کپی کردن سی دی لینوکس؟؟؟

dark-man

Member
با سلام به همه برو بچه های گل سایت ....
دوستان من سی دی های لینوکس رد هت دستمه می خواهم از روش رایت کنم ولی شنیدم اگر از روی سی دی لینوکس رایت کنیم خراب می شود و بعضی فایل هایش مشکل پیدا می کنند ..می خواستم بدونم این مطلب صحت داره یا نه ؟؟؟؟؟ و اگر صح داره چه طوری رایتش کنم که مشکلی پیش نیادش ...

Ali_ix

Well-Known Member
رایتشم مشکلی نداره ... بدون ایمیج گرفتن !

حداقل برای من تا به حال مشکلی نبوده.

خارج از موضوع : چه بخش ساکتیه لینوکس اینجا ! :(

iman_ebru

Active Member
آف تاپیک: علی جان موقع تبدیل انجمن از phpBB به VB عزیز کل این انجمن تبدیل نشده و متاسفانه همه بحثای انجمن لینوکس سه ساله (البته انجمن لینوکس بعدا درست شد) در انجمن قبلی باقی مونده.

دوست داری بهشون دسترسی داشته باشی؟ مقالات جالبی وجود داره.

دارم فکر میکنم اگه بشه و به ID تاپیک ها گیری نده با مجید اونا رو برگردونم. واقعا بحثای جالبی در اون قسمت هست.

Ali_ix

Well-Known Member
iman_ebru گفت:
آف تاپیک: علی جان موقع تبدیل انجمن از phpBB به VB عزیز کل این انجمن تبدیل نشده و متاسفانه همه بحثای انجمن لینوکس سه ساله (البته انجمن لینوکس بعدا درست شد) در انجمن قبلی باقی مونده.

دوست داری بهشون دسترسی داشته باشی؟ مقالات جالبی وجود داره.

دارم فکر میکنم اگه بشه و به ID تاپیک ها گیری نده با مجید اونا رو برگردونم. واقعا بحثای جالبی در اون قسمت هست.
قطعا مطالب مفیدی هستند....

حداقل برای امثالمن که تازه داریم با لینوکس کار میکنیم و میوایم مهاجرت کنیم خوبه :)

Parham

Well-Known Member
در بعضی‌ از نسخه های لینوکس این مشکل ایجاد می‌شه و بهترین راه استفاده از Image هستش ... ضرری نداره به هر حال ...
پ.ن : ایمان فکر می‌کنم اگر مقالات این قسمت هم برگرده و بشه بهشون دسترسی‌ داشته باشیم چه برای من چه سایر دوستان می‌تونه مفید باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا