کتاب جامع Vray نسخه دوم ... مال خود مجید آنلاین

سلام
لینک دو م و سوم رو چک می کنید اولی رو دانلود کردم ولی دو تای دیگر رو نتونستم دانلود کنم
تایمره راپید شر ظاهر میشه 75 ثانیه هم صبر می کنم تا لینک دانلود ظاهر بشه ولی وقتی روی لینک دانلود کلیک می کنم میگه ارتباط شما با سرور قطع شده و ....
میشه لینک دیگری رو روی همین سایت قرار بدید

مرسی

آخرین ویرایش:

Ultra3D

Well-Known Member
چه طور نیست ؟!!!:shock:

من الات خودم چک کردم و این هم عکسش!

ولی همین یکی دو روزه لینک 4Share رو می زارم

پیوست ها

• 11.jpg
    11.jpg
    136.5 کیلوبایت · بازدیدها: 22
سلام
من هم مشکل باز نشدن فایل با آکروبات 8 رو داشتم ولی با acrobat 9 و fox it reader 3 جدید باز میشه :)

یا علی

saeedmagic

Member
سلام ultra جان
آقا پارت اول لینکش مشکل داره توی رپید شیر میری فایل هست سایزشم زده ولی می خوای دانلود کنی ایراد می گیره!لینکشم من تو سایت www.rapidbaz.ir تبدیل کردم بازم از اونجام نمی شه دانلود کرد.
اگر mirror داره بده اگرم نداره یه بار دیگه آپلود کن بی زحمت این سایتی ام که خودت گذاشتی برای مستقیم کردن لینک ها اصلا باز نمی شه!!!
:oops:

Ultra3D

Well-Known Member
سلام عزیز

این روز ها رپیدشر تعریف زیادی نداره ...
اون وقت که من آپلودش کردم و اکنتش رو هم داشتم کیفیت خوبی داشت

من با کروم و فایر افکس برای دانلود پارت اولش مشکل پیدا کردم

با اکسپلورر 8 64 بیتی که رو سیستمم هست تونستم دانلود کنم

تو پیت اول هم گفتم چون این فایل ها با اکانت پرمیوم آپلود شده همیشه مثل همون طوری که اول آپلود کردم می مونه و تا حالا هم خیلی ها دانلودش کردن

کمی به قول معروف لینک اول با بعضی مرور گر ها باگ بده و دانلود نشه ولی با چندتا مرورگر و حتی از سیستم های دیگه امتحان کن حتما جواب می ده

اون رپبد لیچ هم دیگه کار نمی کنه و سایت رو دارن می فروشن ... تو پست اول اصلاح می کنم .... ممنون

پیوست ها

• 55.jpg
    55.jpg
    323.9 کیلوبایت · بازدیدها: 15
آخرین ویرایش:

Ultra3D

Well-Known Member
عزیزان لینک های خود رپیدشر سالم هستن و بی عیب و چندین بار و تو دفعات مکرر تست شدن و می شن

فقط باید یکمی حوصله کنید و از خود سایت دانلوئ کنید و یا یک اکانت رپیدلیچ بگیرید راحت و با سرعت تمام دانلود کنید

پاک شده چون خودت اکانت داری می تونی ببینی

من با لییچر تست کردم میگه پاک شده

hkohan

New Member
سلام،ممنون از لطفتون واسه گذاشتن جزوه ها.دانلودشون که کردم باز نمیکنه ارور میده بایچ چیکارش کنم.مرسی

Moayyedi

New Member
سلام بچه ها چه وضعیه؟؟؟
فایل ها پاک شده ...
یه کاری کنین کارمون گیره بابا!!!!!!!!!
کمک !! مجید بابا کمک !!
فایلات باز نمی شه !!!!!!!!!!!!!
دانلود نمی شه!!
آخه چرااااااااااااااااااااااااااااااا!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SAIROZ

Member
آره بابا یه کاری کنید.زمانش به اتمام رسیده نمیشه دانلود کرد.

جدیدترین ارسال ها

بالا