کمک برای ساخت یک اتوران

HF2

Member
من می خوام مانند عکس زیر چند نرم افرار را لیست کنم و وقتی روی هر کدوم ار اونها کلیک می کنم فایل ستاپ به همراه راهنمای ان برای من نمایش داده بشه البته با کلیک روی فایل اول هلپ برنامه باز بشه و سپس مسیر اجرای برنامه به یک دکمه داده بشه که اگر خواست بوسیله اون ستاپ رو اجرا کنه اگر نخواست همون روال برای برنامه و فایل دیگه تکرار بشه دوم الینکه قابلیت سرچ رو داشته باشه مانند عکس ضمیمه بعدی :shock:

ممنون میشم از کمکتون

در ضمن با رفتن موس روی هر کدوم از نوشته ها موس مانند دست یا 1 چیز دیگه بشه

اینم یادم رفت بگم با کلیک روی هر نوشته اگر فایل مربوطه رو پیدا کر که اجرا کنه اگه پیدا نکرد مثل عکس نمونه اخطار بده که برنامه در کدام دیسک است ممنون:cry::cry::cry:

list.JPG

search (Pictures)

search2.JPG

سلام
این کاری که شما می خواهید شدنی است اما یک مقدار پیچیده توضیح دادنش سخته نمی دونم شما انتظار چه طور کمکی دارید

HF2

Member
کمکی که کار من را راه بندازه هر بخش رو با سورس برام توضیح بدین یا کل پروژه رو برام به سورس قرار بدین شرمنده البته اگر زحمتی نیست اگر هم خواستید بهم پیغام خصوصی بدید :-?

اینی که شما می خواهید یکم زمان می بره و باید از چند تا اکسترا هم استفاده کرد - فعلا واقعا گرفتاریم برنامش یکم طولانیه

Silver PC

Well-Known Member
سلام !

خوب هستید ؟!

من پیشنهاد می کنم شما اینو با mmb بسازی !
همین عکسی که گذاشتید مربوط به مجموعه mrt هستش ! درسته ؟!
که 90% با mmb هستش !
دقیقا یادم نیست یعنی !

موفق باشید !

ps2

Member
سلام !

خوب هستید ؟!

من پیشنهاد می کنم شما اینو با mmb بسازی !
همین عکسی که گذاشتید مربوط به مجموعه mrt هستش ! درسته ؟!
که 90% با mmb هستش !
دقیقا یادم نیست یعنی !

موفق باشید !

با عر ض پوزش ، لطف کنید و پاسخ مربوط به پرسش رو ارائه کنید تا مباحث بر بار بشه و هممون چیزی جدید یاد بگیریم

ببخشید اگه کمی تند رفتم و یا تند نوشتم چون پاسخ شما هیچ مشکلی رو حل نکرده عزیز دلم

ps2

Member
من می خوام مانند عکس زیر چند نرم افرار را لیست کنم و وقتی روی هر کدوم ار اونها کلیک می کنم فایل ستاپ به همراه راهنمای ان برای من نمایش داده بشه البته با کلیک روی فایل اول هلپ برنامه باز بشه و سپس مسیر اجرای برنامه به یک دکمه داده بشه که اگر خواست بوسیله اون ستاپ رو اجرا کنه اگر نخواست همون روال برای برنامه و فایل دیگه تکرار بشه دوم الینکه قابلیت سرچ رو داشته باشه مانند عکس ضمیمه بعدی :shock:

ممنون میشم از کمکتون

در ضمن با رفتن موس روی هر کدوم از نوشته ها موس مانند دست یا 1 چیز دیگه بشه

اینم یادم رفت بگم با کلیک روی هر نوشته اگر فایل مربوطه رو پیدا کر که اجرا کنه اگه پیدا نکرد مثل عکس نمونه اخطار بده که برنامه در کدام دیسک است ممنون:cry::cry::cry:

list.JPG

search (Pictures)

search2.JPG

برای تغیر حالت موس از این کد استفاده کن شکل موس رو به دست تبدیل میکنه :

on mouseEnter
cursor 254

end

on mouseLeave
cursor -1

end

برای اجرای فایل کمی مشکل داری اما این کد رو امتحان کن که با اکسترای بادی اپی ای نوشته شده :

on mouseup

baRunProgram( _player.applicationPath & "Data\Start.exe", "Normal" , false)

end

خوب یک تابع تعریف کن تا اجرای برنامه رو چک کنه و یا یک بانک کوچک اطلاعاتی با یک متغیر گلوبال بساز تا چک کنه که فایل در Cd هست یا نه بعدش اگه نبود این کد به کاربرت اعلام میکنه :

on mouseUp
alert " لطفا به دسیک شماره 2 مراجعه نمایید "
end

HF2

Member
با تشکر از Silver pc با مولتی مدیا نمی شه

چون روی ویندوز سون خراب کار می کنه
در ضمن کل اون پروژه با دایرکتور ساخته شده نه با مولتی مدیا بیلدر
بعدش هم فکر نمی کنم با بیلدر درست و حسابی از کار در بیا اگر برای شما مقدور هستش با بیلدر 1 نمونه برام بسازید ببینم تو چه سطحی میشه پیشاپش از شما متشکرم دوست گرامی

جدیدترین ارسال ها

بالا