::::....::::> کـــــدامـــــیـــــن فـــــروم ســــــاز آ یـــــــا؟ <::::....::::

وضعیت
موضوع بسته شده است.

takesh

New Member
دوستان من میخام یه فروم علمی بزنم با کمترین هزینه!!
خوب مسلمه باید برم سمت فروم ساز های رایگان
حالا چندتا انتخاب هست که اول نظرم رو مای بی بی بود ولی بعضی از دوستان میگن پی اچ بی بی خیلی بهتره و....
سایت هایی که با مای بی بی هستن رو میشناسم ولی سایت های شاخ و معروف که با سایر فروم سازها مثل همین پی اچ بی بی یا سی ام اف و... باشه رو نمیشناسیم
میشه اولا با توجه به تجربتون راهنمایی بفرمایید و دوم برای اونها چندتا سایت معتبر و کاربر پسند معرفی کنید

با سپاس

wolf2012

New Member
تعجب کردم که از ویبولتین اسم برده نشد...!

بهترین انجمن ساز ویبولتین به طوری که سایتی که توش هستید یعنی مجید آنلاین و آشیانه و سایت بزرگ سخت افزار و خیلی سایت های بزرگ و کوچیک از اون استفاده میکنن

اگه خواسیتد خودم براتون انجمن رو اوکی میکنم با قالب بسیار زیبا...

اصلا قالب قشنگ فقط تو ویبولتین پیدا میشه اصلا سراق چیز دیگه نرید

takesh

New Member
تعجب کردم که از ویبولتین اسم برده نشد...!

بهترین انجمن ساز ویبولتین به طوری که سایتی که توش هستید یعنی مجید آنلاین و آشیانه و سایت بزرگ سخت افزار و خیلی سایت های بزرگ و کوچیک از اون استفاده میکنن

اگه خواسیتد خودم براتون انجمن رو اوکی میکنم با قالب بسیار زیبا...

اصلا قالب قشنگ فقط تو ویبولتین پیدا میشه اصلا سراق چیز دیگه نرید
دوست عزیز منم واسه همین تو تیتر و متن رو رایگان بودن تاکید کردم وگرنه دیگه الان هر### میدونه ویبالتین و در کنارش آی پی بی جزو بهترین هان
من رایگان مننظورم بود
نسخه نال شده هم نه بدرد نمیخوره

alireza378

New Member
دوست من
ساخت انجمن به اون سادگی هایی که فکر میکنید نیست
یکی از دوستان من انجمن تفریحی زد و حدود 1 ملیون خرجش کرد
ولی شاید باورتون نشه که فقط 50 هزار تومنش برگشت
به نظر من بهتره با سایت شروع کنید
سایتی پیرامون it
و سپس آروم آروم محتوا سازی کنید و آموزش های دست اولی را تو سایتتون قرار بدید
وقتی سایتتون پر بازدید شد یه انجمن کنارش بذارید
و کم کم اکانت vip برای کاربران درست کنید
قیمت پایه اکانت پایه تون را از 5000 تومن شروع کنید
و بعد از یک سال به 20000 تومن برسونید
مطمئن باشید این استراتژی بسیاری از سایت های موفق بوده است

takesh

New Member
دوست من
ساخت انجمن به اون سادگی هایی که فکر میکنید نیست
یکی از دوستان من انجمن تفریحی زد و حدود 1 ملیون خرجش کرد
ولی شاید باورتون نشه که فقط 50 هزار تومنش برگشت
به نظر من بهتره با سایت شروع کنید
سایتی پیرامون it
و سپس آروم آروم محتوا سازی کنید و آموزش های دست اولی را تو سایتتون قرار بدید
وقتی سایتتون پر بازدید شد یه انجمن کنارش بذارید
و کم کم اکانت vip برای کاربران درست کنید
قیمت پایه اکانت پایه تون را از 5000 تومن شروع کنید
و بعد از یک سال به 20000 تومن برسونید
مطمئن باشید این استراتژی بسیاری از سایت های موفق بوده است

ممنون
راستش سایت تجاری دارم که وردپرسیه! ولی میخام با حداقل هزینه فروم علمی بزنم و چشم داشتی به کسب درآمد ندارم فقط میخام هزینه های خودش رو دربیاره
الان رو لوکال مای بی بی رو ننصب کردم دارم باهاش ور میرم تا با تنظیماتش آشنا بشم -- ولی بعضی از دوستان میگن پی اچ بی بی بهتره و برم سمت اون واسه همین تاپیک زدم
میخام تنها هزینم هاست و دامنه باشه که دامنه رو خریدم و الان هاست مونده که فعلا زوده
و اینکه چون هدفم خاص هست نمیخام فرصت از دست بره و بقیه بهره ببرن! لذا میخام هرجور شده ولو با روزی1 بازدید ولی بیارم بالا چون از آیندش مطمئن هستم بخصوص که خودم میتونم مطالب لازم رو بزارم و استارت کنم
مثل فروم های عمومی نیست که برم التماس یه سری کاربر کنم که بیان اسپم بدن اتفاقا برعکسه

Mybb چیست ؟
MyMyBulletinBoardیا به اختصار MyBB (مای بی بی) سیستمی است که بر پایه زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعاتی MySQL نوشته شده است . این اسکریپت دارای پوسته ها و تم های فراوانی است که تنوع و زیبایی را به انجمن شما به ارمغان می آورد. این انجمن ساز کاملا رایگان بوده و در بازه های زمانی مختلف آپدیت آن منتشر می شود که هر بار امکانات زیادی به این سیستم افزوده شده و خیلی از مشکلات امنیتی آن برطرف میگردد.
با توجه به اینکه Mybb در کشورمان توسط تیم MybbIran پشتیبانی می شود , لذا شما از بابت فارسی ساز ها و تم های فارسی مشکلی نخواهید داشت و چنانچه مشکلی داشتید می توانید به این سایت مراجعه کرده و سوالات و مشکلات خودتان را با متخصصان این سیستم در میان بگذارید.
Vbulletin چیست ؟
این اسکریپت نیز همانند سایر اسکریپتی که معرفی کردیم , انجمن ساز است با این تفاوت که این غیر رایگان است و برای استفاده از آن باید لایسنس خریداری شود , در حالت کلی این اسکریپت از نظر امکانات و سرعت و … از همه اسکریپت ها برتر بوده , امروز اکثر سایت های معروف ایرانی و خارجی برای انجمن های خود از این سیستم استفاده می کنند. شاید در خیلی از سایت ها شما این سیستم را مشاهده می کنید و به خودتان می گویید که آیا همه این افراد لایسنس آن را تهیه کرده اند ؟ در پاسخ باید بگیم که خیلی از سایت ها از نسخه غیرقانونی ( نال شده ) آن استفاده می کنند , این اسکریپت توسط سازنندگان آن برای امنیت بیشتر کد می شوند , هکر ها با استفاده از دیکد کردن این فایل ها تغییراتی در فایل های لایسنس و … انجام می دهند که باعث می شوند سیستم چک لایسنس این اسکریپت از کار بیفتد که اینکار نه از نظر شرعی و نه از نظر امنیتی صحیح نیست , چرا که ممکن است با دیکد شدن این فایل ها در سیستم مشکلات امنیتی رخ دهد که گاهی عواقب جبران ناپذیری را بر جای می گذارد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا