کمک میخوامipb

milad021

New Member
سلام بروبچه سایته خوبه مجید آنلاین:wink:
من یه IPB گرفتم که میخوام فارسیش کنم و تبلیغاتشو حذف کنم:)و میخوام قالب توپی روش بزارم:cool:
ولی من تا حالا سایت و فروم نداشتم هیچی بارم نیست :cry:
ممنون
rasti chera in majani hast:-?:D

VAHID216

مدیر بازنشسته
IPB بعد از نسخه 1.3 پولی هست . اخرین نسخه 2.2.2 هست . و تا الان تنها کسی که فایل فاری اون رو داره خودم هست که 2 ماه روش کار کردم. در مورد نصب هم بعد از آپلود فایل ها ، شما با مراحل نصب به طور خودکار مواجه می شید و اینیستالر داره. برای نصب قالب هم من تو تاپیک قالب فارسی IPB 2.2.x توضیح دادم.
قالب هم مجانی می خواید یا پولی ؟ بهتره شما IPB رو بخرید چون پولی هست و واقعا هم ارزش داره .
موفق باشید

milad021

New Member
ممنون از راهنماییتون راستی چه فرقی بین مجانی و پولی هست؟
اسمه سایته تون چیه؟
ممنون

VAHID216

مدیر بازنشسته
اون رایگان اولا که گیر نمی یاد ، اگر گیر بیاد باگ زیاد داره ، در مورد پولی بسیاری از امکانات در اون وجود داره و کلا مد های زیادی درونش وجود داره و از سیستم VB که الان خیلی تو ایران مد هست خیلی بیشتر از تکنولوژی آژاکس از اون استفاده شده .
در ضمن ما یه چند تا سایت داریم شما کارتون در چه مورد هست. اگر انجمن مجانی می خواید می تونید PHPBB یا SMF یا MYbb استفاده کنید.
موفق باشید

milad021

New Member
وحید جان من 2 تا گیر اوردم کدومشون کار باهاش آسون تره و قالب داره اگه قالبهای فارسی هم نباشه بهتر!

VAHID216

مدیر بازنشسته
آخرین نسخه یعنی 2.2 قالب زیاد داره و بهتر هم هست با همون کار کنید به علت بعضی از مشکلات امنیتی که ممکن هست براش پیش بیاد.

جدیدترین ارسال ها

بالا