کلیپ کوتاه - افطار تا سحر (مسابقه رایتل)

dust

Member
سلام دوستان

همونطور که میدونید رایتل یه مسابقه برگزار کرده و جایزه و لایک و ... و ... اینا ، بگو خب .

حالا من ، یعنی ما هم اومدیم یه کلیپ درست کردیم با کلی زحمت و دردسر و بی امکاناتی ، فرستادیم به میدون مسابقه .

چیزی که میمونه نظرات و مخصوصاً لایک های شماست که امتیاز کلیپ رو بالا میبره و با اینکارتون ما رو خوشجال می کنید .

آپلود شده در آپارات : http://www.aparat.com/v/kM4ic

البته کیفیت کلیپ یکم پایین هست ، آپاراته دیگه :green: ، شوخی کردم به خاطر شرایط مسابقه ایش بود که البته اگه برگزیده شد نسخه با کیفیتشو براتون همینجا آپ میکنم .

--

نرم افزار تدوین : Adobe After Effects CS4 همین . . .

دوربین : Canon eos 550D

منتظر نظرات و لایک هاتون هستم ، هستیم ، هست
:wink:

با تشکر

arash.111

Member
دمت گرم حاجی.یه 4 تا لایک با اکانتهای مختلف واست زدم! از بقیه دوستان مجید آنلاین هم خواهش میکنم لایکش کنن چون اگه برنده بشه بالاخره میتونه یه افتخاری هم واسه مجید آنلاین باشه!
ولی فیلمت چند تا اشکال داشت مثلاً اون ساعته رو اگه خودت ننوشته بودی اصلاً به چشم نمیومد یا میزانسن صحنه حساب شده نبود یا نور توی ساعتای مختلف هیچ تغییری نمی کرد و... در کل کمی گنگ بود ولی چون واسش زحمت کشیدی و البته عضو مجیدآنلاینی حقشه که لایک بشه. من خودم یه 10 تا لایک دیگه هم واسش میزنم!
امیدوارم تو کارهای بعدی بهتر عمل کنی

dust

Member
دستت درد نکنه ، خیلی خوشحالم کردی .

همونطور که گفتم ساختش خیلی با عجله بود ، هم اینکه باید سریع کلیگ رو برای نمایش میزاشتنم تا بتونه لایک جمع کنه ، هم وقت

جور کردن محیطش رو نداشتیم ، هم کم بودن امکاناتمون و هم اینکه یه کاره دیگه تو دست داشتیم نمیتونستیم اینو زیاد طولش بدیم .

اون ساعت هم با افتر گذاشتم ، ولی تو سایز یزرگ فیلم قابل مشاهده است ، ایده ی فیلم خیلی از چیزی که دیدین قوی تر بود که به خاطر

مشکلاتی که گفتم قابل پیاده سازی نبود ، اینشالله اگه برگزیده شد ، مفصل دربارش توضیح میدم .

hadinassiri75

New Member
داداش منم تو حرفه فیلمسازی تازه فعالیتمو شروع کردم!

خوشحال شدم
حتما لایک میکنم
به امید پیروزی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا