کمک کنید!! svchost.exe

Parham

Well-Known Member
گرچه نيازي به جواب نمي ديدم اما چون بازهم مثل چند تاپيك گذشته آقا پرهام با پيشنهاداتش دويتان را به بيراهه برده بايد به موضوعي اشاره كنم .

... نیازی به بحث در این مورد با شما نمیبینم دوست عزیز ... اینجا هرکس نظر خودشو میده ...

ولي هر كسي كه كمي در زمينه كامپيوتر فعاليت كرده باشه مي دونه كه هيچ انتي ويروسي وجود نداره كه بتونه تمام ويروسها را پيدا كنه . بنابراين اين كار دريتي نيست كه به كاربراني كه سيستمشون آلوده شده توصيه كنيم كه از يك ANTI VIRUS خاص هميشه استفاده كنند .

شما که به قول خودتون کاربر حرفه ای هستید اگر بررسی‌ کنید می‌بینید که الان 2 تا از بهترین سیستم ها برای محافظت از کامپیوتر یکی‌ Nod32 هستش و یکی‌ Kaspersky برنامه های دیگه هم هستن اما خودم و با توجه به سایت هایی‌ مثل PcWorld و C|Net و ... و خودم که الان مدت زیادی هستش که با این نرم افزار کار می‌کنم این برنامه را معرفی‌ کردم و اطمینان خاطر دارم که این برنامه در این مورد خاص مشکل این دوست عزیز را حل می‌کنه ...
در خوشبينانه ترين مقايسه اي كه من در اينترنت مشاهده كردم آنتي ويروس كاسپرسكي در حدود 240 ويروس از 256 ويروس را شناسايي كرده كه خيلي خوبه اما كامل نيست .
در ضمن در این تاپیک بحث در مورد این مشکل هستش که طبق لینکی که در بالا دادم بر اساس یکی‌ از اون 3 نوع Spywareو ویروس روی سیستم ایجاد می‌شه ...
در ساير تستهاي مشاهده شده اين ويروس ياب معمولا در محدوده 4 تا 8 ليست قرار گرفته .
در این مورد قبلا در انجمن ها تاپیک های زیادی ایجاد شده که میتونید برای ارائه نظر در این مورد به آنها مراجعه کنید ...
البته با اين سعيي كه شما از خودتون در اظهار نظر در هر زمينه اي داريد ( كه البته قابل تقديره ) اشتباهاتي از اين دست اجتناب ناپذيره .
ممنون از نظری که دارید ... اما به هر حال هرکس نظر خودشو داره و ... بگذریم ...
البته شگفت انگيزترين و دور از ذهن ترين نظرات معمولا از جانب كساني ارايه ميشه كه يا هيچ نمي دانند و يا فكر مي كنند كه همه چيز را مي دانند .

به هر حال اگر كسي در روز 1 ارسال داشته باشه و اون ارسال بتونه مشكل كس يا كه كساني را حل كنه خيلي بهتر از اونه كه 50 تا پست داشته باشه كه 10 تاش كاربرا رو به اشتباه سوق بده . ( البته اين نظر منه شايد شما بيشتر به كميت علاقه داريد . )

نظر های جالبی‌ هستش اما به هر حال بعضی‌ از این نظرات برای شما محترم هستش و سعی‌ کنید که در مورد دیگران این نظر ها را ارائه ندید شاید انتقاد پذیر نباشن ... به هر حال چون نمی‌خوام بحث از حد خودش خارج بشه ... همینجا تموم کنم بهتر هستش ...

dark-man

Member
ققنوس جان من فکر نمی کنم آقا پرهام قصدی منحرف کردن دوستان و یا همه چیز دانستن را داشته باشه ..حداقل به من یکی این ثابت شده ....من هر دفعه که پست های ایشان را می بینم تماما قصدش برای رفع مشکلات سایر دوستان است ...حتی یک بار من در یک پست غلط املایی داشتم ایشان در یک پیغام خصوصی به صورت خیلی محترمانه من را مطلع کردش ....من که خیلی این آقا پرهام را قبول دارم ...
در کل ققنوس جان فکر نکنم این جور شایسته باشه که بخواهی با یکی از اعضای فعال صحبت کنی

Parham

Well-Known Member
ممنون دوست عزیز ... که اینطور فکر میکنی‌ ... منم نخواستم که اینجوری با کسی‌ صحبت کنم اما به هر حال وقتی‌ این دوست عزیز بر میگرده میگه ... بگذریم گفتم که از بحث خارج ناشیم بهتره ...

sefr

Member
با سلام خدمت دوستان و این آقای پرهام گل ... که .اقعا دستش درد نکنه از اینکه بیدون هیچ ریا و خودنمایی ای همیشه به دوستاش کمک میکنه ... ممنون
اما این هم نظر شخصی و تجربی خودمه که به نظرم همه چیز رو از ته میگیره ... و اون هم استفاده از یک فایل بک آپه از درایو سیستم عامل که هر موقع احساس کردی سیستمت مشکلی داره و میلنگه ضپظرف سه سوت ریپیرش کنی ...
این به نظرم میاد که راه حل اساسی باشه ... فرض کنید یه روز مشکلی اومد که از دست هیچ آنتی ویروسی بر نیومد .... اون میپوقع میخوام چه خاکی بر سرم کنم ....:D

اما این مشکل در سیستم من با ویروس jeefo بوجود آمده بود که مجبور شدم سه روز سیستمم رو از نوع نصب و برنامه هاش رو باز هم بزنم ....

همین ....
باز هم تشکر از آقا پرهام ...

ghoghnuse

Member
سلام مجدد
در اينكه آقا پرهام كاربر فعاليه و مشكلات دوستان را در بسياري از موارد حل ميكنه شكي نيست . ولي در حاهايي كه اشتباه كرده يا فتوايي نادرست صادر ميكنه حاضر نيست كه قبول كنه . باز هم تكرار مي كنم كه معمولا اشتباه يا از جهل كامل ناشي ميشه يا از تصور به علم كامل . و ما همه مي دونيم كه در مشكلات سيستم هيچ وقت با قطعيت نميشه موضوعي را عنوان كرد .
آخر اينكه من به كاربر فعال فروم اسايه ادب نكردم فقط به دليل اينكه ايشون بازهم با قاطعيت به يكي از دوستان استفاده از يك نرم افزار را توصيه كرده بودند نياز به اين ديدم كه هم ايشان و هم بقيه دوستان را از اشتباه بيرون بياورم . هنوز هم ميگم استفاده از يك نرم افزار آنتي ويروس براي چك كردن سيستم آلوده اشتباهه . حالا چون اين حرف را دوست عزيز آقاي پرهام گفته مشكل بزركتره چون خيلي از كاربرها حرفهاي ايشان را چشم بسته قبول مي كنند .
پس دوست من اگر جبهه نگيري و قبول كني كه فتوا صادر كردن در مسايل مربوط به pc كار درستي نيست و به علت تعدد متغيرهاي موثر براي يك موضوع تصميم گيري و صدور يك حكم 100 % خيلي مشكل است هيچ خدشه اي به نظرات و توصيه هاي شما وارد نخواهد شد .

در پايان اگر فكر مي كردم كه انتقاد پذير نيستي مطمينا زحمت تايپ را به خودم نمي دادم .
با تشكر از همه دوستان
بدرود .

ho3in

New Member
zigorat00 گفت:
یه مدتی که این فایل svchost.exe خودبخود بالا میآد و cpu رو مشغول میکنه.
من که دیگه عاجز شدم و تنها را حل ممکنه رو که بلدم استفاده میکنم یعنی روی فایل در
task manger (ctrl+alt+del )tab process-----right click------end process
راست کلیک کرده و end process میکنم البته این کار موقتیه و بعد از دقایقی دوباره فایل بالا میاد سیستم کند میشه و روز از نو روزی از نو.......
لطفا اگه راه حل مناسب و اساسی سراغ دارید دریغ نکنید

سلام به همه
ساده ترین کار این که SVCHOST را پاک کن هیچ مشکلی پیش نمی یاد شاید سیستم پس از 80 ثانیه خاموش شود ویندوز این قابلیت رو داره که خودش خودش را ترمیم می کند
یعنی SVCHOST از نو دوباره درست می شود برای پاک کردن می توانی به شاخه %SYSTEM %3رفته و از انجا پاک کنید یا با انتی ویروس کاسپر اسکای این ویروس را پیدا کرده و با خیایل راحت DELET را بزن
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا