کارهای ارسالی مسابقه ی هفتگی (دوچرخه)

V

Violet89

کاربر مهمان
سلام مجدد
بله صد در صد اشتباه پیش میاد و خیلی راحت هم میشه رفعش کرد, اما توهین رو نه و جواب سر بالا دادن رو نه.
من یعنی ما چندین بار صحبت کردیم, با مسئول برگزاری, خوب نتیجه نداشته و ایشونم دلایل خودشون رو دارند, که برای ما قانع کننده نیست.
من نگفتم داوری با غرض ورزی بوده, اصلا. چون داور بنده خدا اصلا نمیدونسته کار مال کیه. اما داوری کامل نبوده.
در مورد اسامی هم تقریبا یک روز از داوری میگذره.
در مورد توهینم, ان شاءالله تو پیام خصوصی براتون میفرستم.
موفق باشید دوست و مدیر گلم :rose:

Mandana

Active Member
خوب اگر کسی توی پیغام خصوصی بهتون توهین کرده، دکمه ی گزارش پیغام خصوصی نامناسب رو بزنین می رسیدگی می کنم گلم:rose:موفق بباشی
منتظر حضورت توی دوره های بعدی هم استم:}

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام اساتید و بزرگواران گرامی:

منم سلام عرض میکنم خدمت شما دوست عزیز

در ابتدا از این که سرتون رو درد میارم معذرت خواهی میکنم و میخواستم وقت شریفتون رو بگیرم و به چند مورد اشاره کنم:

خوب مورد اول:
سپاس و تشکر فراوان از زحمات برگزار کننده این مسابقه.

خیلی ممنون کار خاصی انجام نمیدم کاری هست که در توانم برای مسابقه و سایت انجام میدم :rose:

مورد دوم:
کاش تو مسابقه به همه به چشم شرکت کننده نگاه میشد, نه اینکه فلانی مرد یا خانم مدیر هست. البته این رو در تبصره در ادامه توضیح میدم, که چرا این رو میگم.

با عرض پوزش باید بگم که این حرفتون واقعا منطقی نیست...

اگه من توی پستم اشاره ای کردم که مدیر جون یا مانی جان کارت خیلی زیبا و خوب شده و به کار دیگه ای نگفتم خیلی خوب و زیبا شده این

دلیل بر این نیست که من میخواستم جلوی مدیر خودم رو نشون بدم ( به اون کسی که با هم این متن رو نوشتید هم گفتم من از تملق و

چابلوسی بیزارم )

مورد سوم:
انتقاد در مورد داوری, اون دفعه تشکر کردم. اما اینبار انتقاد میکنم, اگر فقط قرار باشه گفته بشه کار اول 82 امتیاز, کار دوم 57 امتیاز, ... ارزش چندانی نداره, چون متوجه نمیشیم مشکل کارمون در کجا بوده تا رفعش کنیم.
اینطوری مسابقه میشه تاپیکی که راه انداخته شده به نام مسابقه مدلسازی, اما wip گروهی هست. راستش من درخواستم رو به آقای Majid CG هم گفتم, چون به هر حال ایشون مسئول برگزاری مسابقه هستند. ایشون فرمودند داور مسابقه وقت ندارند. خوب اما اینطوری حتی قبل از داوری مشخص بود و اساتید گفتند نفر اول کیه, خوب جوایزم در کار نیست که بگیم آره امتیاز مهم هست, خوب هر هفته یه wip گروهی راه میندازیم, نفر اول هم که مشخصه و موضوع هفته بعد رو مشخص میکنن. بقول آقای برهانی که فرمودند یه کلمه دوستانه هم بهش اضافه کنیم, عالی میشه, میشه wip گروهیه دوستانه, اینطوری شاید حرمت بعضی چیزا بیشتر رعایت بشه.

در مورد داوری باید بگم که واقعا میدونم که پژمان جان با همه ی مشغله ای که داره داوری رو قبول کرد و همینجا هم ازش تشکر میکنم..

ولی به نظر من واقعا خیلی از حق به دوره که اینطور از یه نفر توقع داشته باشیم به هر حال هر کدوم ما به غیر از انجمن کارهای روزانه ی فراوانی داریم و همیشه وقت کافی و ازاد برای سایت نداریم...

بله شما به من فرمودید که ایشون روی کارها نقد ننوشتن ولی من چند بار به شما عرض کردم که ایشون وقت کافی نداشتن و اگه

این وقت در اختیارشون بود حتما این کار رو انجام میدادن...

نفر اول مشخصه و همه میتونن تشخیصش بدن؟

ایا دلیل مشخص بودن نفر اول رو میدونید؟

دلیلش تفاوت محسوس بین کارهاست ( البته قصد توهین به هیچ کسی رو ندارم ولی باید یکسری قضایا روشن بشه منو ببخشید :rose:)

یعنی اینکه کارها سطوحشون خیلی با هم متفاوته و کار خوب از کار متوسط و ضعیف کاملا قابله تفیکیکه..

این حرف شما زمانی درست بود که داوری رو فردی نا لایق و بی دانش به عهده میگرفت ولی اگه یه نگاه کوچیک به کارهای ایشون بندازید

متوجه میشید که شاید از هر کسی توی سایت توی قضیه مدلینگ متبهر تر باشن..

در مورد رعایت نشدن حرمت هم تا جایی که یادمه به کسی بی حرمتی نکردم ...

مورد چهارم:
از اونجا که در مورد اول هم تشکر فراوان از برگزار کننده این مسابقه کردم و باز هم میکنم.
اما مثل اینکه ایشون مثل داور مسابقه خیلی مشغله دارند و هنوز وقت نکردند, مشخص کنن کارا مال کیه. باز هم سپاس فراوان. البته ایشون فرمودند, اگر از داور بخوایم درباره نحوه امتیاز دهی یا ایراد کارها (مثل دوره ی قبل) توضیح بدن, میشه توضیح اضافی و توقع اضافی. احتمالا مشخص کردن افراد شرکت کننده هم توقع اضافی هست که بنده بابت این توقع بیجام, همین جا از همه معذرت میخوام.

مورد اول اینه که درسته من خیلی مشغله دارم و اسامی کارها رو هم ننوشتم این اعتراضتون وارده ولی اگه به من میگفتید حتما اینکار رو

انجام میدادم فکر میکردم محیط انجمنمون خیلی دوستانه تره ولی مثل اینکه اشتباه فکر میکردم :rose:

مورد دوم اینه که خیلی بده که چیزی که من نگفتم رو از طرف من نقل قول میکنید....

من به هیچ عنوان نگفتم که نقد کارها توضح اضافیه..

گفتم توقع اضافیه که روی حرفم هم هستم واقعا توقع اضافی هست از کسی که بدون هیچ چشم داشتی و فقط به خاطر علاقش به سایت

داوری رو به عهده گرفته...

و اما مورد آخر و مورد پنجم:
باز بینی امتیازات:
01 : model 62/70 - render 20/30 : 82/100
02 : model 42/70 - render 15/30 : 57/100
03 : model 60/70 - render 27/30 : 87/100
04 : model 40/70 - render 17/30 : 57/100
05 : model 50/70 - render 12/30 : 62/100
06 : model 40/70 - render 05/30 : 45/100
اگر دقت داشته باشید, اگر از خانم مدیر 5 امتیاز منفی دیرکرد کم بشه.
امتیاز ایشون هم میشه 57 امتیاز.
پس امتیازا میشه:
05 : model 50/70 - render 12/30 : 57/100
ببینید اصلا نفرات اول دوم مهم نیست, امتیازم مهم نیست. مهم یادگیری هست, اینو میدونیم, اما نتیجه گیری از این امتیازات باز بر میگرده به تبصره های پایین و اینکه عدالت رعایت نمیشه.

کم کردن امتیازت و یا هرگونه ادیت امتیازات و امتیازدهی اصلا به عهده ی من نیست ...

من چندین بار به پژمان جان پیغام دادم در مورد کم کردن امتیاز مانی و حتی کم کردن امتیاز از برهانی عزیز به خاطر نزاشتن وایرش..

و بازم میگم ایشون مشغله زیادی دارن حتما فرصت نکردن این مورد رو بررسی کنن..

اما در مورد تبصره ها:
تبصره اول:
چطور در مورد ساعت خورشیدی, با اینکه موضوع دقیقا ساعت دیواری بود, کسی اعتراضی نکرد, یا در مورد شمشیرم همینطور, در تاپیک دوچرخه فرمودید, دوچرخه, مشخص نکردید, ثابت یا متحرک, پس اون چه پستی بود زدید. سر من عدالتتون گل کرد.آفرین باز خوب یه جا عدالت رو دیدیم.

در مورد ساعت خورشیدی برگزار کننده ی مسابقه من نبودم و مربوط به من نمیشه..

ولی در مورد سلاح این مسابقه سلاح گرم و سرد بود که من اینو چند بار توی وایپ و یه بارم توی تاپیک اصلیه مسابقه عنوان کردم..

که سلاح سرد هم قابل مدلسازیه..

در مورد دوچرخ هی ثابت شما باید عرض کنم من واقعا از اینکه کار کسی رو قرار ندم اصلا احساس خوبی بهم دست نمیده...

ولی طبق تجربه های قبلی حکمت رو در این دیدم که در مورد گذاشتن کار مشا با شرکت کننده ها مشورت کنم...

خوبه که بدونید یکی از بچه ها برای مسابقه سلاح گرم یه اسلحه خیلی زیبا ساخت هبود ولی به دلیل اینکه ایشون از ابجکت اماده استفاده کرده بود

کارش رو قرار ندادم جالبتر از اون برای من این بود که ایشون واقعا خیلی خوب با این قضیه برخورد کردن و حتی از من تشکر کردن..

کاش همه ی ما روحیات و اخلاق ایشون رو داشتیم...

تبصره دوم:
بند پ همه جا کارآمد بوده, چون ما بند پ نداریم, باید بسوزیم و بسازیم. چون نه جنسیتمون مرد بوده, نه خانم مدیر هستیم, پس شما رو با این سایتی که مخصوص آقایون و خانم مدیراست تنها میزاریم, چون ما محکوم به فنا هستیم.

ما اینجا پارتی بازی نداریم و اگه منظورتون نمراته گفتم به دلیل مشغله داور تصحیح نشده بود...

و اینکه واقعا ممنونم که با توهینها و تهمتهای به جاتون مارو بهره مند میکنید :rose:

سلام مجدد
بله صد در صد اشتباه پیش میاد و خیلی راحت هم میشه رفعش کرد, اما توهین رو نه و جواب سر بالا دادن رو نه.
من یعنی ما چندین بار صحبت کردیم, با مسئول برگزاری, خوب نتیجه نداشته و ایشونم دلایل خودشون رو دارند, که برای ما قانع کننده نیست.
من نگفتم داوری با غرض ورزی بوده, اصلا. چون داور بنده خدا اصلا نمیدونسته کار مال کیه. اما داوری کامل نبوده.
در مورد اسامی هم تقریبا یک روز از داوری میگذره.
در مورد توهینم, ان شاءالله تو پیام خصوصی براتون میفرستم.
موفق باشید دوست و مدیر گلم

توهین و جواب سر بالای به شما ندادم اگه داد مچرا توی پیغام خصوصی همینجا مطرح کنید ولی مثل اینکه توهینهای شما به بنده تمومی نداره و منم حرفی ندارم از این بابت از مدیریت هم شکایتتون رو نمیکنم میتونید هر چیزی خواستید به بنده بگید :rose:

آخرین ویرایش:
اولا سلام خسته نباشید :rose:
کار همه خوب بود و به همه تبریک می گم
از همه و بخصوص از خودم تشکر می کنم :green: ( آخه کسی از من تشکر نمی کنه :sad:)
من هفته پیش در مسابقه شرکت کردم ولی این هفته ( از آخر دوم شدم:cool: ) وقت نکردم شرکت کنم
اولا ، اول دوم شدن مهم نیست ، همه ما با تمام مشکلات ای که داریم فقط بخاطر علاقه و عشق خودمون اینجا پیست می زنیم همین که این همه شوق و اشتیاق بین بچه ها می ببینم خودش شوقی برای کار کردن ایجاد می کنه
اتفاقا برای من هفته پیش مشکلی پیش آمده بود که به ............. :snap: که به:cry: خوشی :rose:حل شد
اشتباه همیشه پیش میاد و نباید زود قضاوت کرد اینجا همه با هم دوست هسیم و به هم کمک می کنیم که در کنار هم کار گروهی رو تجربه کنیم درسته که اینجا حس رقابت وجود داره
سه توصیه دارم
اول به خودم : زود قضاوت نکنید و صبور باشید
دوم به دوستان شرکت کننده :زود قضاوت نکنید و صبور باشید
سوم به برگزار کنندگان : زود قضاوت نکنید و صبور باشید

راستی موضوع این هفته چیه ؟؟؟؟؟؟

V

Violet89

کاربر مهمان
خداحافظی

[FONT=&quot]سلام مجدد[/FONT][FONT=&quot] به همه اساتید گرامی

[/FONT]​
[/QUOTE]
[FONT=&quot]نقل قول[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT]​
[FONT=&quot]مورد دوم[/FONT][FONT=&quot]:
[/FONT][FONT=&quot]کاش تو مسابقه به همه به چشم شرکت کننده نگاه میشد, نه اینکه فلانی مرد یا خانم مدیر هست. البته این رو در تبصره در ادامه توضیح میدم, که چرا این رو میگم[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]با عرض پوزش باید بگم که این حرفتون واقعا منطقی نیست[/FONT][FONT=&quot]...

[/FONT][FONT=&quot]اگه من توی پستم اشاره ای کردم که مدیر جون یا مانی جان کارت خیلی زیبا و خوب شده و به کار دیگه ای نگفتم خیلی خوب و زیبا شده این[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]دلیل بر این نیست که من میخواستم جلوی مدیر خودم رو نشون بدم ( به اون کسی که با هم این متن رو نوشتید هم گفتم من از تملق و [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]چابلوسی بیزارم[/FONT][FONT=&quot] )[/FONT]​
[FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]سرور من, کسی نگفته برای چاپلوسی و تملق این کار رو کردید[/FONT][FONT=&quot], [/FONT][FONT=&quot]اصلا الفاظ مد نظر نبود, خود من هم از این الفاظ استفاده میکنم, من در مورد کارها صحبت کردم, همون عدم کسر امتیاز و قرار دادن کار آقای برهانی[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[/QUOTE]
[FONT=&quot]نقل قول[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT]
[FONT=&quot]مورد سوم[/FONT][FONT=&quot]:
[/FONT][FONT=&quot]انتقاد در مورد داوری, اون دفعه تشکر کردم. اما اینبار انتقاد میکنم, اگر فقط قرار باشه گفته بشه کار اول 82 امتیاز, کار دوم 57 امتیاز, ... ارزش چندانی نداره, چون متوجه نمیشیم مشکل کارمون در کجا بوده تا رفعش کنیم[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]اینطوری مسابقه میشه تاپیکی که راه انداخته شده به نام مسابقه مدلسازی, اما [/FONT][FONT=&quot]wip [/FONT][FONT=&quot]گروهی هست. راستش من درخواستم رو به آقای[/FONT][FONT=&quot]Majid CG [/FONT][FONT=&quot]هم گفتم, چون به هر حال ایشون مسئول برگزاری مسابقه هستند. ایشون فرمودند داور مسابقه وقت ندارند. خوب اما اینطوری حتی قبل از داوری مشخص بود و اساتید گفتند نفر اول کیه, خوب جوایزم در کار نیست که بگیم آره امتیاز مهم هست, خوب هر هفته یه [/FONT][FONT=&quot]wip [/FONT][FONT=&quot]گروهی راه میندازیم, نفر اول هم که مشخصه و موضوع هفته بعد رو مشخص میکنن. بقول آقای برهانی که فرمودند یه کلمه دوستانه هم بهش اضافه کنیم[/FONT][FONT=&quot], [/FONT][FONT=&quot]عالی میشه, میشه[/FONT][FONT=&quot] wip [/FONT][FONT=&quot]گروهیه دوستانه, اینطوری شاید حرمت بعضی چیزا بیشتر رعایت بشه[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]در مورد داوری باید بگم که واقعا میدونم که پژمان جان با همه ی مشغله ای که داره داوری رو قبول کرد و همینجا هم ازش تشکر میکنم[/FONT][FONT=&quot]..

[/FONT][FONT=&quot]ولی به نظر من واقعا خیلی از حق به دوره که اینطور از یه نفر توقع داشته باشیم به هر حال هر کدوم ما به غیر از انجمن کارهای روزانه ی فراوانی داریم و همیشه وقت کافی و ازاد برای سایت نداریم[/FONT][FONT=&quot]...

[/FONT][FONT=&quot]بله شما به من فرمودید که ایشون روی کارها نقد ننوشتن ولی من چند بار به شما عرض کردم که ایشون وقت کافی نداشتن و اگه[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]این وقت در اختیارشون بود حتما این کار رو انجام میدادن[/FONT][FONT=&quot]...

[/FONT][FONT=&quot]نفر اول مشخصه و همه میتونن تشخیصش بدن؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]ایا دلیل مشخص بودن نفر اول رو میدونید؟[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]دلیلش تفاوت محسوس بین کارهاست ( البته قصد توهین به هیچ کسی رو ندارم ولی باید یکسری قضایا روشن بشه منو ببخشید [/FONT][FONT=&quot]
clip_image001.gif
[/FONT][FONT=&quot])

[/FONT][FONT=&quot]یعنی اینکه کارها سطوحشون خیلی با هم متفاوته و کار خوب از کار متوسط و ضعیف کاملا قابله تفیکیکه[/FONT][FONT=&quot]..

[/FONT][FONT=&quot]این حرف شما زمانی درست بود که داوری رو فردی نا لایق و بی دانش به عهده میگرفت ولی اگه یه نگاه کوچیک به کارهای ایشون بندازید[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]متوجه میشید که شاید از هر کسی توی سایت توی قضیه مدلینگ متبهر تر باشن[/FONT][FONT=&quot]..

[/FONT][FONT=&quot]در مورد رعایت نشدن حرمت هم تا جایی که یادمه به کسی بی حرمتی نکردم[/FONT][FONT=&quot] ...[/FONT]​
[FONT=&quot]
در مورد داوری و
[/FONT][FONT=&quot]آقای شریفی, بنده از نزدیک شاهد مشغله کاری ایشون هستم و میدونم ایشون لطف میکنند وقت برای داوری میزارن, همین جا هم از ایشون سپاسگذاری میکنم, که وقتشون رو
برای
[/FONT][FONT=&quot]داوری میزارند, سپاس فراوان.[/FONT]​
[FONT=&quot]
چون بنده شاهد این بودم, که ایشون واقعا تا جایی که بتونن و وقتشون اجازه بده, هر کمکی که از دستشون بر بیاد برای پیشرفت افراد انجام میدن, نمونه هاش مقالات مفیدی که ایشون در این سایت میزارند, من از شما خواستم که لااقل این مورد رو بیان کنید, شما فرمودید ایشون وقت ندارند, گفتم قبول در صورت امکان نه امروز, کلا یه نقدی رو این کارها بزارند تا مشکلات رفع بشه, چون مقصود همین بود و هست, اما شما حتی بعنوان برگزار کننده این درخواست رو مطرح نفرمودید, شاید ایشون قبول میکردند, چون همونطور که گفتم, ایشون تلاش فراوانی برای پیشرفت دوستان میکنند.
[/FONT]​
[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]نه تفاوت محسوس, ناراحتی نداره, منم دقیقا همین رو گفتم, گفتم چون تفاوت بین کارها زیاد هست, نفر اول کاملا مشخص هست و همه میتونن تشخیص بدن. من هم دقیقا همین رو کفتم که کارها سطوحشون خیلی با هم متفاوته و کار خوب از کار متوسط و ضعیف کاملا قابله تفیکیکه, پس توضیحی داده بشه تا اونایی که سطحشون پایینه خودشون رو بالا بکشن[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT]​
[FONT=&quot]اما دوباره برگردیم سر داوری که شما فرمودید این حرف شما زمانی درست بود که داوری رو فردی نا لایق و بی دانش به عهده میگرفت ولی اگه یه نگاه کوچیک به کارهای ایشون بندازید متوجه میشید که شاید از هر کسی توی سایت توی قضیه مدلینگ متبهر تر باشن[/FONT][FONT=&quot]..[/FONT][FONT=&quot]., من خودم کوچیکه آقای شریفی هستم, غلط کنم چنین حرفی زده باشم, من ایشون رو جز 5 نفر اول ایران تو مدلینگ میدونم و این رو هم توی سایت هم خارج از سایت گفتم, من ایشون رو کاملا قبول دارم, حتی بارها تو همین سایت شده بچه ها به مشکل برخوردند, من بهشون گفتم, بهترین کسی که میتونه کمک کنه, ایشون هستند, باور ندارید اسم بدم برید بپرسید, پس این حرف رو نزنید, اصلا نمیدونم از کجای حرفم چنین برداشتید کردید, اگر واقعا حرفام چنین معنی رو میداد, من همین جا از ایشون معذرت خواهی میکنم, امیدوارم عفو کنند.[/FONT]​
[FONT=&quot]
[/FONT]​
[/QUOTE]
[FONT=&quot]مورد چهارم[/FONT][FONT=&quot]:
[/FONT][FONT=&quot]از اونجا که در مورد اول هم تشکر فراوان از برگزار کننده این مسابقه کردم و باز هم میکنم[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]اما مثل اینکه ایشون مثل داور مسابقه خیلی مشغله دارند و هنوز وقت نکردند[/FONT][FONT=&quot], [/FONT][FONT=&quot]مشخص کنن کارا مال کیه. باز هم سپاس فراوان. البته ایشون فرمودند, اگر از داور بخوایم درباره نحوه امتیاز دهی یا ایراد کارها (مثل دوره ی قبل) توضیح بدن, میشه توضیح اضافی و توقع اضافی. احتمالا مشخص کردن افراد شرکت کننده هم توقع اضافی هست که بنده بابت این توقع بیجام, همین جا از همه معذرت میخوام[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]مورد اول اینه که درسته من خیلی مشغله دارم و اسامی کارها رو هم ننوشتم این اعتراضتون وارده ولی اگه به من میگفتید حتما اینکار رو [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]انجام میدادم فکر میکردم محیط انجمنمون خیلی دوستانه تره ولی مثل اینکه اشتباه فکر میکردم [/FONT][FONT=&quot]
clip_image001.gif
[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]مورد دوم اینه که خیلی بده که چیزی که من نگفتم رو از طرف من نقل قول میکنید[/FONT][FONT=&quot]....

[/FONT][FONT=&quot]من به هیچ عنوان نگفتم که نقد کارها توضح اضافیه[/FONT][FONT=&quot]..

[/FONT][FONT=&quot]گفتم توقع اضافیه که روی حرفم هم هستم واقعا توقع اضافی هست از کسی که بدون هیچ چشم داشتی و فقط به خاطر علاقش به سایت [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]داوری رو به عهده گرفته[/FONT][FONT=&quot]...
[/FONT]​
[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]بله من هم در مورد انجمن همین فکر رو میکردم, که شما خلافش رو به من اثبات کردید[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]
بله در این مورد حق با شماست, شما نگفتید توضیح اضافی, فرمودید توقع اضافی
[/FONT][FONT=&quot], [/FONT][FONT=&quot]که شرمندم و همین جا از شم معذرت میخوام, امیدوارم عفو کنید[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]
صد در صد ایشون لطف دارن و خدا خیرشون بده, اما باز هم فکر نمیکنم بیان این درخواست که یه نقدی رو کارها بزارن,خیلی بد باشه, شما حتی بیان نکردید
[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT]​
[/QUOTE]
[FONT=&quot]و اما مورد آخر و مورد پنجم[/FONT][FONT=&quot]:
[/FONT][FONT=&quot]باز بینی امتیازات[/FONT][FONT=&quot]:
05 : model 50/70 - render 12/30 : 62/100
[/FONT][FONT=&quot]اگر دقت داشته باشید, اگر از خانم مدیر 5 امتیاز منفی دیرکرد کم بشه[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]امتیاز ایشون هم میشه 57 امتیاز[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]پس امتیازا میشه[/FONT][FONT=&quot]:
05 : model 50/70 - render 12/30 : 57/100
[/FONT][FONT=&quot]ببینید اصلا نفرات اول دوم مهم نیست, امتیازم مهم نیست. مهم یادگیری هست[/FONT][FONT=&quot], [/FONT][FONT=&quot]اینو میدونیم, اما نتیجه گیری از این امتیازات باز بر میگرده به تبصره های پایین و اینکه عدالت رعایت نمیشه[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]کم کردن امتیازت و یا هرگونه ادیت امتیازات و امتیازدهی اصلا به عهده ی من نیست[/FONT][FONT=&quot] ...

[/FONT][FONT=&quot]من چندین بار به پژمان جان پیغام دادم در مورد کم کردن امتیاز مانی و حتی کم کردن امتیاز از برهانی عزیز به خاطر نزاشتن وایرش[/FONT][FONT=&quot]..

[/FONT][FONT=&quot]و بازم میگم ایشون مشغله زیادی دارن حتما فرصت نکردن این مورد رو بررسی کنن[/FONT][FONT=&quot]..
[/FONT]​
[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]باز هم میگم امتیاز بالا و پایین مهم نیست, مهم رفع کردن ایراد کار هست[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT]​
[/QUOTE]
[FONT=&quot]اما در مورد تبصره ها[/FONT][FONT=&quot]:
[/FONT][FONT=&quot]تبصره اول[/FONT][FONT=&quot]:
[/FONT][FONT=&quot]چطور در مورد ساعت خورشیدی, با اینکه موضوع دقیقا ساعت دیواری بود, کسی اعتراضی نکرد, یا در مورد شمشیرم همینطور, در تاپیک دوچرخه فرمودید[/FONT][FONT=&quot], [/FONT][FONT=&quot]دوچرخه, مشخص نکردید, ثابت یا متحرک, پس اون چه پستی بود زدید. سر من عدالتتون گل کرد.آفرین باز خوب یه جا عدالت رو دیدیم[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]در مورد ساعت خورشیدی برگزار کننده ی مسابقه من نبودم و مربوط به من نمیشه[/FONT][FONT=&quot]..

[/FONT][FONT=&quot]ولی در مورد سلاح این مسابقه سلاح گرم و سرد بود که من اینو چند بار توی وایپ و یه بارم توی تاپیک اصلیه مسابقه عنوان کردم[/FONT][FONT=&quot]..

[/FONT][FONT=&quot]که سلاح سرد هم قابل مدلسازیه[/FONT][FONT=&quot]..

[/FONT][FONT=&quot]در مورد دوچرخ هی ثابت شما باید عرض کنم من واقعا از اینکه کار کسی رو قرار ندم اصلا احساس خوبی بهم دست نمیده[/FONT][FONT=&quot]...

[/FONT][FONT=&quot]ولی طبق تجربه های قبلی حکمت رو در این دیدم که در مورد گذاشتن کار مشا با شرکت کننده ها مشورت کنم[/FONT][FONT=&quot]...

[/FONT][FONT=&quot]خوبه که بدونید یکی از بچه ها برای مسابقه سلاح گرم یه اسلحه خیلی زیبا ساخت هبود ولی به دلیل اینکه ایشون از ابجکت اماده استفاده کرده بود[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]کارش رو قرار ندادم جالبتر از اون برای من این بود که ایشون واقعا خیلی خوب با این قضیه برخورد کردن و حتی از من تشکر کردن[/FONT][FONT=&quot]..

[/FONT][FONT=&quot]کاش همه ی ما روحیات و اخلاق ایشون رو داشتیم[/FONT][FONT=&quot]...[/FONT]​
[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]شرمنده از اینکه من روحیه و اخلاق مناسب نداشتم, نمیخوام خودم رو تبرئه کنم, اما شاید دلیل ناراحت شدنم, همون لحن بد پست قبل اون پستتون بوده باشه, که بعد ویرایش کردید[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT]​
[/QUOTE]
[FONT=&quot]تبصره دوم[/FONT][FONT=&quot]:
[/FONT][FONT=&quot]بند پ همه جا کارآمد بوده, چون ما بند پ نداریم, باید بسوزیم و بسازیم. چون نه جنسیتمون مرد بوده, نه خانم مدیر هستیم, پس شما رو با این سایتی که مخصوص آقایون و خانم مدیراست تنها میزاریم, چون ما محکوم به فنا هستیم[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT]​
[FONT=&quot]ما اینجا پارتی بازی نداریم و اگه منظورتون نمراته گفتم به دلیل مشغله داور تصحیح نشده بود[/FONT][FONT=&quot]...

[/FONT][FONT=&quot]و اینکه واقعا ممنونم که با توهینها و تهمتهای به جاتون مارو بهره مند میکنید [/FONT][FONT=&quot]
clip_image001.gif
[/FONT]​
[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]گفتم اشتباه پیش میاد, این مسلمه[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]
در توضیح اضافی که گفتم, اشتباه کردم و معذرت هم خواستم
[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]
من به کسی نه تهمت زدم نه توهین کردم, در صورتی که به من توهین شد, چند نفر از دوستان در جریان هستند
[/FONT][FONT=&quot].

[/FONT]​
[/QUOTE]
[FONT=&quot]سلام مجدد[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]بله صد در صد اشتباه پیش میاد و خیلی راحت هم میشه رفعش کرد, اما توهین رو نه و جواب سر بالا دادن رو نه[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]من یعنی ما چندین بار صحبت کردیم, با مسئول برگزاری, خوب نتیجه نداشته و ایشونم دلایل خودشون رو دارند, که برای ما قانع کننده نیست[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]من نگفتم داوری با غرض ورزی بوده, اصلا. چون داور بنده خدا اصلا نمیدونسته کار مال کیه. اما داوری کامل نبوده[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]در مورد اسامی هم تقریبا یک روز از داوری میگذره[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]در مورد توهینم, ان شاءالله تو پیام خصوصی براتون میفرستم[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]موفق باشید دوست و مدیر گلم [/FONT]​
[FONT=&quot]توهین و جواب سر بالای به شما ندادم اگه داد مچرا توی پیغام خصوصی همینجا مطرح کنید ولی مثل اینکه توهینهای شما به بنده تمومی نداره و منم حرفی ندارم از این بابت از مدیریت هم شکایتتون رو نمیکنم میتونید هر چیزی خواستید به بنده بگید [/FONT][FONT=&quot]
clip_image001.gif
[/FONT]​
[FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]باز هم میگم توهینی نکردم, خواستید به مدیریت هم شکایت کنید, دیگه ادامه دادن این بحث رو صلاح نمیدونم, بقول خودتون که امروز فرمودید, هرجور راحتید[/FONT][FONT=&quot].:rose:

[/FONT][FONT=&quot]از دوستان بابت این بحث معذرت خواهی میکنم[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]:rose:
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]باز هم از جناب آقای شریفی معذرت میخوام, ایشون سرور بنده هستند, بنده هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم, در مورد داوری و کارهای ایشون نقدی کنم, باز هم معذرت و شرمنده[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]باز هم میگم توهینی نکردم, اما اگر جایی از حرف بنده رو توهین میدونید, در حضور همه دوستان از شما معذرت میخوام, و امیدوارم بنده رو عفو کنید[/FONT][FONT=&quot]:rose::rose::rose:.
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]از تمام دوستانی که چه پیام خصوصی دادند, چه تو پروفایلم پیام گذاشتند[/FONT][FONT=&quot], [/FONT][FONT=&quot]ممنون و متشکر, راستش پیام های دلگرم کننده شما دوستان باعث شده بود که برگردم و مسابقه رو ادامه بدم, :rose:[/FONT][FONT=&quot] Sevin[/FONT][FONT=&quot]جان شاهد هستند, که امروز داشتیم یه کارکتر انتخاب میکردیم که برای مسابقه بزنیم, اما با دیدن این پست, واقعا ناامید و ناراحت و دلخور شدم, و ترجیح میدم دیگه پا تو این سایت, یا لااقل تو این بخش نزارم[/FONT][FONT=&quot] :sad:.[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]اصلا میدونید چیه, حق باشماست, من توهین کردم و تهمت زدم, حالا امیدوارم به لطف و بزرگی خودتون عفو کنید.[/FONT]:rose:
همیشه خدا پشت و پناه همه دوستان باشه. :rose:
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot] *********************************************************
[/FONT][FONT=&quot]همگی موفق, پیروز و سربلند باشید[/FONT][FONT=&quot]:rose:[/FONT]​

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
چرا ما هرجا میریم دعوا تموم میشه بابا زندگی یکنواخت شده :green:

V

Violet89

کاربر مهمان
سلام

صبح همگی بخیر

راستش هر کاری کردم دیشب رو نتونستم آرامش داشته باشم, و تمام مدت ذهنم درگیر حرف شما بود, آقای MajidCG.

این حرف شما زمانی درست بود که داوری رو فردی نا لایق و بی دانش به عهده میگرفت ولی اگه یه نگاه کوچیک به کارهای ایشون بندازید
متوجه میشید که شاید از هر کسی توی سایت توی قضیه مدلینگ متبهر تر باشن..

من به هیچ عنوان نگفتم که نقد کارها توضح اضافیه..

گفتم توقع اضافیه که روی حرفم هم هستم واقعا توقع اضافی هست از کسی که بدون هیچ چشم داشتی و فقط به خاطر علاقش به سایت

داوری رو به عهده گرفته...

اما باور کنید, بنده قدر نشناس نیستم, و ارزش کاری که آقای شریفی انجام میدن رو کاملا درک میکنم و همچنین کار شما و دیگر مسئولان رو.
درست نیست این رو بگم, اما مگه بخاطر همین زحمات و شایستگی های ایشون و تیم بلوط نبود, که یه مدت پیش من پست زیر رو به حدود 100 نفر دادم, درسته برام درد سر شد, اما ارزش سپاس از کسی که بی هیچ چشم داشتی وقت برای آموزش افراد میذاره رو داشت.

با سلام :rose:
من کاری از تیم Baloot3D دیدم، که به نظرم واقعا عالی و لایق تاپ گالری اومد:)
از شما هم دعوت میکنم، یه سری به لینک زیر بزنید :rose:
البته، همینطور که میدونید این دوستان مطالب خیلی ارزشمندی در بخش سخت افزار سه بعدی برای ما میذارن، حالا واقعا بی انصافیه که کاری به این ارزشمندی بذارن و ما به کارشون سرنزنیم، یا سربزنیم، اما درباره کارشون نظر ندیم، تا اینطوری از ما دلگیر بشن، لطفا حتما به لینک بالا سر بزنید و نظر رو فراموش نکنید
ممنون :rose:
موفق باشید :rose:

دوباره در همینجا اگر از صحبت های من, برای شما و دیگر دوستان برداشت های شما, استخراج میشد, از شما و آقای شریفی و دیگر دوستان معذرت میخوام و امیدوارم, بنده حقیر رو عفو کنید.:rose::rose::rose:

باز هم شرمنده, باز هم سپاس و باز هم خدانگهدار شما دوستان باشه :rose:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
به نام خدای بخشنده و مهربان
سروران عزیز لطفا تا همینجا کافیه
به موهای سفید من همدیگه رو ببخشید.
:rose:
...
به علت تجربه و مصلحت و وظیفه من که وارد نمیشم.
یا علی

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
من فقط برای روشن شدن یکسری قضایا این صحبتها رو کردم مگرنه خصومت شخصی با هیچ کس ندارم :rose:

Mandana

Active Member
بچه ها روی همدیگه رو ببوسین.این چیزا اصلن ارزش نداره بخاطرش از هم کدورتی داشته باشین مهربونا:sad:

مجید هم اگر چیزی گفت باسه اینه که احساس وظیفه می کنه تا همه رو راضی نگه داره و واقعن هم کار سختی هست.و اصلن هم کسی منظورش این نبود که شما در حق کسی بدی می کنی یا داری بی انصافی می کنی ویولت جون.بیها بخاطر من و عمو برهانی و بقیه اگر کدورتی هست فراموش کنین و مثل قبل ادامه بدیم و کنار هم اطلاعاتمونو بالا ببریم

در مورد اینکه بدون توضیح نمی تونیم ایرادهای کارهامونو بفهمیم با ویولت موافقم.اگر همه دوستان موافقن علاوه بر بلوط مهربون که با وجود مشغله شون لطف می کنن و داوری می کنن یک یا دو داور دیگه هم از هفته ی آینده اضافه کنیم که همراه بلوط عزیز داوری رو بر عهده بگیرن و در ضمن نقا ضعف و قوت کارهامونو بگن تا هر هفته از قبل پیشرفت بیشتری داشته باشیم.در مورد داور با فرشید جان هماهنگی لازم رو انجام میدم.فقط اگر همه موافقین همین پست رو تشکر بزنین
و در آخر بازم ازتون میخوام این بحث رو تموم کنیم و کدورتی اگر هست فراموش کنیم و مثل سابق کنار هم اون جو شاد و پر انرژی مسابقه رو درست کنیم
پیشاپیش ممنونم که روی منو زمین نمیندازین :rose: تازه شم تولدمم هم هست فردا گناه دارم^.^
ادامه ی فعالیتتون توی تاپیک جدید مسابقه همه مونو خوشحال می کنه
موفق بباشین:rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
بچه ها روی همدیگه رو ببوسین.این چیزا اصلن ارزش نداره بخاطرش از هم کدورتی داشته باشین مهربونا:sad:

مجید هم اگر چیزی گفت باسه اینه که احساس وظیفه می کنه تا همه رو راضی نگه داره و واقعن هم کار سختی هست.و اصلن هم کسی منظورش این نبود که شما در حق کسی بدی می کنی یا داری بی انصافی می کنی ویولت جون.بیها بخاطر من و عمو برهانی و بقیه اگر کدورتی هست فراموش کنین و مثل قبل ادامه بدیم و کنار هم اطلاعاتمونو بالا ببریم

در مورد اینکه بدون توضیح نمی تونیم ایرادهای کارهامونو بفهمیم با ویولت موافقم.اگر همه دوستان موافقن علاوه بر بلوط مهربون که با وجود مشغله شون لطف می کنن و داوری می کنن یک یا دو داور دیگه هم از هفته ی آینده اضافه کنیم که همراه بلوط عزیز داوری رو بر عهده بگیرن و در ضمن نقا ضعف و قوت کارهامونو بگن تا هر هفته از قبل پیشرفت بیشتری داشته باشیم.در مورد داور با فرشید جان هماهنگی لازم رو انجام میدم.فقط اگر همه موافقین همین پست رو تشکر بزنین
و در آخر بازم ازتون میخوام این بحث رو تموم کنیم و کدورتی اگر هست فراموش کنیم و مثل سابق کنار هم اون جو شاد و پر انرژی مسابقه رو درست کنیم
پیشاپیش ممنونم که روی منو زمین نمیندازین :rose: تازه شم تولدمم هم هست فردا گناه دارم^.^
ادامه ی فعالیتتون توی تاپیک جدید مسابقه همه مونو خوشحال می کنه
موفق بباشین:rose:

این همه متن نوشتید برای 4 تا کادو :green: ( من یک روز بن کن ببینم میتونی یا نه :green:)

Mandana

Active Member
ایمان جدی میگم بذار سو تفاهم برطرف بشه برو توی انجمن مدیرا اسپم بزن:snap:

لطفن پستهای بی ارتباط به بحث نزنید! ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا