کمک در مورد طراحی قالب سایت html

itlor

Member
با سلام خدمت دوستان
دوستان من یه قالب با Html5 طراحی کردم که مشکلم اینه و هر کاری هم کردم درست نشد => عکسه زیر باکسی که طراحی کردم نمیره
در عکسهای که در پایین گذاشتم نشون میده که دقیقن مشکلم کجاست

اینا عکسهای اصلی قالب psd منه

attachment.php

attachment.php

واین هم از کاری که من انجام دادم که مثل اصل کاریه که در عکس بالاست نمیشه

attachment.php

attachment.php

لطفا کسی که میتونه کمکم کنه بگه چه جوری این عکس سرور رو بندازم زیر باکس طراحی شده
با تشکر

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    33.3 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • 3.jpg
    3.jpg
    95.7 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • 2.jpg
    2.jpg
    75.1 کیلوبایت · بازدیدها: 26
  • 4.jpg
    4.jpg
    173.9 کیلوبایت · بازدیدها: 26

itlor

Member
دوستان مدیر و مهندس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعاً کسی نیست کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:shock: :-? :shock: :shock: :-? :shock::shock: :-? :shock::shock: :-? :shock::shock: :-? :shock::shock: :-? :shock:

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام خدمت دوستان
دوستان من یه قالب با Html5 طراحی کردم که مشکلم اینه و هر کاری هم کردم درست نشد => عکسه زیر باکسی که طراحی کردم نمیره
در عکسهای که در پایین گذاشتم نشون میده که دقیقن مشکلم کجاست

اینا عکسهای اصلی قالب psd منه
لطفا کسی که میتونه کمکم کنه بگه چه جوری این عکس سرور رو بندازم زیر باکس طراحی شده
با تشکر

به استایل اون تصاویر مقدار z-index کمتری بدید و به باکس ها مقدار بیشتر.

Graphessional

Active Member
itlor گرامی

شما دو تا راه داری. یکی اینکه به باکس و تصویر position بدی و z-index اونها رو تنظیم کنی بطوریکه باکس روی لایه تصویر قرار بگیره. مثلاً z-index: 1 برای تصویر و z-index: 10 برای باکس. راه دوم هم اینه که کدهای تصویر رو قبل از کدهای باکس توی سند بیاری و باکس ها رو با مارجین منفی مثل پتو بکشی روی تصویر. مثلاً margin-top: -100px
راههای دیگه ای هم هست ولی اینا خیلی سریع و راحته

Graphessional

Active Member
میشه بفرمایید چرا مارجین منفی اشتباهه؟
هر موقعیتی روش خودشو طلب می کنه.
اشتباه یعنی چی اصلاً؟

Information96

New Member
دوستان مدیر و مهندس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعاً کسی نیست کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:shock: :-? :shock: :shock: :-? :shock::shock: :-? :shock::shock: :-? :shock::shock: :-? :shock::shock: :-? :shock:
سلام دوست عزیز. میتونید سایتتون رو اجرا کنید و روی اون عکسی که می خواید حذف بشه راست کلیک کرده و inspect element رو بزنید . از این راه می تونید متوجه بشید دقیقا چطور باید تغییرات و اصلاحات رو انجام بدید و اصلا مشکل از چیست.

جدیدترین ارسال ها

بالا