کتاب جامع Vray نسخه دوم ... مال خود مجید آنلاین

Ultra3D

Well-Known Member
سلام

این روز ها دیدم بچه ها حی دنبال لینک دانلود نسخه دوم کتاب جامع Vray هستن ... من که داشتم آپلود کردم

این فایل ها رو تو رپیدشر آپلود کردم چون با اکانت پرمیوم آپلود کردم و هیچ وقت پاک نمی شه

در کل 290 مگابایتی هست که تقریبا ً 3 قسمت 95 مگابایتی هست و فقط PDF هست و بقیه به درد نمی خوره و فقط دانلود رو سنگین می کنه!

Password:www.majidonline.com

http://rapidshare.com/files/409061612/VRay_The_Complete_Guide_2nd_Edition.part1.rar

http://rapidshare.com/files/409062870/VRay_The_Complete_Guide_2nd_Edition.part2.rar

http://rapidshare.com/files/409066308/VRay_The_Complete_Guide_2nd_Edition.part3.rar

در ضمن بچه ها این تازگی ها دانلود لینک اول با بعضی از مرورگر ها مشکل پیدا کرده

تو پست صفه 5 توضیح دادم

آخرین ویرایش:

amorus

Member
مرسی ....
ولی من امتحان کردم فایل رو دانلود نکرد و می گفت مشکل داره

amorus

Member
:-?:cry: همه لینکات مشکل داشت نشد دانلود کنیم.... لطفا اصلاح کن

winsent

Banned
ممنون حمید جان.
چند سوال:
- آموزش Vray به صورت کامل هستش؟
- یعنی از پایه شروع کرده و برای کسایی هم (مثل من) هست که بخوان تازه شروع کنند؟
- آموزش کامل 3dsmax رو هم از پایه و جامع داری بذاری...؟!

دانلود شد، بازم ممنون.

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
من این کتاب رو دارم . 6 تا لینک مستقیم ولی فقط برای نام کاربری خودمه و نمیشه اشتراک گذاشت چون بقیه اجاز دانلود ندارن . دارم سعی میکنم که همه رو یک جا آپ کنم بعد لینکش رو میذارم اینجا

Ultra3D

Well-Known Member
سلام من خودم با اکانت Free دانلود کردم و هیچ مشکلی نداشت ...
دوتا عکس هم می زارم از مرحله دانلودش ... اولیش مال صفحه آوردن اکانت Free هست و دومیش هم وقتی که با download manager دانلود می کنم

کیفیت این نسخه ای که گذاشتم خیلی خوب هست و PDF هست که کاملا ً برای چاپ یا خوندن تو PDF reader مناسب هست

شما می تونید تو صفحه Home رپیدرشر یک اکانت پرمیوم رایگان ایجاد کنید و بیشتر مشکلتون حل بشه ... البته خودمم هم جزئیات این اکانت رایگان خبر ندارم

ولی به هر حال رپیدرشر سایت معروفی هست و اگه سرویس اینترنت شما خوب باشه نباید مشکلی داشته باشید چون من فقط این جا گذاشتم و افرادی که دانلودش می کنن به نسبت کم هستن و پهنای باند زیادی برای دانلود کننده ها هست ...
همون طور که می بینید من با 200-250KB/s با اکانت Free دانلود می کنم

پیوست ها

• rapid1.jpg
    rapid1.jpg
    127.5 کیلوبایت · بازدیدها: 80
  • rapid2.jpg
    rapid2.jpg
    134.2 کیلوبایت · بازدیدها: 107

Ultra3D

Well-Known Member
ممنون حمید جان.
چند سوال:
- آموزش vray به صورت کامل هستش؟
- یعنی از پایه شروع کرده و برای کسایی هم (مثل من) هست که بخوان تازه شروع کنند؟
- آموزش کامل 3dsmax رو هم از پایه و جامع داری بذاری...؟!

دانلود شد، بازم ممنون.

این کتاب کامل ترین و معتبر ترین کتاب برای وی ری هست که 1060 صفحه فقط برای وی ری نوشته

انگلیسی هست ... و اگر مفاهیم پایه رو ندونی یکم برات یاد گرفتنش سخت می شه

این کتاب رو اونایی که وی ری رو در سطح ابتدایی و متوسط بلدن خیلی خوبه که اون ها رو یک حرفه ای تمام عیار می کنه!

amorus

Member
سلام
...

مرسی از پی گیریت
اما من بازم مشکل دارم.. نمی دونم چرا فقط واسه من اینجوریه

من یه عکس از اروری که میده می ذارم ببین متوجه میشی چشه ؟
viewer.php
[/URL][/IMG]

جالب اینجاست که من لینک ها رو دادم به یکی از دوستام که برام دانلود کنه ... پارت 1 رو دانلود کرد اما 2تا پارت دیگش رو نتونست و گفت ارور میده ...

amorus

Member
ultra جان این کتاب فارسیه یا انگلیس؟

می دونم خیلی خواسته ی زیادیه اما اگه نتونستم دانلود کنم امکانش هست برام ایمیلش کنی ؟؟؟ چون واقعا بهش احتیج دارم

خوب نوشته 14 دقیقه دیگه دانلود کن شما اگه ccleaner رو نصب کنید شاید بتونید دانلود کنید

sharktech

کاربر فعال
من قبلا pdf این رو دانلود کرده بودم اما اون pdf عکس بود و اسکن شده که کیفیت خوبی نداشت!

اما این یکی pdf هست و به صورت نوشته و کیفیتش هم که عالیه, مرسی از دوست خوبمون :rose:

آخرین ویرایش:

Ultra3D

Well-Known Member
سلام
...

مرسی از پی گیریت
اما من بازم مشکل دارم.. نمی دونم چرا فقط واسه من اینجوریه

من یه عکس از اروری که میده می ذارم ببین متوجه میشی چشه ؟
viewer.php
[/URL][/IMG]

جالب اینجاست که من لینک ها رو دادم به یکی از دوستام که برام دانلود کنه ... پارت 1 رو دانلود کرد اما 2تا پارت دیگش رو نتونست و گفت ارور میده ...

دوست عزیز تو رپیدشر وقتی با اکانت Free دانلود می کنی باید بعد هر دانلود 15 دقیقه صبر کنی تا سرور اجازه دوباره دانلود کردن رو بهت بده ... و اگر نه بعد اون 15 دقیقه بازم می تونی دانلود کنی ...

نمی شه هم به ایمیلت فرستاد چون اولا ً فایل رو تا 20 یا 25 مگابایت می شه attach کرد و هم این که باید دوباره کامل آپلود کنم

ببینم اگه تونستم رو لینک مستقیم آپلود می کنم

این کتاب انگلیسی هست و بیشترش عکسه!

amorus

Member
مرسی ultra با توضیحاتت تقریبا 2تا پارت اول رو دانلود کردم و الآن دارم پارت سوم رو دانلود می کنم :rose:.... ممنونم از تو و داش ممد

جدیدترین ارسال ها

بالا