کسی بسته فارسی برای moodle سراغ نداره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sobhan_250

Active Member
من می خوام از سیستم moodle برای آموزش مجازی استفاده کنم اما فارسی ساز خودش واقعا کم داره !
کسی فارسی ساز خوب سراغ نداره؟

mrj_60

Member
اين سيستم خودش زبان فارسي رو داره
نيازه به فارسي سازي هم نداره

mrj_60

Member
شوخی نکن! :d
شما کدوم فارسی رو می گی؟ همون پیش فرض خودش؟ بابا ای ول!

sobhan_250 جان من با مودل حدود يك تا دو سال پيش كار كردم و چون خيلي سنگين و قروقاطي بود و طرف تو سيستم گم ميشد بي خيالش شدم
دو سال پيش كه فارسي بود و فكر مي كنم كامل هم بود ؛ راسيتش درست يادم نيست كامل فارسي بوده يا نه . ولي اگه بخواي مي تونم برات فارسي كنم و تاريخش رو هم درست كنم و ....
البته به شرط پرداخت هزينه اون

sobhan_250

Active Member
ممنون از پیشنهادتون
اما من فعلا دنبال برنامه رایگانش هستم چون برای یه مرکزی می خوام که هزینه ای برای این کار ندارن
اما اگه خوب پیش برم فکر کنم مشتری پولیش جور بشه
اونوقت حتما خدمت میرسیم! :wink:

راستی یه سوال!‌
من زیاد php بلد نیستم اما دارم یاد می گیرم
میشه در حد ساده به من بگین چطوری مشکل تقویم حل میشه؟

YTERROR

Active Member
ممنون از پیشنهادتون
اما من فعلا دنبال برنامه رایگانش هستم چون برای یه مرکزی می خوام که هزینه ای برای این کار ندارن
اما اگه خوب پیش برم فکر کنم مشتری پولیش جور بشه
اونوقت حتما خدمت میرسیم!

میشه بپرسم کدوم مرکز > ایران فراگیر ؟ :d ؟

موفق و پیروز باشید

mona3000m

New Member
Moodle فارسی

سلام. من مودل کاملا فارسی (CMS آموزش آنلاین به همراه قسمت فارسی شده ی Admin) و راهنمای کامل فارسی Moodle رو با روش نصب و راهنمای فارسی تمام ماژول ها و نحوه ی کارکرد این LMS رو به طور کامل دارم. برای خرید و دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس [email protected] میل بزنید:razz:.
[سایت مودل به عنوان Sample چند صفحه از مودل رو به صورت فارسی در قسمت lang/utf8_fa گذاشته ولی برای کامل فارسی شدن باید باقی صفحات و نیز ماژول Admin فارسی بشه و همچنین برای استفاده ی راحت از آن Help آن نیز فارسی شده است.]

آخرین ویرایش:

pedypdr

New Member
شاید این پست به لحاظ زمانی خیلی با پست های قبلی اختلاف داشته باشه، ولی خب ممکنه به درد بعضیا بخوره.
من هم خودم خیلی دنبال این موضوع گشتم و خیلی جستجو کردم. خوشبختانه چند وقته که خود سایت مودل به طور رسمی یه قسمت برای کاربرای فارسی زبان درست کرده که لینکش اینه:
http://moodle.org/course/view.php?id=1008

من خودم از مطالبش خیلی استفاده بردم. یه جا هم که نیاز داشتم یه کاری به صورت حرفه ای انجام بشه رفتم سراغ تیم فارسی مودل. سایتشونم اینه: http://foodle.org
حالا من نمی گم که حتما به اینا مراجعه کنید (اصلا به من چه. به قول معروف من نه سر پیازم نه ته پیاز:-?)، ولی می گم که حداقل قبل از اینکه پولی خرج کنید یه سری به قسمت فارسی خود مودل بزنید. من خیلی از نیازهام به صورت مجانی اونجا برطرف شد. نیازهایی که کلی تبلیغ تو اینترنت برای انجام دادنشون شده بود و خدا تومن هم از آدم می خواستن.

در ضمن یه جواب هم به پست قبلی:
«...» هم حدی داره والله! یکی از دوستام با شما تماس گرفت و کلی ازش پول گرفتی و براش یه سی دی فرستادی. ورداشتی عین فایل‌ها رو از تو سایت خود مودل دانلود کردی گذاشتی تو سی دی. تقویم شمسی و ترجمه کامل هم تو همون قسمت مودل فارسی هست و هر کی بخواد می‌تونه خودش مجانی دانلود کنه و حالشو ببره. این وسط شما داری پول چی رو از ملت میگیری؟
باز حداقل اگه خودت مودل رو واسه ملت راه مینداختی یه چیزی.

آخرین ویرایش:

mosi4

New Member
با سلام به همه دوستان که می خوان از مودل استفاده کنن
بنده با بیش از 20 سی ام اس بطور حرفه ای کار کردم. تمام امکاناتی که مودل برای شما فراهم می کنه رو می تونید با قدرت و زیبایی بیشتر به کمک جوملا بسازید فقط کافیه به آدرس extensions.joomla.org برید و کامپوننت یا ماژول مورد نظر خودتون رو جستجو کنید و به راحتی فارسیش کنید و در سایتتون قرار بدید .غیرممکنه امکانی در مودل باشه و معادل اون یک ماژول رایگان در جوملا به تعداد زیاد وجود نداشته باشه هرکی روی مودل سرمایه گذاری بکنه وقتشو از دست داده من این سی ام اس رو ضعیف ارزیابی می کنم هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ پشتیبانی

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوست عزیز این تاپیک مال 3 سال پیش هست نیازی به بالا آوردن اون نبود .
قفل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا