کوچه ای خیس از عشق - تیم بلوط - سعید رضایی و پژمان شریفی راد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
ادامه Sketch

سلام به همه دوستان .
ممنون بابت نظراتون . چشم به زودی کم کم مدل ها رو هم می ذاریم .
اما ادامه .

پیوست ها

• x04.jpg
    x04.jpg
    55.1 کیلوبایت · بازدیدها: 36
  • x05.jpg
    x05.jpg
    62 کیلوبایت · بازدیدها: 39

maya_22

Well-Known Member
چه کار با حالی بشه این خیلی خوشم اومد خیلی فانه :wink:
اون لگده که که به مرغابی یا اردکه داره میزنه خیلی جالب شده :lol:ومنتظر شروع مدلینگ هستم
فضای کارتم میتونی خیلی خوب در بیاری.
ادامه بده حتما جز نفرات برتری :rose:

سلام

با این کارها احساس میکنم به من و دوستم کوکو ... اعلان جنگ دادید!
خدا زودتر هدایتتون کنه.
امان از بچه های شر!

حالت ها جالبه. دوست ندارم این بچه ها رو اما حالا که شما بودین امیدوارم حداقل حالا متنبه شده باشید...
راستی نمیدونم چه جور دارین اجرا میکنین اما یه نیروی مثبت و مخالف این بار منفی رو هم حتما تو کار دارین دیگه... بچه ها که همش شر نیستن! پس من چی بودم!
...
من هم منتظر آدم خوبای کارتونم!

یا زهرا

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خوبی؟؟ پژمان ......... تو اینقدر بچه بودی بدجنس بودی؟؟؟؟؟؟؟
خیلی باحال میشه.واقعا با ایدت خنده رو روی لبامون آوردی

سلام

کوچه فعلا که خشکه؟!
امیدوارم سرتون خلوت شه کارتونو سروقت برسونین. اگه وسیع هست سریالیش کنین و تا یجای مختصرتری نهاییش رو برسونین.

یا زهرا

چه خبر سنجابا !
مسابقه رو بی روغن نکنید
با ساخت یک کاراکتر هم که شده در این رقابت کوچک هیجان ایجاد کنید...

یا علی

::reza::

کاربر VIP
چه خبر سنجابا !
مسابقه رو بی روغن نکنید
با ساخت یک کاراکتر هم که شده در این رقابت کوچک هیجان ایجاد کنید...

یا علی

خیالت تخت باشه .این پژمان و دوستش یه لحظش هم بیکار ننشسته. مطمئن باش کار خیلی خوبی رو ارائه میدن.

*farshid*

کاربر VIP
از وجنات این تاپیک چنین بر میاد که بلوطیان انصراف دادن
شاید هم در خفا کار میکنن و میخوان سورپرایز شه ... اگه اینجوریه باید بگم که اصلا کار حرفه ای نیست که مخاطب رو تو تاریکی قرار بدین

کاش کسایی که انصراف دادن یه پست بزنن و اعلام کنن تا اینقدر وقت بچه ها بیخودی تلف نشه

Sherlock_Holmes

Active Member
بلوط هاي عزيز كار يواشكي نداريما! كو كارهاتون پس؟
توي اكثر تاپيكهاي فعال گفتم اينجا هم ميگم، مسابقه تا 5 خرداد تميد شد..
فرصت رو از دست نديد و اگر روند كارتون ادامه داره هنوز از مراحل كار عكس بذاريد..

خيلي منتظريم!

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همگی

با عرض شرمندگی به دلایل کاری من و سعید کلاً انصراف میدیم . بازم عذرخواهی میکنیم ولی واقعاً سرمون شلوغ هست . چند وقتی هست که به هیچ قسمتی نمیتونیم برسیم .
ایشالا کارامون که ردیف شد بازم در خدمت دوستان خواهیم بود .

همگی موفق باشید :rose:

::reza::

کاربر VIP
سلام

راستش مدتها پیش یعنی روزهای اولی که من وارد این سایت شدم مسابقه ای برگزار شد به اسم (مسابقه هفتگی) . شاید باورتون نشه اون موقع من واقعا از سه بعدی چیزی نمیدونستم. چون علاقه خیلی زیاد به یادگیریش داشتم همون مسابقه باعث شد من دنبالش برم و چیزایی یاد بگیرم.
موضوع اول مسابقمون هدست بود (آره میدونم یادش بخیر:sad:) اون هفته شرکت کننده ها فقط 3 نفر بودند. که بعد از اون هفته تعداد شرکت کنندها زیاد شدند.
برام خیلی جالب شده بود و چون حس رقابت رو برای همه ایجاد میکرد باعث میشد که من سعی خودمو برای مسابقه بکنم و چیزایی هم که بلد نبودمو یاد بگیرم.
تا اینکه مدلها رفته رفته پیرشرفته تر شدن. خیلیهایی که تو مسابقه شرکت نکردند و ادعای سادگی این مسابقه رو میکردند شاهد بودند که حتی موضوعات پیشرفته تری رو هم برای مسابقه اعلام شد. بله موضوعاتی مثل هلی کوپتر ، موتور ، دوچرخه و ... که اون موضوع رو باید ظرف کمتر از یک هفته ساخته میشد. (چون تقریبا 2 روز از هر هفته برای اعلام نتیجه و مشخص شدن موضوع استفاده میشد).

خوب حالا میپرسید چرا حرفها رو اینجا زدم. ببینید بعضی از کارایی که تو مسابقه هفتگی ارائه شد خیلی خوب و خاص بود از جمله کار Baloot3d . با اینکه منم خودم شرکت کننده بودم ولی خیلی برام جالب بود که ببینم باز این پژمان چی میخواد رو کنه، درصد خیلی زیادی که باعث میشد من تو کارم پیشرفت کنم. دیدن همین کارهای ارائه شده بود.

این دوره مسابقه خیلی خوشحالم کرد چون هم گروه Baloot3d شرکت کردن و هم گروههای خیلی خوب دیگه.
اما امروز میبینم گروهی که خیلی دوست داشتم کارشون رو ببینم انصراف دادن. :sad: حس میکنم اون همه سعی تلاشم برای مدلسازی بیهوده بوده. زمان و وقتی رو که واقعا من برای کار مدلسازی گذاشتم همش ...:sad:
اما ایرادی نداره چون گروههای خیلی خوب دیگه هم هستند که کاراشون رو هنوز ندیدم. و دوستان خیلی خوبی رو که تو این مسابقه پیداشون کردم. اینها همشون باعث میشه که من دوباره بخوام کارای بهتری رو ارائه کنم.

امیدوارم همگی تو زندگی موفق باشند

سلام سنجابها.
هنوز تا زمستون میتونین خیلی بلوط جمع کنین. فصل یخبندون هم که خیلی مونده برسه
من هم از اغراق خوشم میاد!:)
خب ببینم رضا تونست تکونتون بده یا نه؟:rose:
یه پیشنهاد کوچولو!
به اندازه یه اسپید مدلینگ رو موضوع وقت بذارین و یه چیزکی بیاین که دل ما هم نشکنه!:cool:
میبینین این پیشکسوتی براتون هم سابقه هست و هم تعهد. میدونم که مجبورین به حرف گوش کنین. از بدجنسی هایی که خوب نتیجه میدن بعضی وقتها خوشم میاد.
منتظریم . استعفای شما وجاهت عرفی نداره!:oops:

یا علی

Farrokh

Active Member
سلام دوست عزیز
وقت مسابقه راس ساعت ۱۲ امشب به پایان می رسد
با توجه به اینکه راس همین ساعت تمامی تاپیک ها قفل می شوند و دیگر امکان ارسال آثار وجود نخواهد داشت . خواهشمندم هرچه سریع تر نسبت به ارسال اثر و یا آثار نهایی خود در پست اول اقدام کنید تا در ساعات آخر با مشکل آپلود روی سرور مواجه نشوید

بدیهیست که برگزار کنندگان مسابقه مسولیتی در مقابل قضاوت بر روی ارسال هایی که در پست اول وجود نداشته باشند به عهده نخواهند گرفت

با آرزوی کامیابی
تیم مدیریتی مجید آنلاین

(این پیغام برای تمام تاپیک های شرکت کنندگان در مسابقه ارسال شده است )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا