کلمات کلیدی مناسب در گوگل

seomavi

New Member
کلمات کلیدی مناسب
right-keywords-%E2%80%8E-1.jpg

کلمات کلیدی سایت را حتما مطالعه کنید قرار امروز بگیم که چگونه بهترین کلمات کلیدی مناسب پیدا کنیم تا بتوانیم هم بازدید بهتری داشته باشیم هم رتبه بهتری بگیریم بزارید اینطوری شروع کنم شاید بعضی وقتها به این فکر میکنید که چه مطلبی یا چه عنوانی برای مطلب خود انتخاب کنید که هم موفق تر باشد و هم رتبه اور تر ببینید خیلی از دوستان وقتی میبینند یک مطلبی موفق میشود سریع ان مطلب را ایجاد میکند بدون ان که بررسی کنند رقبای انها چه کسانی هستند چه مقدار این کلمه کلیدی جستجو میشود و چقدر قدرت موفقیت دارند من یک کلمه کلیدی را خیلی مد نظر داشتم و فکر میکردم بسیار جستجو میشود زیرا هزاران سایت را با این موضوع دیده بودم اما وقتی بررسی کرده شکه شدم چرا که طرز فکر من بسیار اشتباه بود.

1-کلمات کلیدی با رقابت بالا:
همه وب مستر های عزیز همیشه سعی میکنند که در کلمات کلیدی مناسب پر بازدید و محبوب و تجاری رتبه بیاورند تا هم معتبر تر باشند و هم بازدید بهتری بگیرند اما نمیداند مثلا کلمه ای مثل سئو شاید زمانی زیاد از شما را بگیرد در بعضی موارد بیشتر از چند سال ایا انتخاب این کلمه کلیدی شما را دلسرد نمیکند چقدر شما امیدوارید که رتبه میاورید یک سال دو سال پس همیشه انتخاب کلمه کلیدی پر بازدید شاید مناسب نباشد اما اگر شما سایت خود را مثلا برای خدمات سئو و آموزش سئو بهینه سازی میکردید شاید خیلی زودتر نتیجه میگرفتید اگر چه نصف ترافیک کلمه سئو را داشتید منظور من این است مثلا 3 کلمه کلیدی که با هم به اندازه یک کلمات کلیدی پربازدید جستجو میشود بسیار مناسب تر است چرا که ریسک شما برای نتیجه گرفتن نسبت به یک واژه خیلی کمتر است و از طرفی شکست در ان کلمه پر بازدید بسیار بیشتر است پس همیشه نمیتوان گفت صرف اینکه یک کلمه بسیار جستجو میشود بهتر است.

2-هدف در انتخاب کلمات کلیدی:
خیلی از دوستان هنوز هم با این روش کنار نیامده اند چرا نمی دانند دنبال واژه های تجاری هستند یا اموزشی و .. شما باید بدانید وقتی شما سایت خود را برای سئو رایگان بهینه سازی میکنید بازدید کننده دنبال یک خدمات رایگان است چرا باید این بازدید کننده به مشتری تبدیل شود این که این روش برای جلب بازدید کننده مناسب است مسئله دیگری است اما این که انتخاب کلمات کلیدی گوگل باید هدف داشته باشد بسیار مهم است اگر شما میخواهید قالب بفروش برسانید نباید سایت خود را برای قالب بهینه سازی کنید چرا که هیچ کاربری برای خرید قالب جستجو نمیکند قالب. امروز انتخاب کلمات کلیدی بسیار حیاتی است چرا که رقابت زیاد شده است و سایت های مرتبط با یک موضوع فراوان است شما باید بتوانید بازدید کننده جذب کنید.

3-تمرکز موضوعی در کلمات مناسب:
خیلی از دوستان وقتی میبینند یک مطلب بازدید بالای دارد و رقبای ضعیف سریعا شروع میکنند به نوشتن این مطلب و ارسال ان و چه اتفاقی می افتد شما یک سایت دارید با 100 مطلبی که هر کدام به موضوعی اشاره میکند چه اتفاقی می افتد وقتی سایت های دیگر در مورد این موضوع ها مطلب میگذارند شما افت میکنید چرا که بقیه هم متوجه بازدید بالای یک کلمه یا یک مطلب میشوند به خاطر همین است بعضی از دوستان میگویند ما وقتی مطلب میگذاریم صفحه اول قرار داریم اما وقتی دیگران مثل ما مطلب میگذارند بهتر رتبه میاورند و ما به صفحه دوم نزول میکنیم پس تمرکز روی موضوع بسیار مهم است چرا که سایت شما را تبدیل به یک برند سازی در یک موضوع خاص میکند.

4-کلمات کلیدی مناسب در گوگل و رقبا:
خوب خیلی از دوستان میگویند ما تمرکز موضوعی داریم از چند کلمه کلیدی که نسبتا محبوب هستند هم استفاده میکنیم مطالب ما هم عنوان های مناسبی با استفاده از کلمات کلیدی مناسب دارند ارتباط معنای برای کلمات کلیدی را هم حفظ میکنیم چرا رتبه نمی اوریم خوب بعضی مواقع انقدر رفبا سالمند و قوی هستند که توپ هم انها را تکان نمیدهد مثل اینکه شما بخواهید با سایتی که 3 سال از شما جلوتر است و در کیفیت هم مناسب است رتبه بیاورید پس عجله نکنید مهم ترین بخش بررسی رقبا است خیلی مواقع بررسی باید انقدر دقیق باشد که شما موفق شوید چرا دلیلش واضح است چون در یک موضوع 10،000 سایت رقابت میکنند و گوگل برای انتخاب در صفحه اول شاید کار سختی داشته باشد پس سعی کنید مطالب خوب و جدید تکرار میکنم جدید که تازه هستند و کمتر کشف شده است را پیدا کنید.

5-واژه های پایه در کلمات کلیدی:
در کلمات کلیدی ها ببینید شما باید چند واژه پایه داشته باشید تا بتوانید سایت خود را بهینه سازی داخلی کنید بزارید یک مثال بزنم شما وقتی جستجو میکند چیزی است که جستجوگرها رتبه دوم سایت www.whatisseo.com است این سایت تمام تمرکز خود را روی یک کلمه کلیدی گذاشته است که شاید برای ما یک مطلب محسوب شود مطلب سئو چیست این از هوشیاری سایت است بعضی مواقع یک مطلب نه یک کلمه کلیدی خیلی قوی تر است مثل سئو انقدر بازدید دارد که یک وبمستر سایت خود را برای ان بهینه میکند و خیلی زود نتیجه نمیگیرد . شاید مثلا سئو چیست به اندازه سئو جستجو نشده باشد اما وقتی برای شروع تمام سایت را برای یک مطلب بهینه میکنید خیلی زود موفق میشود باور کنید این یک تکنیک است که شاید خیلی از دوستان با گرفتن هزینه به شما گوشزد کنند این سایت با هوشیاری بسیار زیادی توانسته است سایت خود را برای این مطلب بهینه کند پس همیشه نباید دنبال کلمات بسیار قوی بود این سایت در شروع کار خود بازدید کننده خیلی خوبی جذب کرده است که شاید اگر میخواست برای کلمه کلیدی خیلی بهتر سایتی را بهینه کند هیچ وقت نتیجه نمیگرفت چون همه صبور نیستند از طرفی این سایت سه حرکتی بسیار هوشمندانه ی کرده است حتما مطلب چگونه سئو کنیم را مطالعه کنید این سایت با این حرکت برند بسیار قوی برای خود بوجود اورده است چرا که اولین چیزی که هر نفر با ان درباره سئو برخورد میکند سئو چیست است و این سایت همیشه در ذهن کاربر میماند. از طرفی خیلی زود توانسته است بازدید کننده جذب کند از طرفی دامنه اصلی را هدف قرار داده است چرا که گوگل برای دامنه اصلی ارزش بسیار بالایی برخوردار است پس اگر شما بررسی کنید این سایت خیلی موفق بوده است چرا فقط یک خلاقیت ریز در کلمات کلیدی مناسب مناسب در گوگل داشته است بزارید یک مثال بزنیم و خیلی دقیق تر روی ان کار کنیم.

6-خلاقیت راز موفقیت در کلمات کلیدی سایت:
راست کلمات کلیدی

من خیلی روز ها اول روی سایت های موفق بررسی میکردم تا یک روز گفتم بزار جستجو کنم صفحه اول گوگل با خود گفتم این خیلی جستجو میشود و خیلی هم نتایج دارد 736، 000، 000 نتایج گفتم این سایت که در این کلمات کلیدی رتبه داشته باشد و دامنه قوی و قدرت مندی نداشته باشد حتما حرفی برای گفتن دارد همین طور که بررسی میکردم به لینک دوم malleeblue.com رسیدم که در سال 2014 این مطلب را ارسال کرده است ان زمان این سایت بسیار دامنه معمولی بود و فقط فاکتور سن بالای دامنه را داشت میتوان در نظرات مطالعه کنید همه را به وجد اورد چه شده است که یک سایت که شاید اصلا تا قبل از این که این مطلب را بگذارد کسی ان را نمیشناخت تا حد مشهور شود و موفق شود باور کنید ان زمان ایندکس این سایت کمتر از 35 صفحه بود و بک لینک های قابل توجه ای هم نداشت خیلی جالب بدانید که این سایت تراست رنک زیر یک داشت و الان بعد از 2 سال تراست رنک 1. 53 دارد یعنی تراست رنکی هم نداشت پس چی باعث شده بود که در این مطلب موفق شود سایت خود را برای این مطلب بهینه کرد بود درست فهمیدید از تگ های عنوان بگیرید تا تگ کلمات کلیدی و توضیحات که ان زمان موثر بود تا در بین متن و قرار دادن یک مطلب طولانی استفاده کرده بود، ایا همه موفقت این سایت برای کسب رتبه در این مطلب فقط همین ها بود البته الان این سایت مطلب را بروزرسانی کرده است پس شاید بهترین روش برای موفقیت در ابتدا سایت بهینه سازی برای یک کلمه کلیدی خاص نباشد برای یک کلمه کلیدی مطلب یا اسان تر باشد پس باور کنید این سایت کار بزرگی را انجام داد و به همه ثابت کرد که بهینه سازی سایت حد و مرزی ندارد و همیشه نمیتوان گفت قدرت یک کسی که سایت را بهینه سازی میکند چقدر است باور کنید بیش از 80 درصد از ورودی های این سایت به خاطر همین مطلب بود شما به هر طریقی که جستجو شما ماهیتی مثل کلمات بالا داشت باشد این سایت رتبه 1 و 2 دارد.این مطلب این سایت را برند کرد بازدید برایش اورد موفق کرد من در برند سازی به طور کامل صحبت کرده ام که همیشه برند سازی هزینه بالایی نیاز ندارد و شاید شما با یک مطلب خلاقانه بتوانید موفق شوید.من همیشه گفته ام کلمات کلیدی موفق میشوند که خلاقیت داشته باشند همیشه تعداد مطلب و کلمات کلیدی مهم نیست خلاقیت مهم است در صورتی که این سایت 35 ایندکس داشت اما ورودی فوق العاده ای داشت.

لیست از کلمات کلیدی هدف:

سعی کنید قبل از شروع اینکه سایتی را ایجاد کنید حتما لیست از کلمات کلیدی و حتی لیستی از مطالب سایت هم داشته باشید چرا که این حرکت کمک بسیار زیادی بر استراتژی لینک های داخلی دارد و اگر درست از این روش استفاده کنید شگفت زده میشوید! ! پس قبل از شروع سایت یک لیست از کلمات کلیدی که تمام مراحل بالا را رد کرده اند بیابیم تا بتوانید همه دید بهتری داشته باشید هم بهتر به اسانی با لینک های داخلی بازی کنید.

مناسب ترین جای برای کلمات کلیدی:
گفتن این مطلب در این جا بازده بیشتری دارد به خاطر همین این عنوان و مطلب را در این جا قرار دادیم شما باید کلمات کلیدی را در عنوان به صورت طوری که مخاطب را جذب کند استفاده کنید در تگ های H1 تا H6، در توضیحات عکس، در بین متن، در تمام بطن متن، در قسمت بالایی مطلب، در ادرس اصلی سایت و در ادرس پیوند و در انکر تکست ها و کلمات کلیدی که لینک دارند به مطالب مرتبط استفاده کنید. البته همه این مطالب درصد کمی دارند اما سئو زمانی معنای پیدا میکند که تمام فاکتورها در کنار یکدیگر همدیگر را پوشش دهند پس زمانی همه تلاش های شما اثر میکنند که به صورت هدفمند تکرار میکنم هدفمند و جامع مطلب را برای کلمات کلیدی مناسب در گوگل بهینه کنید و بتوانید بازدید کننده مرتبط را جذب کنید.از روش های منسوخ در کلمه کلیدی استفاده به صورت حجمی زیاد است سعی کنید از کلمات نامربوط در مطلب های سایت خود استفاده نکنید چون گوگل مطلب را تفسیر میکند و بسیار معنا گرایی شده است.

ابزارهای کلمات کلیدی سایت:
من در مطلب کلمات کلیدی سایت به طور کامل این مطلب را توضیح دادم و ابزار های مناسب از جمله برنامه ریز گوگل کلید واژه و Übersuggest که بهترین روش خود گوگل است وقتی شما کلمه را در نوار جستجو گوگل جستجو میکنید خود گوگل به شما پیشنهاداتی میدهد که میتوانید انتخاب کنید و همین طور در قسمت پایین جستجو همون پیشنهادات در قسمت جستجوهای مرتبط با نمایش داده شده البته همین پیشنهادات هم باید بررسی شود و فقط گوگل به شما پیشنهاد میدهد کدام کلمات بیشتر مورد توجه قرار گرفته است پس سعی کنید همیشه همه موارد را بررسی کنید تا بتوانید به موفقیت نزدیک تر شوید.منبع:کلمات کلیدی در گوگل

hamidfx

New Member
انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، در واقع پایه و زیر بنای یک سئو موفق را تشکیل می دهد ، سئو یک سایت هر چه قدر قوی باشد ولی کلمات کلیدی مناسب نباشند ، به نتیجه مطلوب متناسب با فعالیت دست نخواهید یافت .

جدیدترین ارسال ها

بالا