بی بی کد کتابخونه

m.n1362

Member
ادیت کتابخونه

سالم ..این کارو من فقط سه بعدی کردم فکر نمیکننم اجرا شه..کد 2011 مکس 2011 تو فتوشاب گفتن کتابخونس راهنمایی یادتون نره2 روز م طول کشید ..سلام مجدد یه سری ادیت کردم سعی کردم بهتر شه نمیدونم بهتر شده یا نه...ممنون .

پیوست ها

• fi2.jpg
    fi2.jpg
    1.7 مگایابت · بازدیدها: 182
  • sa3.jpg
    sa3.jpg
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 60
  • aj.jpg
    aj.jpg
    1.9 مگایابت · بازدیدها: 45
آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
خیلی خوبه
زمان کم ... خوب اینجوری نمیشه انتقاد کرد
فقط میگم که عالیه
یعنی دور نمای کارت کاملا رئاله
وقتی زوم میکنیم بعضی جاهاش یکم مشکل پیدا میکنه ( که خودت بهتر میتونی تشخیص بدی )
مثلا کشیدگی تکسچر تابلو ها
یا درخت نه چندان خوب ( بهتره یه درخت ظربفتر و مهرپونتری! بذاری رو کارات)
متریال شیشه هم حوبه ... یکم انعکاس بیشتری داشت بهترم میشد
بهتره بعد ایمپرت کردن کار از اتوکد یکم رو حجمت کار کنی ... اگه باکس ساده داری با چمفر کردن یکم گوشه ی حجماتو پخ کنی تا هایلایت ایجاد شه... اگه منحنی اکسترود شده داری هم بهترین راه پخ کردن bevel ه.

در کل کارتو دوس دارم
یه کار هم واسه دل خودت بزن ( طرحشم با خودت باشه ) برای رزومه کاریت
یه کار خوب و بینقص تو رزومه بهتر از 100 تا کار مشکل داره

موفق باشی
در ضمن متانت و ادبی که تو محیط فروم نشون میدی تحسین برانگیزه

saeedmagic

Member
آقا کارتون خیلی خوب شده ایرادات اصلی رو اقا فرشید گفتن فقط اون مغازه های پائین یه ذره گنگه ، در نداره ستون های بین مغازه ها حجم نداره انگار با فتوشاپ جدا کردینشون!
یه خواهشی ام داشتم این عکسهایی که باهاش ساختمان های کنار رو ساختین اون عکسهارو می تونید آپلود کنید
مرسی

m.n1362

Member
آقا کارتون خیلی خوب شده ایرادات اصلی رو اقا فرشید گفتن فقط اون مغازه های پائین یه ذره گنگه ، در نداره ستون های بین مغازه ها حجم نداره انگار با فتوشاپ جدا کردینشون!
یه خواهشی ام داشتم این عکسهایی که باهاش ساختمان های کنار رو ساختین اون عکسهارو می تونید آپلود کنید
مرسی
سلام مرسی از نظر الان کافی نتم 1 شنبه برم شرکت به چشم اپلود میکنم دوست خوبم مغازه ها رو تو قرار داد نبود منم روش کار نکردم ولی باید روش کار میکردم منوون:wink:

m.n1362

Member
خیلی خوبه
زمان کم ... خوب اینجوری نمیشه انتقاد کرد
فقط میگم که عالیه
یعنی دور نمای کارت کاملا رئاله
وقتی زوم میکنیم بعضی جاهاش یکم مشکل پیدا میکنه ( که خودت بهتر میتونی تشخیص بدی )
مثلا کشیدگی تکسچر تابلو ها
یا درخت نه چندان خوب ( بهتره یه درخت ظربفتر و مهرپونتری! بذاری رو کارات)
متریال شیشه هم حوبه ... یکم انعکاس بیشتری داشت بهترم میشد
بهتره بعد ایمپرت کردن کار از اتوکد یکم رو حجمت کار کنی ... اگه باکس ساده داری با چمفر کردن یکم گوشه ی حجماتو پخ کنی تا هایلایت ایجاد شه... اگه منحنی اکسترود شده داری هم بهترین راه پخ کردن bevel ه.

در کل کارتو دوس دارم
یه کار هم واسه دل خودت بزن ( طرحشم با خودت باشه ) برای رزومه کاریت
یه کار خوب و بینقص تو رزومه بهتر از 100 تا کار مشکل داره

موفق باشی
در ضمن متانت و ادبی که تو محیط فروم نشون میدی تحسین برانگیزه
سلام بر بزرگ مرد دوست داشتنی.. مرسی بابت نظر و وقتت که همیشه باعث پیشرفته بابت راهنماییای بیمنتت واقعا ممنون..یه کار دارم میزنم که کار طرحمه و یه کم متاوته میذارمش تموم شه که واسه دل خودمه همیشه لطف داری ممنون :rose::rose::rose::oops::oops:

many200363

New Member
کارت قشنگ شده دوست عزیز
مخصوصا با توجه به زمان کمی که صرف کردی واسش

poriaabaci

Member
خسته نباشی عیر از بعضی تکسچرای عجلی ایت و اون درخت گوشه کار حرف نداره نور پردازیتو خیلی دوس دارم یه توضیح میدی چه کردی؟

Farrokh

Active Member
دور نما و کلیاتش عالیه
متریال ها و صحنه پردازی ها عالیه
ولی حیف که جزیات خیلی ضعیفی داره

موفق باشید

m.n1362

Member
خسته نباشی عیر از بعضی تکسچرای عجلی ایت و اون درخت گوشه کار حرف نداره نور پردازیتو خیلی دوس دارم یه توضیح میدی چه کردی؟
سلام داداش پوریا مرسی...من تو این صحنه 6 تا نور دارم 3تا وی ری لایت که با زاویه تابوندم 2دارکت و یه وی ری سان با شدت خیلی کم میدونم غیر اصولیی اما راحتتم اینطوری ..دوربینمم ویری گذاشتم فیلترمم شارپن ..:rose:اگه چیز خاصی یا عدد خاصی مد نظر بپرس دوست خوبم

m.n1362

Member
دور نما و کلیاتش عالیه
متریال ها و صحنه پردازی ها عالیه
ولی حیف که جزیات خیلی ضعیفی داره

موفق باشید
بههههههههههههههههههههههه فرخ عزیز..خوبی؟ارادتمندیم شدید....حتما حتما جزیاتو درست میکنم یه بار دیگه رندر میگیرم خیلی صفا دادی نظر دادی ممنون:rose::rose::rose::rose::oops:

Farrokh

Active Member
خواهش می کنم عزیز

حالا که داری کار رو ادیت می کنی حتما پارامتر blure رو برای تکسچر های ساختمان های همسایه و تابلو های مغازه ها به .۵ کاهش بده تا وقتی زاویه دار بهشون نگاه می کنیم مات به نظر نرسه
آبچک هم فراموش نشه لطفا
یه مقدار هم ظریف کاری های مدلینگ توی کارت بذار که حرفه ای تر به نظر برسه
موفق باشید

بابا آرک مدل اورموشن
فکم افتاد میدونی چرا؟
به خاطر رندر عالیت مثل قند شده
نقطه فوق العاده کارت می دونی چیه که هیج احد ناسی نتونسته بزنه حتی آرک مدل متریال کامپوزیتت که هیج جایی ندیدم
متریال کامپوزیت فقط معمولا با حجم های گرد و استوانه میشه ساخت ولی تو ساختی
حتما میزان رفلکت و گلاسینز بنویس دمت گرم
حالا نکات منفی که میدونم به خاطر کار بازاریه ارزش نداره وقتتو هدر کنی
شیشه اسپایدرت رفرکتش خیلی کمه مثل تلق شده حیف طرح به این خوشگلیه
شیشه فریم لس بنداش محو چون با متریال ساختیش
همیشه خواستی فریم لس بسازی همون شیشه رو عمودی افقی کانکت کن بعد اینست کن بعد اکسترود به داخل بعد هم دیتج
درختتم خوشگلترشو بذار مغازه هارو هم رول آپ بذار
ولی کارت شاهکاره همچین رندر واسه نما خیلی سخته با وی ری کار یک مرد واقعیه
موفق باشیییییییییییی

m.n1362

Member
بابا آرک مدل اورموشن
فکم افتاد میدونی چرا؟
به خاطر رندر عالیت مثل قند شده
نقطه فوق العاده کارت می دونی چیه که هیج احد ناسی نتونسته بزنه حتی آرک مدل متریال کامپوزیتت که هیج جایی ندیدم
متریال کامپوزیت فقط معمولا با حجم های گرد و استوانه میشه ساخت ولی تو ساختی
حتما میزان رفلکت و گلاسینز بنویس دمت گرم
حالا نکات منفی که میدونم به خاطر کار بازاریه ارزش نداره وقتتو هدر کنی
شیشه اسپایدرت رفرکتش خیلی کمه مثل تلق شده حیف طرح به این خوشگلیه
شیشه فریم لس بنداش محو چون با متریال ساختیش
همیشه خواستی فریم لس بسازی همون شیشه رو عمودی افقی کانکت کن بعد اینست کن بعد اکسترود به داخل بعد هم دیتج
درختتم خوشگلترشو بذار مغازه هارو هم رول آپ بذار
ولی کارت شاهکاره همچین رندر واسه نما خیلی سخته با وی ری کار یک مرد واقعیه
موفق باشیییییییییییی
ممنون لطف داری..REF 153...GLOSS 0.9..SUBDIV 15:rose:

m.n1362

Member
خواهش می کنم عزیز

حالا که داری کار رو ادیت می کنی حتما پارامتر blure رو برای تکسچر های ساختمان های همسایه و تابلو های مغازه ها به .۵ کاهش بده تا وقتی زاویه دار بهشون نگاه می کنیم مات به نظر نرسه
آبچک هم فراموش نشه لطفا
یه مقدار هم ظریف کاری های مدلینگ توی کارت بذار که حرفه ای تر به نظر برسه
موفق باشید
به چشم.. فقط یه توضیحی BLURE میدی واسه تکسچر ممنوون:rose::rose::rose:

ali_118

کاربر VIP
سلام
خب قبل از من همه نظراتشونو گفتند، شما هم قراره اصلاح اش کنی، چیزی هم برای اضافه کردن نمیبینم.
به غیر از سیم های برق؛ در عکاسی معمولا سیم برق یه چیز مزاحمه که توی تصویر می افته، من اگه باشم توی رندر ای که هدف اصلیش نشون دادن نمای ساختمون هست سیم برق روی نما نمیندازم، که باز هم سلیقه ای ئه.

به چشم.. فقط یه توضیحی BLURE میدی واسه تکسچر ممنوون:rose::rose::rose:
وقتی بیتمپ رو لود میکنی، در همون قسمت اول تنظیمات خود تکسچر یه پارامتر Blure هست که هر چی مقدار اش رو بیشتر کنی، با افزایش زاویه دید تکسچر بیشتر تار میشه. مقداری هم که فرخ نوشته 0.5 هست.

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
کارتون عالیه یکم تو قسمت تکسچر های بانک و اینا انگار کشیدگی هست!دلیلش چیه؟

m.n1362

Member
مرسی
ببخشید دیر شد

پیوست ها

• bldg209L.jpg
    bldg209L.jpg
    236.2 کیلوبایت · بازدیدها: 13

جدیدترین ارسال ها

بالا