کمک در انتخاب دوربین مناسب

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام

من می خواستم ببینم که مشخصات دوربینی که شبکه ی ب_ی_ب_ی_30 یا دوربینی که ب ه م ن قبادی واسه ی فیلم کسیاز گربه های ایرانی خبر نداره استفاده کرده چه مشخصاتی داره و چه قیمتی دارند ؟!

Active Member
یک سوال دیگه تبلیغات بازرگانی خارجی با چه دوربین هایی معمولا گرفته میشه ؟!

حقیقتش من دنبال یک دوربین می گردم که برای ساخت فیلم کوتاه خوب باشه و با کیفیت اچ دی و بالا باشه و از طرف دیگر برای ساخت تبلیغات بازرگانی هم خوب باشه و مشکلی نداشته باشه و بشه مثلا روش کار کرد و جلوه های ویژه اضافه کرد ...
اگه همین مشخصات رو به همراه عکاسی داشته باشه که خوب میشه اگر هم نه مشکلی نداره .
و قیمتش هم حدود 1.5 باشه دیگه خیلی بشه 2 میلیون.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سونی قیمت های خوبی داره

ولی اگه میخوای فیلم بسازی کرایه کن به صرفه تر

M.After

Active Member
سلام .
دوربین به نظرم حتمآ کرایه کن . قیمتاش خیلی مناسبه واسه کرایه . ولی اگه بودجه هست با 9 تومن میشه یه ex 3 گرفت که واقعآ محشره . Z7 هم خوبه . با هر 2تاشون هم کار کردم و حرف ندارن .. اما اگه میخوای کروماکی کار کنی مدل های ارزون تر خوب هم میشه پیدا کرد

Active Member
کرایه ی دوربین چقدره ؟!

میشه اون مدل هایی که گفتی نام کاملش رو بنویسی؟!

بعد اندازه ی این دوربین ها چقدره ؟!
وضوح تصویرش چقدره ؟!

برای کروماکی چیا خوبه ؟!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
کلا یک دوربین می خوام مثل دوربین فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر نداره با اون کیفیت اگه فیلم رو دیده باشید.

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
با 1.5 -2 ملیون چیزی گیرت نمیاد
اونم hd

کرایه دوربین هم بستگی به مدلش داره
از 10000 تومن روزی گرفته تا 30000 تومن (البته اینجا )

M.After

Active Member
حداقل دوربینی که بهت پیشنهاد می کنم Sony FX1000 هست چون خود یه مئت خریدم و باهاش کار کردم و بعدش فروختمش و EX3 خریدم . حدود 3.400 هم قیمتشه . قسطی هم یه جایی بود میداد ولی خوب هم شرایطش سخت بود و هم اینکه چیزی به نام رحم و انصاف نداشتن و خیلی روش میکشیدن !

در مورد اون فیلم بهمن قبادی هم که گیر دادی بهش ظاهرآ با یه دوربین دیجیتال مخصوص سینما فیلم برداری شده . مدل SI-2K هم هست . یه لینک هم ازش گیر آوردم و اصلآ نمی دونم این دوربینه یا چیز دیگه :دی قیمتش هم قطعآ باید بالا باشه
http://www.pstechnik.de/en/digitalfilm-si2k-general.php

ولی خوب کیفیت که همش به دوربین نیست که شما فکر کنی هر چی دوربین گرونتر باشه کیفیتش بهتره . به هر جهت color correction و نورپردازی و خیلی چیزای دیگه تو کیفیت تاثیر داره .

با همین Z7 میشه یه تصاویری گرفت که حتی تصورش رو هم نمی تونی بکنی . مثلآ همین Z7 کرایش فکر کنم نهایتآآآآآآآ 30 تومن باشه در روز

آخرین ویرایش:

RezadivX

New Member
سلام . دوست عزیز با این قیمت که دادی خیلی کمه
حداقل باید 3-4 میلیون خرج دوربینت بکنی .
فقط میتونی hd1000سونی رو تهیه کنی که یه دوربینه آماتوره و بیشتر بدرد مراسمات عروسی معمولی میخوره

جدیدترین ارسال ها

بالا