم میتونید انجام بدین

در ضمن دوست عزیز فکر نمیکنم به اون راحتی هم که شما میگی بوده باشه پلاگین Camera Tracker در مقابل نرم افزار بوجو یا PFtrack که اسباب بازیه اصلا قابل مقایسه نیست تو نماهای تراولینگ ساده Camera tracker هی خوبه اما برای Match moving نچ

آخرین ویرایش:

arash-marami

New Member
خیلی ممنون از همه شما دوستای گل و با معرفت

دوستان من برای اینکه از پایه افتر افکت رو یاد بگیرم امروز اموزش جامع افتر افکت رو گرفتم

خیلی اموزش خوبیه از امپورت کردن فایل اموزش میده تا کار با پلاگین ها و پروژه های اماده (فارسی هم هست)

به نظرتون اگه من این اموزش رو خوب گوش بدم وتمرین هم داشته باشم خوبه ؟؟؟؟ یعنی به درد میخوره؟؟؟

بازم ممنون که وقت گذاشتید و راهنماییم کردید

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز زود اقدام نکن به کار زدن اول فقط سعی کن درک کنی

نه اینکه 2 روزه یخوای یه پروژه رو تموم کنی بهتره بدونی مسایل پایه ایی رو بعد خیلی بهتر هست
من که زیاد به آموزش های فارسی اعتقادی ندارم

مگر اینکه درست و درمون باشه مثل آموزش طناب Mooli63 عزیز

Simin Secret

Active Member
به به به یه کاربر دیگه که به جمع افترافکتی های مجید آنلاین اضافه شد

خوش اومدی داش

در رابطه با اینکه میخواید یادبگیری باید حداقل 2 تا 3 سال تمرین مداوم داشته باشی

بسیاری از دوستان هستند تا نام یه نرم افزار جدید رو میشنود میرن میخرن یا دانلودش میکنند اما بعد از چند روز میزارنش کنار اینجوری فایده ای نداره شده من افتر رو به چند نفر مختصص جلوه های ویژه نشون دادم که با دیدن منوهای افتر سرشون برگشته!!!

پس فقط تمرین مداوم + پیکج های چهارگانه افترافکت که همه جا پیدا میشه و 100 درصد آموزشهای اندرو

به امید موفقیت شما

جدیدترین ارسال ها

بالا