کتاب سورس باز ایلوستریتور

وضعیت
موضوع بسته شده است.
کتاب سورس باز ایلوستریتور -کتاب آموزش ایلوستریتور

با توجه به اینکه برای این نرم افزار هیچ ای بوکی نبود من تصمیم گرفتم براش کتاب بنویسم اما بعداً چی ؟ من هم که نمی تونم همه نرم افزار را بنویسم نه وقتشو دارم نه اونقدر حرفه ای ام بنابر این این تصمیم گرفتم کتاب رو سورس باز کنم تا نه تنها برای ورژن های دیگه باشه بلکه دیگه کامل کامل باشه تا ببینیم چی می شه .
در این کتاب من از نکته و کلید میانبر کم نزاشتم تقریباً همه مهم ها رو نوشتم ولی دیگه نمی تونم بقیه هم بعداً شرکت بکنن خوبه ... به هر حال من که دیگه جون ندارم:green:
این پی دی اف رو من می زارم سورس ورد هم هفته دیگه. شاید بعداها یکی بیاد سورس پابلیشرش کنه .
سعی کنین زیر این تایپیک چیزی نزارین فقط نویسند ها میان کتاباشونو می زارن و هر کدوم یه شماره بهش اضافه می کنن مثلاً v1 منم v2 بعدی

پیوست ها

• Ilostrator 2014 pdf.rar
    5.5 مگایابت · بازدیدها: 332
  • Ilostrator 2014 word.rar
    15.8 مگایابت · بازدیدها: 91
آخرین ویرایش:
دانلود فایل طرح باز کتاب یا دانلود فایل ورد کتاب

امیدوارم کسی پیدا بشه ادامش بده گفته بودم هفته دیگه می زارمش
سعی کنید به شکل پابلیشرش در بیارید که اگر چیزی اضافه کردن جای عکس ها بهم نریزه:rose:

پیوست ها

• Ilostrator.rar
    11 مگایابت · بازدیدها: 398
هر چقدر منتظرشدم کسی چیزی به کتاب سورس باز اضافه نکرد ولی ازآنجا که چند چیز مهم رو یادم رفته بود خودم یه پیوست براش میزارم به فرمت پی دی اف و ورد که بعداً روی کتاب بیاد خیلی کمه ولی بدرد می خوره
فقط توی این انجمن هم می زارمش مخصوص مجید آنلاین سعی کنین دکمه تشکر را بزنید تا معلوم بشه چند نفر این صفحه رو دیدن چون وقتی آمار ها رو می بینم تعجب می کنم ببینم انجمن چندتا عضو داره
خداحافظتون دیگه

پیوست ها

• peivast.rar
    5.1 مگایابت · بازدیدها: 389
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا