کد حذف تبلیغات بلاگفا

mosi20

Active Member
سلام
این کد فقط یه کد ساده است.
تحت هر شرایطی کار میکنه.
با فایرفاکس و اینتراکسپلورر تست شده است.
HTML:
<script>
function ads_remove(){
		var allObjects = document.getElementsByTagName('table');
		allObjects[0].style.display='none';
}
ads_remove()
</script>
از این کد سوئ استفاده نکنید!!!

amin2000

Member
ولی اگه مدیر بلاگفا بفهمه تبلیغات وبلاگ رو حذف کردیم وبلاگ رو مسدود و تمام زحماتی که به وبلاگمون کشیدیم بی فایده میشه پس بهتره به اون تبلیغاتش کاری نداشته باشیم !!!

iran480

Member
به نظر من اگر از وردپرس استفاده کنید خیلی بهتره. چون:
1- تبلیغات نداره
2- وبلاگ رو حذف نمی کنه
3- آدرس Ssl می ده
4- تعداد زیادی قالب و پلاگین آماده داره
5- محیط مدیریت ساده اما در عین حال خوش دست و مفیدی داره
6- 50 مگابایت فضا برای آپلود فایلهاتون می ده
7- پشتیبانی خوبی داره

sour

New Member
به نظر من اگر از وردپرس استفاده کنید خیلی بهتره. چون:
1- تبلیغات نداره
2- وبلاگ رو حذف نمی کنه
3- آدرس Ssl می ده
4- تعداد زیادی قالب و پلاگین آماده داره
5- محیط مدیریت ساده اما در عین حال خوش دست و مفیدی داره
6- 50 مگابایت فضا برای آپلود فایلهاتون می ده
7- پشتیبانی خوبی داره

به نظر من اصلاً این طور نیست که گفتی/
وردپرس خیلی محیط خشک و پیچیده و اعصاب خوردکنی داره/
من که اصلاً نتونستم باهاش کار کنم/
قالب هاش هم اصلاً جذاب و خوشگل نیست/

mahdisalari

Member
کار نمی کنه

دوسته عزیز این کد کار نمی کنه
در ضمن ورد پرس 3 گیگ فضا می ده:eek:

آخرین ویرایش:

nanash

New Member
سلام
این کد فقط یه کد ساده است.
تحت هر شرایطی کار میکنه.
با فایرفاکس و اینتراکسپلورر تست شده است.
HTML:
<script>
function ads_remove(){
		var allObjects = document.getElementsByTagName('table');
		allObjects[0].style.display='none';
}
ads_remove()
</script>
از این کد سوئ استفاده نکنید!!!

ببخشید میشه بفرمائید این کد چیکار میکنه ؟

بنده فکر نمیکنم این کد کار کنه !

ظاهرش که چیزی در مورد حذف تبلیغات بلاگفا نمیگه !

ببینید من یه داداش دارم 11 سالشه . برای سرگرمی و تشویق وی به برنامه نویسی با هم این کد رو نوشتیم .
اما این کار بدی است. بلاگفا از سرویس دهنده های خیلی خوبی است . و این کار مغایر قوانین وبلاگ است.

اما اگر کسی خواست میتونم راهنمایش کنم .

آخرین ویرایش:

reza3533

New Member
ولی اگه مدیر بلاگفا بفهمه تبلیغات وبلاگ رو حذف کردیم وبلاگ رو مسدود و تمام زحماتی که به وبلاگمون کشیدیم بی فایده میشه پس بهتره به اون تبلیغاتش کاری نداشته باشیم !!!
تایید میشه !! دی:
به هر حال من هم فکر نمیکنم این کار خوبی بشه

iran_india

New Member
سلام دوستان . من تازه عضو اینجا شدم و از اشنائی با همه شما خوشحالم
در مورد تبلیغات بلاگفا به نظر من هم درست نیست که تبلیغاتشون را ببندیم چون خدائیش سرویس خوبی را داره میده

mahdisalari

Member
جالب اینجاست که همه دوستان به این نکته اشاره می کنن که بلگفا سرویس خوبیه ، البته من قصد ندارم بگم بلگفا سرویس بدیه ولی می دونم که سرویس بلگفا تو خوابشم هم نمی تونه به سرویسی مثل بلاگر یا ووردپرس رسه پس سرویس خوبی هم نیست اگه یک نگاه به محدویت هاش و آف شدن سرور هاش بندازیم به راحتی به این نکته پی خواهیم برد. فاصله بین بلگفا و سرویس هایی مانند wordpress یک فاصله نجومی هست .

EMIRATES

Active Member
خوب شايد بعضی از وبلاگ ها پر بازديد باشن و نخوان تبليغات باعث اذيت کردن کابر بشه و اونو
از وبلاگ>> Bye Bye

13.gif

mahdisalari

Member
دوست عزیز من هم دقیقا به همین خاطر می گم که باید به سرویس هایی مثل وردپرس رجوع کرد . 3 گیگ فضا محیط کاملا فارسی پنل ممدریت بسیار قوی بدون هیچ تبلیغاتی قالب ها بسیار زیبا و متنوع اختصاص یک آدرس با پروتکل اس اس ال به شما و .... بسیاری از امکانات دیگه که بلگفا حتی یک هزاروم اونها رو هم ندراه .

ULFSoft

Member
اونجوریم که شما میگی نیست. تحت هر شرایطی !!!
الآن جواب میده. ولی اگه بلاگفا گوچکترین تغییری تو کدهای تبلیغاتش بده (مثلا یه table بندازه قبل از table تبلیغات) این کد از کار می افته.
من دومین روزی که جاوا اسکریپت رو یاد گرفتم، این کد رو نوشتم (نحوه عملکردش همین بود). پس کاره شاهکاری نیست. پخشش نکردم و تو بلاگ خودم هم ازش استفاده نکردم (البته گذاشتمش تو وبلاگم. ولی فرداش ورش داشتم). چون کاره درستی نیست. و به هیچ وجه دوست ندارم، وبلاگم رو حذف کنن. چون قبلا به خاطره شیطنت هام بهم یه بار اخطار دادن.

nanash

New Member
هر چیزی رو میشه حذف کرد .
نشد نداره .

البته تبلیغات بلاگفا رو حذف نکنیدا بده .

ولی واسه برنامه نوسی و اثبات ضعف ها حتما روش کار کنید .

حالا کسی میتونه بگه اگر شما جزو مدیران بلاگفا بودید و کاربرانتون تبلیغات رو حذف میکردن و شما اگر میخواستید بجای حذف بلاگ آن فرد ، کد تبلیغات را قوی تر کنید ، چیکار می کردید ؟

i_lover3000

Member
دیگه کار نمی کنه!!

کد خوبی بود ولی مثل اینکه مدیریت بلاگفا از این کد با خبر شده و دیگه کسی نمی تونه اونو بزاره تو وبلاگش

این پیام رو میده :

خطا - استفاده از کدهاي تبليغاتي يا ممنوع در بخش اسکريپت
در بخش اسکريپت و کدهاي اختصاصي از کدهاي تبليغاتي يا ممنوع استفاده شده است

موفق باشید.

p30themes

New Member
سلام دوستان عزیز من با اینکار مخالف ام چون شما اگز وبلاگ بی تبلیغات می خواهید به بلاگر وردپرس یا جوان بلاگ مراجه کنید

virangar65

Member
یه راه خیلی ساده تر برای حذف تبلیغات

خوب من یه وبلاگی تو بلاگفا داشتم که می خواستم تبلیغاتش رو حذف کنم و هر کدی به قالب اضافه می کردم آقای شیرازی بعد از مدتی از ما پیشی می گرفتند و جلوی این کد رو می گرفتند . بعد از چند وقت فکر کردن به نظرم رسید که چه راه قانونی برای حذف تبلیغات بلاگفا وجود دارد ؟ .... بعد این رو با کلی بد بختی مستقیما از مدیر بلاگفا ( آقای علیرضی شیرازی ) پرسیدم و متن زیر را برام ارسال کردند که بدون هیچ تغییری در این وبلاگ درج کردم :
Ba salam .

hazf tablighat ba 10,000 toman dar sal maghdoor ast .

agar daneshjoo hastid va ya blog farhangi dashte bashid hazf tablighat ba 5,000 toman maghdoor ast

حالا خیلی راحت شما می تونید این کار رو بکنید اگه وبلاگتون خیلی با اهمینت هست براتون.

در ضمن من یه جا یه مطلب دیدم که نوشته بود حذف تبلیغات بلاگفا بدون برداشتن کد اصلی تبلیغات بلاگفا که کار این کد این بود که یه عکس در همون اندازه تبلیغات می زاشت جای تبلیغات بلاگفا فکر نکنم هم این کار غیر قانونی باشه.
کسی اون کد رو داره.

hamasa

New Member
دوستان برنامه نویس عزیز .

من میخوام یه کدی توی سایت بزارم تا اسکریپتی که از سایت دیگه ای لود میشه رو لود نکنه . این امکان پذیره ؟ یعنی فقط اسکریپت های سایت مشخصی رو لود نکنه که کاربرا اذیت نشند ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا