کفسابی

شروع موضوع توسط kafsabi ‏18 ژوئن 2017 در انجمن نیازمندی‌های عمومی

کلمات کلیدی:
 1. kafsabi

  kafsabi New Member

  ارسال‌ها:
  1
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  کفسابی یعنی سابیدن کف ساختمان که به علت های گوناگونی می توان اقدام به کفسابی نمود .در ذیل به علت های اصلی نیازمندی به کفسابی می پردازیم :
  در چه مواقعی به کفسابی نیاز می باشد :

  1) عدم تراز بودن موزاییک ها و یا سنگ ها که در این صورت لبه های بالایی و پایینی سنگ ها و یا موزاییک ها در یک سطح به صورت کاملا” صاف نمی باشد .

  2) قرا گرفتن ملات و یا سیمان ، چسب ، رنگ در حین نصب موزاییک و یا سرامیک کف به گونه ای که امکان تمیز کردن آن وجود نداشته باشد .

  3) سیاه و یا کثیف شدن کف در طی مدت زمان طولانی .
  کفساب کیست ؟

  در صورتیکه با استفاده از روش های معمول و به صورت دستی نتوان کف را صاف و یا تمیز نمود در این صورت می بایست از دستگاه های کفسابی و نیز از یک شخص متخصص که کفسابی را انجام می دهد استفاده نمود که به این شخص متخصص کفساب می گویند . کفساب با استفاده از دستگاه های مخصوصی سطح موزاییک و یا سرامیک را صاف می نماید و تمام رنگ ها و یا موادی که روی آن ریخته باشد با استفاده از این روش و دستگاه ها به زیبایی هر چه تمام تر صاف می گردد .
  از جمله تخصص های کفسابی نعمت زاده می توان به مواردی نظیر موارد ذیل اشاره نمود :

  مهم ترین نکته ای که در اینجا می توان بدان اشاره نمود ، کفسابیو سنگ سابی ایتالیایی توسط گروده نعمت زاده می باشد و اما سنگ هایی که نعمت زاده به صورت کاملا” تخصصی عملیات ساب زدن آنها را به عهده دارد می توان به سنگ هایی نظیر :

  1) دهبید

  2) صلصالی

  3) هرسین

  4) آباده

  5) خوبان

  6) گوهره

  و … و نیز در گرانیت ها به 1) نهبندان 2) خرم آباد 3) نطنز 4) مروارید

  و انواع موزاییک ، سرامیک و … اشاره نمود . همانطور که در قسمت های پیشین بیان شد در برخی موارد جهت کفسابی سطوح از مواد اسیدی مانند جوهر نمک استفاده می شود که استفاده از این موارد علاوه بر ایجاد پوسیدگی بسیار زیاد سبب از بین رفتن سطوح کف می گردد ، بنابراین جهت انتخاب یک کفسابیبه موارد مختلفی از جمله میزان سابقه کاری کفساب و … توجه فرمایید ، کفسابی نعمت زاده با دارا بودن بیش از 10 سال سابقه کاری زمینه کفسابی و سنگ سابی مفتخر به دارا بودن بیشترین میزان رضایتمندی از مشتریان محترم می باشد

  سنگسابی
  نماشویی
   
  نوشته شده توسط kafsabi در ‏18 ژوئن 2017

به اشتراک بگذارید