کمک فروری

persiangame

New Member
مشکل اینکه من یه سیستم مدریت محتوا نصب کردم که برای هر خبر در هاست به صورت اتومایک یک فولدر درست می کنه و عکس های مربوط به خبر داخل اون می ریزه ولی حالا با تغییر سرور نمی دونم این سرور جدیده اجازه ساخت رندوم رو نمی ده و در نتیجه عکس ها اپلود نمیشه.
ولی وقتی خودم دستی یه فولدر ایجاد می کنم مشکل حل میشه.
خواهشن کمک کنید

Mozafary

Member
سلام
در صورتی که نیاز به رفع سریع مشکلات دارید بهتر نیست با پشتیبانی هاست تماس بگیرید؟
این خطا که شما با اون مواجه شدید احتمالا از دسترسی باشه اگر هاست لینوکس یا یونیکس دارید پوشه ی اصلی که دیگر پوشه ها در داحل اون ایجاد میشه رو 777 کنید و اگر ویندوز استفاده میکیند ACL مربوط به everybody یا اینترنت user رو بصورت دسترسی write تنظیم کنید.
البته در هاست لینوکس احتمال داره شما نیاز به 777 بصورت بازگشتی داشته باشید،در پلسک دسترسی بصورت بازگشتی تنظیم میشه اما در cpanel باید به مدیر سرور بگید تا براتون انجام بده
chmod -r 777 folder

persiangame

New Member
ممنون
ولی همه این کارا رو کردم مشکل حل نشد در ضمن هاست من لینوکس با پلسک

persiangame

New Member
الان رفتم تو قسمت permissionsپلسک شما هم نگاه کن
Permissions Access to control panel: Yes Domain creation: No Physical hosting management: No PHP safe mode management: No Management of shell access to server: Client cannot allow or disallow shell access Hard disk quota assignment: No Subdomains management: Yes Domain aliases management: No Log rotation management: No Anonymous FTP management: No Scheduler management: No Domain limits adjustment: No DNS zone management: No Java applications management: No Web statistics management: Yes Mailing lists management: No Spam filter management: Yes Antivirus management: Yes Allow backing up and restoring data and use: Control panel's backup files repository is not allowed FTP repository is not allowed Ability to use remote XML interface: No Hosting performance settings management: No User interface: Desktop view and standard view are shown Desktop management: Yes

OKOK

Mozafary

Member
دوست گرامی این موارد به مشکل شما مربوط نیست
به پشتیبانی هاست خود بگویید :
لطفا دسترسی پوشه‌ي x من را بصورت chmod -r 777 x تنظیم نمایید.
بجای x نام پوشه‌ای که در ان فولدرهای تصادفی ساخته میشوند را به انها بدهید.

persiangame

New Member
به هر حال ممنون من از پوشه /httpdocsبگیر تا اونجایی که به صورت رندوم باید فولدر ساخته بشه رو777 کردم ولی باز مشکل حل نشد.ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا